Ein nützlicher Volksdeutsch-Idiot: Michał Kokot, Paweł Wroński und Roman Imielski

Prześlij dalej:

Zanim przejdę do medialnej volkslisty muszę i chcę napisać parę zdań, które nie są dygresją, ale idealnie wpisują się w temat. Ministerstwo Spraw Zagranicznych albo czyta, co my tu sobie na niszowym portalu piszemy albo samo wzięło się do roboty i wyciągnęło wnioski z publikacji i własnych reakcji na publikacje w „zachodniej prasie”. Autora paszkwilu w CNN MSZ rozpracowało solidniej ode mnie i dokładnie o to chodzi. W Internecie można znaleźć ustalenia ministerstwa dotyczące pana Farreda Zakari, który nie tylko splagiatował i kłamał, ale był zawieszony w prawach do uprawiania zawodu. Ponad to pojawiło się szereg publikacji potwierdzających, że zarówno Radek, jak i Anne znają hinduskiego wyrobnika od dawna. Piszę o tym, bo bardzo często w Polsce sprawy urywają się w połowie, a o pochwałę za podjęte działania jeszcze trudniej. Dokładnie tak to powinno wyglądać, obywatel zgłasza problem rząd się zajmuje. MSZ szczerze gratuluje reakcji, ponieważ to i tylko to mi przyświecało, gdy pisałem ostry artykuł o „murzyńskości”. Warto jednak zająć się problemem systemowo, to znaczy zbudować na świecie odpowiednie komórki szybkiego reagowania. Na początek wystarczy, że w Niemczech, Anglii, Francji, USA powstaną polskie profesjonalne drużyny, które będą się zajmować wyłącznie popularyzowaniem naszego kraju, reagowaniem na paszkwile i lobbowaniem na rzecz Polski. Nie jest to trudne i są odpowiedni ludzie, w Niemczech Stefan Hambura, w USA młody Tyrmand, w Anglii Adrian Wachowiak. Włosi, Irlandczycy i oczywiście Żydzi robią to od lat. Czas zacząć myśleć globalnie, zamiast miotać się z bieżącymi reakcjami. Ludzie na pewno się znajdą, zresztą Oni i w tej chwili robią swoje, tylko nie mają za co i czym, dlatego zasięg ich działań nie daje skutecznego odporu.

Po spełnieniu obywatelskiego obowiązku z obrzydzeniem przechodzę do volkslisty. Przede wszystkim trzeba napisać, że stało się czymś powszechnym i bezrefleksyjnym, poniewieranie Polaków wyzwiskami. Faszysta, nazista, antysemita, robią za synonimy Polaków dla wymienionych w tytule „redaktorów” i całej firmy, którą reprezentują. Nie będzie zatem niczym nadzwyczajnym jeśli zwrócę się do Michała Kokota, Paweł Wrońskiego und Romana Imielskiego per volksdeutsch. Zresztą w GW można znaleźć nie jeden, nie dwa, ale wiele artykułów broniących volksdeutsch do krwi ostatniej. Poza tym panowie powinni mi podziękować, bo w ich przypadku volksdeutsch to komplement. W czasie wojny część Polaków trafiała na volkslisty pod ogromną presją, bywało, że ratowali w ten sposób życie, swoje lub bliskich. Michał Kokot, Paweł Wroński und Roman Imielski niczego nie ryzykują, oni poszli do Die Zeit za kapusiów obsrywających Polskę. Pewnie nie wszyscy wiedzą w czym rzecz, to krótko napiszę, że „redaktorzy” GW zostali blogerami Die Zeit i w tej niemieckiej gazecie żalą się na terror w Polsce. Podwójnie przykre zjawisko, nie zdecydowałbym się zostać naczelnym Die Zeit, wyrobnicy z Czerskiej wyżebrali konta blogerów i to raz. Dwa odnosi się bezpośrednio do zajęcia. Niegdysiejszy idol partyjny volksdeutschów nazywał to polityczną prostytucją, ale jak się dobrze zastanowić nie pasuje tu żadne słowo.

