Prześlij dalej:

O matko, jak się uhahahałem, do łez, takiej pięknej kupy dawno nie widziały moje stęsknione groteski oczy.

Nasz Premier zjadł na żydowskiej kolacyjce wszystkie wstrętne żydowskie przystawki, mdłe polewki i żylaste potrawy, przylepiał sobie specjalną żydowską czapeczkę modlitewną, żeby równiutko trzymała się głowy.

Prezydent obiecywał gromko wielkie święto w Polin, rączkami do szwów salutował słuchając cennych wskazówek Janka Danielsa, rząd cały wił się w ukłonach i podskokach wokół żydowskich notabli i osobistości, aż tu nagle wszystko się posrało.

Na nic kolacyjki, na nic umizgi, izraelski Premier rozsierdzony, że Polacy nie chcą mordować Żydów. Jakże to tak? Bez tego nie będzie sowitych bezspadkowych odszkodowań! Albo będzie się musiało dużo więcej napocić.

Ambasador Izraela wzywa naszego Premiera w trybie pilnym, aby udzielić solidnego opierdolu – jak to? Kolacyjkę zeżarł, a teraz wypiera się z mordowania Żydów? Hańba wszystkim Polakom, którzy antysemityzm przecież podawany mają domlecznie, wprost z maminych cycków!

Cóż, może było za mało kolacyjek, a może poprawka ministra Jakiego przyszła i przeszła zbyt szybko? Janek Daniels nie zdążył zrobić w tym czasie karpia w galarecie, i stało się.

Co teraz zrobi nasz dzielny, zakochany w Żydach rząd? Jakiego raka wymyśli, żeby dać Żydom świeczkę a durnym Polaczkom ogarek? Już nie mogę się doczekać tej ekwilibrystyki na linie.

Co mogę powiedzieć – cieszę się. Rozumiem, że Real Politik, że Machiavelli i że co innego się mówi, a co innego myśli, ale takie chwile szczerości są bezcenne i dla politologa i dla każdego normalnego człowieka, który od dawna podejrzewał, że nasze relacje z Żydami nie należą do normalnych.

I co teraz będzie panie Premierze? Przecież Premier Izraela swoją mową nienawiści do Polski, łamie nasze ustawy? Czy jak przyjedzie, wtrąci go Pan do lochu, czy też poszerzy Pan ukraińską listę person non grata, o łamiących nowe prawo polityków izraelskich?

A to się porobiło, co nie?

-----------------

Mowa nienawiści izraelskiego Premiera wobec Polski

Źródło foto: 
0
15278 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek Biel

Autor artykułu: Jacek Biel

11 (liczba komentarzy)

 1.  I już wiadomo dlaczego Żydów nikt nie lubi nawet oni sami

 2. avatar

  Ano się porobiło. Macierewicz cieszy się że w Polsce będą stałe bazy wojsk USA. Jako ochrona dla żydowskich komorników.

   

 3. Powtórzę się, ale chyba warto: "polskie obozy śmierci" przemianujmy na "żydowskie obozy śmierci". W związku z holocaustem oczywiście.

 4. avatar

  Trafne i pouczające :-D

 5. avatar

  Wydaje mi się że taka wspaniała akcja nie mogła się tak wspaniale rozje..klekotać.

  Pani ambasador położyła cały misterny geszeft..bo znamienne milczenie naszych pisowskich elyt w temacie Act S.447 i stosunku znacznej części syjonicztycznych wpływowych srodowisk do Polski i Polaków teraz już się nie uda...co też nasze polin władze wymyślą? :)

 6. Za taką pomoc:

  http://niewygod...

  taka, jak obecnie widać zapłata.

 7. Trzeba by mieć semicką mentalność aby to pojąć.

  Absolutnie podstawowym błędem jest zakładanie, że oni myślą tak samo jak my, wyznają te same elemetarne wartości i na tej podstawie można się z nimi dogadać. Otóż nie można - jeśli bowiem ktoś uważa za "dobro" to co my uważamy za "podłość" to tu o żadnym dogadaniu się nie może być mowy.

   

   

 8. racja. Chociaż są też szlachetni Żydzi. 

 9. Tacy też są, oczywiście. Ale już nawet w czasach ewangelicznych byli taką niezwykłą rzadkością, że aż zostało to specjalnie podkreślone:

  "Jezus ujrzał jak Natanael zbliżał się do Niego i powiedział o nim: 'Patrz, to prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu".(J1,47)

   

 10. Jakoś nikt nie zwraca uwangi na to, że w polskiej nowelizacji przepisów jest napisane, że nie można karać osób, które prowadzą działalność naukową i artystyczną.  No co za idiota to wymyslił!?!?
  Czyżby Jaki i reszta nie słyszeli o takich "artystycznych" utworach jak "Malowany ptak", "Pokłosie" czy "Ida"?  Przecież to jest wyłożenie się na własnym prawie - zaraz w każdym "utworze artystycznym" czy to ma sens czy nie, będzie zwrot "polskie obozy śmierci" i to we wszystkich możliwych językach!  "Artyści" wiadomego pochodzenia są wszędzie i na pewno takiej okazji nie przepuszczą!

 11. avatar

  Słusznie - następny knot legislacyjny - prof. Pawłowicz już podnosiła kwestię tej niedoróbki na swoim FB