• Autor: Lotak1 Dodany: 1 godzina 22 minuty temu

  Nic dodać nic ująć! Chcemy rurę po dnie Bałtyku, to se ją położymy i schluss. Cały świat łapie się za glowę, widząc jak Mutti Angela wpuszcza do Europy hordy muzułmanów, no i??? Jak się to komuś nie podoba, to jeszcze powybieramy sobie tych najzdolniejszch, a pozostałych „rozlokujemy” u sąsiadów.

  Polska się nie zgadza na drugą kadencję Tuska? No to właśnie go wybierzemy, chociaż wiemy, że to pajac i leń. Ba, „wytłumaczymy” innym państewkom w Unii, że poparcie dla Polaczków może im się nie opłacać i odbijać czkawką przez dziesięciolecia...

  Butę germańską nie da się z niczym porównać, nawet Putin czasem musi stwarzać pozory i kłamać, że chciał co innego, niż zrobił, natomiast Niemcy wręcz wykorzystują każdą okazję, aby zupełnie otwarcie upokarzać inne narody swoimi decyzjami.

  Deutschland, Deutschland über alles!!!

 • Autor: mmisiek Dodany: 5 godzin 33 minuty temu

  W zupełności by wystarczyło utrzymanie rozbicia na drobne niemieckie państewka z zakazem tworzenia jakichkolwiek "niemieckich związków" - czyli mniej więcej powrót do dobrych czasów sprzed podbicia całości przez Prusactwo. Nie dość, że po wojnie tak oczywistego ruchu nie zrobiono to jeszcze teraz dopuszczono do zjednoczenia otwierając tym samym drogę do kolejnej próby budowy Wielkich Niemiec (albo IV Rzeszy jak kto woli). A patrząc geograficznie i historycznie to Polska jest pierwsza, która stoi na tej drodze - stąd ta szczególna niemiecka "opieka" nad nami oraz powolny demontaż i zwijanie polskiego państwa na wszelkich płaszczyznach co najbardziej jaskrawo było widać za rządów tzw. Platformy, czyli de facto pospolitego elementu przestępczego zarządzanego przez niemiecką agenturę.

  Teraz sytuacja im się nieco skomplikowała bo musieli ustąpić przed plemieniem żmijowym (nawiasem mówiąc identycznie jak na Ukrainie gdzie już szykowali do podstawienia swojego Kliczkę) - bardzo nawiny byłby ten kto by sądził, że tu o jakąś walkę o interes Polski idzie. A za kulisami musieli się jakoś dogadać, parasol ochronny nad folksdojczami z PeO to raczej nie przypadek, i być może dobić jakiegoś targu. Na przykład Śląsk i Pomorze? Bo jakoś nie widać intensywnych działań PiSu na tych kierunkach, a te tereny zdaje się akurat nie wchodzą w skład żydowskiej "ziemi świętej" według Chabadu. Tak sobie tylko głosno myślę...
   

 • MK!

  Autor: JaPolonus Dodany: 5 godzin 49 minut temu

  MK!

  Piekna Notka - jak zawsze!

 • Autor: cmss Dodany: 8 godzin 7 minut temu

  Tniemy lasek w obronie przed kornikiem.
  Dlaczego w 'państwach poważnych' kolorowe organizacje nie podskoczą faktycznie? Nie będą ryzykować, że jakiś uchodżca zrobi im kęsim, next może i zginie zastrzelony przez policję.
  Tak mniemam, możliwe że błędnie.

 • Autor: Septimus Dodany: 9 godzin 27 minut temu

  W sumie marszałek Józef Piłsudski wpadł na podobny pomysł chyba już w 1932 roku

 • Autor: Septimus Dodany: 9 godzin 37 minut temu

  No akurat na "osaczanie" Franciszka zgodzić się nie mogę, za bardzo robi im na rękę a nam wbrew. Już Aleksander VI mniej nabroił. 

 • Autor: oxygen49 Dodany: 10 godzin 29 minut temu

  Brudziński czy Ziobr nie mają co zdelegalizować? Niech zdelegalizują rasistowski i faszystowski ruch "ANTIFA" i wprowadzą zakaz wpuszczania do polski międzynarodowych grup faszystowsko-rasistowskich antify

 • Autor: oxygen49 Dodany: 10 godzin 36 minut temu

  I to jest kawał historii, którą razem z innymi zakamuflowanymi obszarami nauczyciele powinni przekazywać uczniom na lekcjach histori a nie bajki o "człowieku (alkoholiku) który się kulom nie kłaniał".

  Świetny artykuł, dzięki i proszę o więcej, mam dużo lat i uczyłem się i słyszałem o zupełnie innej historii Polski

 • Autor: zmb Dodany: 11 godzin 7 minut temu

  "Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny”

  Winston Churchill

 • Autor: Tata z Mamą Dodany: 12 godzin 11 minut temu

  Ja na przykład oczekuję mądrości przed szkodą. Może i niepoprawnie...