Jaka polityczna? Oni o polityce pojęcia nie mają, popierdują w Polsce i poza granicami kraju na tę samą nutę. Wszystko co nie jest marksizmem jest złem. To co najwyżej fani Marksa i Lenina, tacy sami jak dzieciaki, które wieszają sobie plakat Bibera, czy jak mu tam. Ciężko też nazwać prostytucją skamlenie u Niemca, nikt im tam nie che niczego do buzi dać, ani do tyłka wetknąć, w datku za pieniądze. Oni w całości wchodzą w „d” i to jest kompletnie aseksualne. Wszystkich trzech Niemcy mają za darmo i do pełnej dyspozycji, a że cenią ich znacznie mniej niż niemieccy dziadkowie cenili volksdeutschów, to posadzili towarzyszy z GW w ostatniej ławce, żeby mogli sobie z ryżu postrzelać do Polski. Komunistyczny idol „redaktorów” nazywał takich pożytecznymi idiotami i tutaj bym się zgodził, tylko, że oni są pożytecznymi idiotami Niemców, nie Polaków. Konkludując mamy do czynienia z „Ein nützlicher Volksdeutsch-Idiot”. Z drugiej strony jest to jeszcze jeden dowód, który potwierdza, że na Zachodzie trzeba mieć swoich ludzi, oczywiście pożytecznych dla Polski i nie idiotów.

6
32639 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

53 (liczba komentarzy)

 1. Pięknie Ku..a Pięknie

  Jakieś same zjeby w tej post komunie. NIe wiedzą co robią...

 2. avatar

  to błąd semantyczny..
  ONI doskonale wiedza co robia......

 3. Ale ciekawe, czy wiedzą, że widać ich histerię?

 4. avatar

  nikt im tam nie chce niczego do buzi dac ani do tylka wetknąc...

  alez to genialne pdsumowanie...chyba nikt by tego lepiej i dosadniej nie napisal!!!!!!...co PO-wodowalo tymi ludzmi ze sie az tak "spruli".??.tacy to oni obywatele...skor ich tam z radoscia przyjeto to musimy ich odpowiednio pozegnac...dwie inne zajawki medialne..
  -wyborcow PO chyba musi krew zalewac na mysl ze "misiek" nie ma swojego PO-selskiego biura..czasami nie sposob wszystkiego na telefon zalatwic..a pan posel zarejestrowany byl ponoc w  jakims sklepie z klimatyzacjami..ale jaja..ale jaja..a forse na prowadzenie biura bierze jak kazdy ..czy to NATYCHMIAST nie nadaje sie na kolejna konfe i glosowanie nad odebraniem immunitetu (wczesniej niz takowe w/s doktorowej1metrodszpadla co to wspolnie uczestniczyla we wspolnych ramie w ramie sekcjach zwlok??)
  -szef ANR PO-dobno przed samym odejsciem "maszynowo" PO-dpisywal akty notarialne sprzedajace ziemie cudzoziemcom...co sie z miejsca na daje na konfe ziobry i conajmniej rzecznika ABW...

 5. ptysiach i kawce na całą Polskę opowiadają, że w Polsce jest faszyzm, nie ukrywając ani nazwisk ani miejsc pracy.

  Podobno dziennikarka z firmy medialnej, do której płynęły budżetowe miliony za wolność słowa, po przerwaniu dotacji zagroziła że przestanie płacić podatki do budżetu, bo jej się ta Polska nie podoba. Kto wie może nawet na znak protestu zrzeknie się obywatelstwa...

 6. avatar

  nooo, to właśnie ją, jak i innych koszernych Netanjahu zaprasza do powrotu do domu, do Izraela.
  Pełnia swobód, demokracja pełną gębą i nie taki zaścianek jak Polska.
  A dla nas?
  "Baba z wozu koniom lżej".
  Szalom.

 7. Może się mylę, dla mnie to wygląda na jakieś takie działania podejmowane pod wpływem paniki. Nie ważne czy mamy do czynienia  z osobnikiem gatunku Homo Sapiens czy innego gatunku, panika odbiera zdolność racjonalnego myślenia, a nawet gdzieś zanikają niektóre instynkty. Na mój rozum, na czerskiej sami sobie na własne szyje kręcą sznur, i nie będzie to jedwabny sznur ...

 8. Jak to mówią ,że facet może nie mieć ręki ,nogi ale najważniejsze żeby nie był kaleką .Te trzy kanalie , bez nabiału to nowy gatunek dupowłazów...
  Dla nich NOWY rynek medialny bez dotacji rządowych to K A T A S T R O F A!
  Teraz trzeba " spokojnie  "czekać na ustawę medialną ,Nowe media  ograniczą negatywne działanie wrogów POLSKI !

