Będzie nowy hit TVN?!- „Sędzia M. Gersdorf i koledzy z SN”.

Prześlij dalej:

Na jesienną ramówkę telewizja TVN szykuje podobno takiego hita, który prawdopodobnie dosłownie zmiażdży konkurencję. Ktoś naprawdę genialny w TVN wpadł na pomysł, aby „zagospodarować” już za moment bezrobotną I Prezes Sądu Najwyższego, Panią Gerdorf oraz jej kolegów tez z SN. Pomysł w swojej prostocie naprawdę genialny. Wszyscy chyba pamiętają jakim hitem TVN był program „Sędzia Anna Maria Wesołowska. Jak sędzia Pani Wesołowska wydawała wspaniałe, przemyślane wyroki w sprawach typu : ”kto ukradł rower”, „kto jest ojcem dziecka”, „kto komu podbił oko” itp. A sędzia Wesołowska, to była taka sobie zwykła sędzina z zaledwie chyba Sądu Rejonowego. W porównaniu z sędzią Wesołowską Pani Gersdorf to gigant!. W TVN-ie już podobno zacierają ręce jaka kasę dzięki Pani Gerdorf stacja może zarobić

Formuła programu jest obecnie podobno najściślej strzeżoną tajemnicą TVN, ale dzięki naszym „wiewiórkom” udało się co nieco dowiedzieć. Skład sędziowski będzie podobno niezwykle mocny : Przewodnicząca M Gersdorf oraz dwaj sędziowe Pan Rzepliński i Pan Biernat. Będzie również ława przysięgłych w której gościnnie będą zasiadać obecni członkowie SN, ci, którzy wkrótce zostaną bezrobotni.

Rozpatrywane sprawy będą podobno dość „pospolite”, tak aby tzw. „prosty lud” zrozumiał o co chodzi. Tematyka spraw zostanie więc prawdopodobnie skopiowana z programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, który jak wszyscy wiedzą był wielkim sukcesem. Będą więc pobicia, zdrady, włamania do komórek, samochodów, kradzieże portfeli itp. Te proste sprawy zostaną uzupełnione o tzw. „zaowalowane” niby proste sprawy, ale o głębszym podłożu, czyli mające „drugie dno”. Podobno władze TVN nie były zadowolone, ale taki warunek, ze takie sprawy muszą być podobno postawiła Pani Gesdorf., grożąc, że albo...albo. I już podobno pierwszy odcinek tego nowego hitu TVN będzie właśnie taką sprawą z „drugim dnem”. Mianowicie oskarżony będzie właściciel nie szczepionego kota, który chodząc bez smyczy podrapał małe dziecko. Podobno Pani Gersdorf poradziła sobie fantastycznie z tym trudnym problemem i wydała sprawiedliwy i mądry wyrok na przestępcę.

0
1671 liczba odsłon

Autor artykułu: statystyk1

2 (liczba komentarzy)

  1. lepszym hitem będzie Izba Dyscyplinarna która wyjaśni grzeszki pani 1 Prezes

  2. Niepotwierdzone info z innego forum:

     

    ....TVN jest podporządkowane FSB(Ivan Rodionov, który razem z Igorem Pozhitkovem zakupili w czerwcu 2016 roku 80 proc. akcji Scripps Networks Interactive (do której to spółki należy TVN), to redaktor naczelny "Russia Today" w Niemczech)