sob., 2018-08-18 17:59 Autor: Matka Kurka

Moje relacje z narodowcami przypominają nieco relacje z katolikami, chociaż w przypadku katolików wygląda to lepiej. Nie zapisałem się do klubu debilnych ateistów, czy ateistów walczących, nie przeszkadzają mi obrzędy religijne i symbolika chrześcijańska nie „zawłaszcza mi przestrzeni publicznej”. Dzięki temu zdecydowana większość katolików traktuje mnie bardzo dobrze, radykałów nie liczę, bo tacy znajdą się zawsze. Z narodowcami tak słodko już nie jest, ale też nie chodzę po wojennych ścieżkach.

0
Brak oceny
Komenarze: 13
Odsłony: 4633
pt., 2018-08-17 19:08 Autor: Matka Kurka

Kto się przełamie i przeczyta kolejny tekst o głupocie najgłupszej na świecie opozycji? Ręka w górę! Nie widzę, nie słyszę, nie czuję, głosów wstrzymujących się też nie dostrzegam. Trudno się dziwić takiej reakcji sam bym się za czytanie podobnego tekstu nie brał, a co dopiero za pisanie. Pomińmy sferę najbardziej oczywistych faktów, które wszyscy znają i przejdźmy od razu do tego, co się może w kampanii samorządowej wydarzyć, a to akurat jest jednym z prostszych zadań dla proroka we własnym kraju.

0
Brak oceny
Komenarze: 14
Odsłony: 8602
czw., 2018-08-16 15:52 Autor: Matka Kurka

Parę kliknięć w Internecie i o Ludmile Kozłowskiej można się dowiedzieć wszystkiego co najgorsze, a dobrego to tam nie ma wcale. Jej zajęcie to dobrze opłacane prowokacje i tak naprawdę mało ważne kto jej płaci, chociaż powszechnie wiadomo, że jest powiązana z Sorosem i Dukaczewskim, który zasiada w radzie fundacji „Otwarty Dialog”. Ktoś taki w każdym państwie szanującym swoje bezpieczeństwo dawno zostałby zneutralizowany.

5.680002
Average: 5.7 (3 votes)
Komenarze: 17
Odsłony: 27959

Strony