 9. Boje się podnieśc deske od kibla ,zeby Petru nie wyskoczył

  Bo jak na sr...ę wszędzie go pchają

 10. avatar

  jak się jest całą 'karierę' za pachoła to co się dziwić, że nic innego się nie potrafi - z tym cnn to raczej jak zwykle internet sobie poradził i wyniuchał to wszystko a nie żaden msz - ze strony msz to waszczykowski w republice jechał tą samą służalczą śpiewką do jankesów juz po tym jak pojawiły się głosy, że to obciach - na plus trzeba zaliczyć 'odpalenie' amasadora w paryżu i jego kłamstwo lustracyjne - tam w msz szpionów jak psów - pod znakiem zapytaia pozostaje decyzja monu o asyście honorowej przy miesięcznicach - nie byłbym pewien czy to dobry ruch w tym momencie

 11. "ale wiele artykułów broniących volksdeutsch do krwi ostatniej"
  do poprawki

 12. Kurka wczorajszym tytulem ukułeś piękny i wyrazisty slogan " W górę osła" który sobie zapożyczam.Coś mi się wydaje że pojawi się on tu ponownie za jakiś czas.Może tylko w innym kontekście.

 13. 1. Koniec z odbieraniem dzieci rodzicom z powodu ubóstwa
  2. Rejestr pedofilów.
  3. Przy liście leków refundowanych - pierszeństwo polskich firm
  4. Komendant Główny Policji - dymisja
  5. Koniec z odbieraniem korespondencji sądowej w sklepach rybnych i tym podobnych
  6. Prezydent Duda udzieli serii wywiadów zagranicznym mediom
  Tu można dopisywać kolejne cudowne informacje...
  Czekam kiedy Premier uchyli decyzję Tuska o przyznaniu Krzywonos 3500 ekstra emerytury, swojej ma 2700, na ch** jej jeszcze trzy i pół?

 14. ... no przecież Henia teraz w pocie czoła "odpracowuje" te trzyi pól koła. Kiedyś trzeba odpracować, nic za darmo nie ma ...

 15. a mi chodzi po głowie takie pytanko :dlaczego ta emeryturka przyznana została w 2009?
  nie na początku  kariery Thusseka,nie teraz jakoś około wyborów, ale w celu zastąpienia Ani Solidarność jakimś babsztylem PRZED zamachem na Panią Walentynowicz????? jakoś mi się to kojarzy, kojarzy i skojarzyć do konca nie może..

 16. ... i jescze jedno. Raz przyznanej emerytury nie można odebrać czy też cofnąć.
  Mówi o tym orzeczenie ... ehe, ehe ... Trybunału Konstytucyjnego ...

 17. avatar

  nie ma tego zlego...jak to mowia...
  spokojnie..spokojnie...od momentu gdy wyszlo na jaw kto;komu i za co ta emeryture przyznal..wszystko sie zmienilo...taka wielka dzialaczka i bojowniczka..a gwiazdowie.śp.p.walentynowicz..i cala masa zapomnianych prawdziwych bochaterow dzis ŻYJĄ w nedzy i osamotnieniu...nie ma lepszego sprzezenia zwrotnego...NOOOO...i te codzienne PO-gardliwe usmieszki od ludzi mijanych na ulicy....ciekawe co zrobi tramwajarka...czy odwiesi sobie emeryture...czy moze sceduje na "dobroczynnosc"..
   z reszta....co tu gadac...oboje miernoty...ten co ta emeryture przyznal..i ta c ta emeryture przyznana wziela...
  p.s.
  ANTONI odkad zaczal dzialac w plityce..POŁOWĘ swego uposażenia miesiac w mesiac ceduje na cele charytatywne.OD TYLU LAT!!!!!..a wszyscy "łuni"????? A JEBAŁ ICH PIES!!!!po 100kroć!!!

 18. -> ust. X:
             - niniejszym wszystkie emerytury specjalne zostają opodatkowane stawką 110%. Przepis wchodzi w życie bez vacatio legis i stosuje się do emerytów przekraczających wagą ciała 110kg.

  Niech będzie, że to "Prawo 110"
  i już :-)

 19. Mnie także radują codzienne informacje o tym co zrobił rząd PiS lub kto podał się do dymisji (a niemal codziennie ktoś się podaje). Są jednak ludzi nazywający siebie "Polakami, patriotami", walczącymi o wolną Polskę, których nie cieszą te doniesienia. Są oni nawet zagorzałymi przeciwnikami komuny, postkomuny, PO czy Petru. Mało tego, że nie cieszą ich działania PiS to jeszcze planują 13 grudnia manifestację przeciw PiS, na którą zaprasza ich lider byczący się w wolnych chwilach w Europarlamencie. Kim oni są? Są to "Korwinowcy". Według nich PiS to postkomuna, a jego działania to... utrwalanie tego co robiło dotychczas PO. Według nich PiS jest zły bo nie wprowadza w pierwszej kolejności reform korzystnych dla firm, a... bawi się w pierdołu pod publiczkę. Cóż. Może by im Petru spasował?

 20. avatar

  A może zapalanie świeczek w Pałacu to cudowne wydarzenie? W jakim celu to się odbywa, bo za bardzo nie widać niczego innego opócz symbolu ciągłości władzy. Ich władzy.

 21. Za te świeczki to republika wyłączyła możliwość komentowania pod artykułem.
  Zagrania identyczne jak z Czerskiej, tylko tam "mowy nienawiści" dotyczyły.
  Mnie osobiście te świeczki niepokoją, a bardziej to, co dzieje się w sprawie roszczeń żydowskich (Grzegorz Braun o temacie wspomina). Wg mnie Waszczykowski jest za miętki na to stanowisko. Chyba, że się wyrobi...
  Poczekamy, zobaczymy.Na razie sprzątanie stajni idzie. To cieszy, miło kwik świn słyszeć, a dziś u Pośpieszalskiego szczególnie...ten POwiec pier..lił jak potłuczony. Dobrze mu Ziemkiewicz pojechał. A Pani z "batorego" jakaś oderwana od rzeczywistości.

 22. 4. Komediant Głowny Policji - nadszedł czas wreszcie na Komendanta.

  Jak i na prawdziwą demokrację zamiast dekoracji.

 23. a kokot po słowacku znaczy kutas. Całkiem odpowiednie określenie dla tego środowiska:)

 24. A jak jest po czesku złamany kokot?

 25. avatar

  zlomený penis. Więc przyjmijmy może, że byłby to złamany "kogut" czyli zlomený kokot :)
  Poza tym kokota to QVA, więc jak najbardziej pasuje do medialnych prostytut z gazety koszernej.

 26. Tak mi się po dzisiejszych doniesienia (sic!) na temat donosicieli nasunęła analogia z czasami minionymi. Historia ponoć kołem się toczy. Czyzby dotoczyła sie do podobnego punktu jak w Warszawie w pierwszej połowie lat czterdziestych ubiegłego wieku? Przy ulicy Leszno 13 zadomowiła się gestapowska żydowska agentura chyba dla jaj nazwana Urzędem do Walki z Lichwą i Spekulacją. 45 lat później powsta dziwnie podobna agentura, nawet etnicznie. Taka nowoczesna, na paskach sił przeróżnych, służb niejawnych jedno-, wielo- i całkiem bezpłciowych, odnowionego Kraju Rad, a obecnie jak widać i Kalifatu Niemieckiego. Tak mi się to zanalogowało z przeszłością, że to dwa półdupki tej samej dupy. Matołów niby wykształconych (któż to nie był funkcjonariuszem "Trzynastki"!, ach jakie to raj-tuzy w GW robią!) ale za to bez kszty wyobraźni i instynktem (samo)zachowawczym jak u ameby. Niczego się nie nauczyli. Ani od Lenina, ani od Hitlera, ani od Stalina - gdy już nie będą potrzebni zostaną przerobieni na nawóz. A parowóz Dziejów nadjeżdża i wiadomo dokąd powiezie w bydlęcych wagonach. Taka tam analogia mi się nasunęła.

 27. Atak na PiS idzie ze wszyskich kierunków
  by Kisiel /salon24

  Zgodnie z decyzją podjętą na początku tygodnia przez Komisję Europejską, przeprowadzenie analizy polskiej polityki spójności - w zakresie roli administracji w polityce zatrudnienia, zapobiegania ubóstwu, zrównoważonego rozwoju, etc. - zlecono bowiem węgierskiej firmie Altus Zrt. Cena przygotowania audytu określona została na sumę ok. 400 tysięcy Euro.   Cóż w tym takiego zdumiewającego? Otóż właścicielem firmy Altus Zrt. jest były premier Węgier Ferenc Gyurcsány. W młodości szef Komunistycznego Związku Młodzieży, który po 1989 roku stał się w ekspresowym tempie jednym z najbogatszych ludzi na Węgrzech. Ten sam, który przed kilku laty raportował na zamkniętym spotkaniu przebieg kampanii wyborczej często używając słów powszechnie uważanych za obraźliwe, Węgry charakteryzując jako kraj "pełen k...stwa", przyznając o sobie i partyjnych kolegach: "kłamaliśmy rano, w południe i wieczorem". Polityk, który sam prowadził tak udaną politykę, że doprowadził budżet państwa do zapaści, a kraj - na skraj bankructwa.   Dyrektorem wykonawczym w Altus Zrt. jest z kolei żona Gyurcsánya - Klára, z domu Dobrev. Zbieżność nazwisk z jednym z najbardziej wpływowych rodzinnych klanów w służbach specjalnych komunistycznej Bułgarii - nie jest przypadkowa.   Jakby tego było mało, Altus Zrt., oraz spółki z nim pokrewne, zostały przez Komisję Europejską uznane za najlepiej merytorycznie przygotowane dla przeprowadzenia oceny państw aspirujących do UE, jak Macedonia czy Gruzja, który to gest Unii państwa te z pewnością właściwie odczytają. Honorarium dla konsorcjum Altusa Zrt: 5 mln Euro (łącznie, do 2020 roku)."  http://dorzeczy...
  by Kisiel /salon24
  "

 28. Niech się przyjrzą procedurze wyboru tej firmy. Od specyfikacji warunków zamówienia do ludzi, którzy pracowali w komisji przetargowej.

 29. Wplywy z reklamy GWna , za 10 miesiecy 2015 roku to 399 milionow PLN ! Nie musze chyba dodawac , ze wiekszosc zlecen pochodzila ze spolek skarbu panstwa ! Mozna wiec zrozumiec o co toczy sie gra !

 30. Za ostatnie 4 lata reklamy wszystkich ministerstw, to wydatek rzędu ćwierć miliarda złotych, na GW poszło jakieś 5 melonów w ostatnich 4 latach. Oczywiście uważam, że o 5 mln za dużo:-)

 31. Nie miejsce i czas na to aby cytowac niezalezne zrodla , bo zajeloby to zbyt wiele miejsca , ale uwierz w to co pisze , bo gdyby liczby nie byly tak astronomiczne , to nie byloby takiej wojny !

 32. avatar

  jakby jakakolwiek gazeta miała roczny wpływ z reklam na poziomie 400u baniek to by ją umieszczali na liście forbesa po paru latach :D

 33. avatar

  Kokot będzie u Niemców odp...ł  Schwanzparade.

 34. A propos CZerskiej...
  Takom elyte dziennikarskom se wyhodowali...
  http://wyborcza...

  A tak poważnie, byłoby pewnym paradoksem gdyby ludziom pokroju autora tego tekstu( i zapewne pomysłaodawcy zilustrowania tych wypocin, takim a nie innym zdjęciem) naprawdę dane było się skonfrontować z realnym totalitaryzmem. Życzę mu powodzenia. Na razie jedyne na czym się zna to zapewne wazelina. Mam nadzieję, że to już ostatni miot kundelków Michika do srania i sikania na nasz kraj.

 35. Tak jak ADL wszędzie tropi wieści o garbatonosych, tak samo Polacy powinni reagować i tępić paszkwile na temat Polski

 36. będzie miał szansę się w pełni wykazać, tam gdzie jego miejsce, jego ideologia i jego zapatrywania.

 37. I co można powiedzieć o tym który wysłał tych trzech, czy też wpisał tych trzech na listę foklsdojczy? No co?
  Oto co powiedział naczelny „Gazety Wyborczej” w 68. miesięcznicę tragedii smoleńskiej niejaki Michnik, pod adresem walczących o wyjaśnienie okoliczności tragicznych wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku:
  "
   

  Równie uparcie będą bronili kłamstwa smoleńskiego, jak sowieci bronili kłamstwa katyńskiego. Bo jeżeli powie się prawdę o Smoleńsku, że to była tragiczna katastrofa, to cała ta konstrukcja o zbrodniarzach, o zdradzonych o świcie, w ogóle nie ma sensu. Będą uparcie powtarzali, tak jak Rosjanie upierali się przez dziesięciolecia, że w Katyniu mordowali Niemcy".
  Nie wiem jak to skomentować, no nie wiem.
  Może jednak jakaś latarnia uliczna plus sznur z odpowiednią pętlą?

 38. avatar

  przeciez to dziecinnie proste..grunt usuwa im sie z pod nog..IDĄ NA KONFRONTACJĘ!!!!..a rednacz jest przeciez inzynierem "sumien" PO-lakow....
  nie umiem tego wkleic..ale szanowny wspolkomentator moze sobie zjutubowac jakakolwiek wypowiedz Grzegorza Brauna..o tym jak to "znowu FASZYSCI doszli do wladzy w polsce..wystarczy manifest michnika do francuskich i niemieckich gazet..i za 2 dni bedziemy mieli militarna PO-moc kilkudziesieciu tysiecy zolnierzy obcych krajów..BEDĄ PO-magali w tlumieniu zamieszek i w zaprowadzaniu DEMOKRACJI  w Polsce..."koniec mniej-wiecej cytatu...A O CO CHODZI??przeciez wizja utraty wladzy i wladzy nad umyslami polakow JEST  dla nich GORSZA od ICH wlasnej smierci!!!!!...stad tez i felieton gospodarza w ten desen..a o co chodzi??o ODPOWIEDZIALNOSC KARNĄ!!!!za wszystkie mozliwe afery i za SMOLENSK!!!!
  (podstawa do tego jest do tej pory NIE UWALONA USTAWA 1066!!!!!!!!!X5 )
  jestem jednym z niewielu chyba..ktory wszedzie widzi "ciemnosc" i czarnowidztwo..a dlaczego??bo do konca zycia nie zapomne atmosfery w mediach i na ulicy miedzyludzmi przed uwaleniem rzadu JK w 2006 roku i tego wszystkiego co dzialo sie przed i po sobotnim kwietniowym porankiem..WSZYSTKO wraca ze zdwojaona silą!(DZIS nawet ialem specie z sasiadem jaki ten pis jest pojebany!!!(cytuje)!!czy tylko ja to widze??na co oni czekaja?dziennikarze jawnie daja dowody zdrady i szpiegowstwa..najwyzsi byli urzednicy panstwowi (odpowiedzialni za afery i zdrade stanu!!!) smieja sie w twarz nowo WYBRANEMU rzadowi...i nic sie nie dzieje!!!ZGROZA!!!
  (KLUCZEM JEST UWALENIE USTAWY 1066!!!!)

 39. Nieciekawe informacje płyną z sejmu. Zdaniem niektórych komentatorów (nie tylko na twitterze), od wczoraj miał być sprint z ustawą o TVP i polskim radiu. Tymczasem nic z tego. Zdaje się, że będą babrali się z komisjami i podkomisjami sejmowymi co przedłuży o parę miesięcy byt skurwieli z Woronicza i Placu Powstańców. Parę razy napisałem, że Gliński i Czabański muszą natychmiast zrobić z tym porządek - to jest polska racja stanu. Jutro w TVP i reszcie ścieku będą napieprzać o zamachu oszołomów smoleńskich na biednego reportera. 

  Druga bardzo nieciekawa informacja to sugestie Ziobry, że jeszcze trochę miesięcy upłynie nim zostanie prokuratorem generalnym. To by oznaczało, że PiS do tego czasu nie będzie w ogóle prowadzić śledztwa smoleńskiego. Chyba, że jest jednak tak jak myśli chyba każdy dla kogo Smoleńsk jest priorytetem: sukinsynów z BOR (ludzi będących w bor w 2010) przemagluje nowy szef Pawlikowski, a ABW mająca uprawnienia zawinie na 3 miesiące tych borowców, którzy sfingowali "kontrolę pirotechniczną" tutki (całego samolotu, a nie tylko apteczki technicznej ważącej tonę i sto kg). Po drugie SKW i SWW zajmą się ludźmi z wojska, którzy na wojskowym Okęciu wyłączyli monitoring i system do działania terminali, który w tym samym momencie wysiadł w nocy z 9 na 10 kwietnia (po to właśnie Bodzio Klich zlikwidował 36 pułk, aby spalić papiery kto tego dnia miał dyżur na lotnisku). Tylko tak mogę zrozumieć zwłokę z przejmowaniem prokuratury - Seremet wyraźnie mięknie i chyba coś czuje, bo równo 4 miesiące przed końcem śledztwa (zapowiadali na 10 kwietnia 2016) już powiedział, że nie ma szans na dotrzymanie tego terminu. Dlatego cała nadzieja w BOR, ABW, SWW i SKW, a komisja, która ma zostać powołana (jak długo jeszcze mam czekać?) to tylko pokaz dla telewidzów.

 40. Tylko że jak PiS "pójdzie na skróty" z tym ustawami i pominie jakąś podkomisje w tej czy innej sprawie to na pewno będą darli mordy o "łamaniu" ... Chyba prac w podkomisjach to nie można pominąć, jakieś regulaminy istnieją, nie wiem nie znam się, ale tak to chyba wygląda.
  Inna sprawa - można błyskawicznie przeprowadzić sprawy nawet w podkomisjach takich czy innych. POPSL potrafił błyskawicznie w wielu przypadkach przeprowdzić cała procedurę - to dlaczego PiS, co nie może, nie chce, nie umie?

 41. avatar

  Niezwykle pociesznym jest fakt, że w ten sposób środowisko "gw" zniżyło sie do poziomu burdelu. No i chciałem tylko przypomnieć, że dziwkom dającym d*py niemieckim naziolom obcinano pały na łyso. Z utęsknieniem czekam aż jakaś sprawiedliwość dziejowa zrobi to samo Wrońskiemu.

 42. avatar

  Witam!
  Przemilczanie tematów jest takim samym skurwysyństwem dziennikarskim jak dawanie niemcowi dupy za friko. Mam konkretne pyatnia! Kiedy skomentujesz następujące posunięcia Twojego nowego guru Andrzeja Dudy?

  1. Uczestnictwo w zeszłym roku w obradach Knessetu w Krakowie (plus kilkunastu innych PiSowców).
  2. Ustawa o przymusowych szczepieniach.
  3. Ustawa o 8 tys. wolnych od padatku.
  4. Zapalenie chanukowej świecy.

  Szczerze mówiąc, nie oczekuję nawet że zająkniesz się na ten temat. Ten komentarz skierowany jest do czytelników Twoich tekstów.

  "Szalom"

 43. avatar

  Głupota czy prowokacja?

 44. avatar

  Wiara przeności góry ;)

 45. No to na co czekasz Nestorski? Walnij kilka demaskatorskich tekstów na tematy z pkt. 1 2 3 i po sprawie. Poczytamy, pokomentujemy. Jeśli będzie warto.To po pierwsze.
  Po drugie, jestem absolutnie przekonany ,że o tym o czym MK pisze, będzie pisał decyduje tylko i wyłącznie on sam, nikt inny.

 46. avatar

  Komentarzy na ten temat w przestrzeni medialej jest na tyle dużo, że moje zupełnie nic nie zmienią anie nie wprowadzą niczego nowego, wystarczy wyszukać i poczytać.
  Jak wyżej...wiaraj czyniu cuda... Twoje przekonania niczego nie dowodzą. Najwidoczniej nie zrozumiałeś moich pytań....Pytanie brzmiało dlaczego nie piesze a nie dlaczego pisze...

  A tak na marginesie.... To, Stonogę też ludzie uważają za pospolity zryw i buntownika....co bardziej bystrzy widzą że to zwykły "Słup" zerwany z łańcucha...

 47. Czy ja napisałem coś o jakiś komentarzach? Napisałem wyraźnie, "walni parę demaskatorskich tekstów...", nie komentarzy. I tyle.
  Bredzisz. To Nestorski nie zrozumiał co napisałem. Wyraźnie napisałem, MK decyduje o tym o czym chce pisać.
  I jescze jedno. Też tak potrafię. Pytania Nestorskiego niczego nie dowodzą, prócz jednego, Nestorski chciałby decydować o czym MK powinien pisać.
  A co ma Stonoga do treści dziszejszego tekstu MK? Dalibóg nie wiem ...

 48. ...Nie jestem Zydem... ale powiem ci tylko jedno...ssspadaj Q*TASIE!!!

 49. avatar

  Towarzystwo wzajemnej adoracji zaczyna szczekać, zamiast myśleć... :)
  Jak na razie to nikt nie odniósł się konkretnie do tych punktów o których pisałem.

  Zamiasta ssssyczeć i foszyć jak wasze żony, konkrety proszę...

 50. Strony