„Hejter pobity przez fanów” – lewica głosi ewangelię Franciszka

Prześlij dalej:

Gazeta Wyborcza to niewyczerpane źródło inspiracji. Znam podejście wielu mądrych ludzi, którzy z definicji i dla zasady nie wchodzą na portale Michnika. Szanuję tę postawę, ale sam stoję na stanowisku, że język i czyny wroga trzeba znać. Zaglądam zatem do siedziby zła wszelakiego i analizuję z uwagą, co tam nowego u czynnych szatanów słychać. Dziś uderzył mnie po oczach tytuł „Hejter Filipa Chajzera został pobity przez jego fanów. Reakcja dziennikarza? Ostra. „Nie wstydzę się tego””. Prawda, że cudowne podsumowanie całej lewackiej paranoi i propagandy w jednym? Wszystko tutaj mamy, jak na dłoni i nie dość, że człowiek po oczach dostaje, to jeszcze obuchem zostaje trafiony w łeb. Kto zrozumie o co w tym zdaniu chodzi, ten pojmie całą zasadę funkcjonowania świata nowoczesnej lewicy. Hejter w języku redaktorów Michnika to taki pełen nienawiści osobnik, który w Internecie pisze, że taki, czy śmaki celebryta jest głupi, a celebrytka ma obwisłe cycki. Nie ma nic gorszego na świecie niż pisanie złego słowa o ludziach znanych z tego, że są znani. Takie zachowanie jest wyrazem życiowej nieudolności i pozostałych frustracji. Oczywiście w ogóle się nie wspomina o tym, że większość celebrytów wpycha się do mediów kretyńsko wyreżyserowanymi zachowaniami, jak pokazywanie obwisłych cycków właśnie, czy prowokowanie i… „hejtowanie” innych ludzi,. Mamy jasny podział ról, ważniaki są nietykalne, bez względu na dokonania, plebs zawsze dostaje w tyłek, wystarczy, że się w jakikolwiek sposób wyłamie z obowiązującego schematu.

Gdzie jest granica dla tej paranoi? Jak widać po przywołanym tytule taka granica nie istnieje. Hejter dostał w zęby, ale nie od chuliganów albo chociaż od napastników, hejtera pobili… fani. Czy ta egzegeza jest jasna? Nie no, ja wiem, że samej sytuacji za cholerę nie da się pojąć rozumem, moralnością i doświadczeniem życiowym, pytam jedynie, czy zrozumiałe jest stanowisko zapisane w lewicowym katalogu wartości? Jeśli przyjąć powyższe za wyjaśnione, to pozostaje ostatni element. Co na to wszystko celebryta zwalczający hejterów? Niczego interpretować nie trzeba, kolega Chajzer wprost wyraził olbrzymią satysfakcję, połączoną, jakżeby inaczej, z prowokacją. Tym sposobem paranoja się domyka. Hejter został pobity, celebryta walczący z „cyberprzemocą”, przyklasnął realnej przemocy, nawiasem mówiąc, jest to również przestępstwo. Młodzież w takich wypadkach zadaje retoryczne pytanie połączone z dopowiedzią, bo młodzież lubi innowacje. Można? Można! Pewnie, że można, ale tak naprawdę trzeba. Bez tak paranoicznie ułożonych relacji między, celebrytami, hejterami i fanami, szybko by się okazało, że najmądrzejsi i najmniej agresywni w zestawie są hejterzy. Pozostaje wypełnić ostatni autorski obowiązek i wyjaśnić co też opisane dyrdymały mają wspólnego z ewangelią lewicy według Franciszka? Jednym słowem odpowiem, że wszystko, ponieważ identyczny mechanizm rządzi hejterami Chajzera i religią lewicy.

Światowe Dni Młodzieży okazały się dla wyznawców nowoczesnej tolerancji niewyobrażalnym cierpieniem, które zaowocowało bezsilnością. Chwilę wytchnienia dał strój Pierwszej Damy i dwa zdania papieża o imigracji, ale potem życie straciło smak. Znów się odwołam do tytułu z GW, a brzmiał on mniej więcej tak: „Gdyby te całe ŚDM nie były katolickie, to wypadałoby się nimi zachwycić”. Lepsze od hejterów, fanów i Chajzera? Ciężki wybór, ale mechanizm taki sam, kropka w kropkę. Paranoja lewicowych „myślicieli” niejedno ma imię, ale zawsze przebiega według tego samego schematu. Nie może być piękne, co nie jest relatywne i świeckie, nie może być agresorem, kto nam kibicuje. Cierpiący z powodu ŚDM poddali się, nie byli w stanie napisać, że to pełna nienawiści, ksenofobii i dewocji impreza, bo gołym okiem widać na ŚDM wszystkie kolory i radość świata.

Pozostało cierpiącym tworzyć piętrowe paranoje i prócz wymienionych, przez ostatnie dni kwitnie lewicowa ewangelia. W porządku, nie taki straszny katolicyzm, ale pod warunkiem, że będzie to katolicyzm pod wezwaniem papieża Franciszka, a nie ten polski, zapyziały, prowincjonalny. Módlcie się zatem i wierzcie Polacy, ale jak światowiec Franciszek, nie jak Maćko z Bogdańca. O akceptowalnym katolicyzmie mówi ksiądz Sowa w modnym garniturze. O prawdziwej wierze opowie wam prezenter TVN Style Szymon Hołownia, jak się ubrać do kościoła poradzi Eva Minge. W zaistniałych okolicznościach człowiek w zasadzie powinien przyjąć postawę fanów Chajzera, przejść się w parę miejsc i zrobić porządek z lewicowymi hejterami. Istnieje jednak lepsza odpowiedź, politowanie, szczery śmiech albo pokrojenie ogórków na mizerię i to tyle jeśli chodzi o lewicową ewangelizację.

6
26698 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

26 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  xs.J.Międlarowi i Justynie Helcyk groża 2 lata wiezienia..za białostockie kazanie..

 2. Tenże sam celebryta wyrwał się jak Filip z konopi i rozsmarował owsiankę na samochodzie TV Republika. Oczywiście, całkowicie przypadkowo.

  Wyjaśniał wtedy, że paskudna dieta
  i "facetowi trudno bez kotleta".

  Cóż... ciekawe, co by to było, gdyby tak oberwało się fanowi Filipa, albo gdyby to jego samochód został zapaskudzony owsianką.

  Nietrudno sobie wyobrazić, jaka by się przetoczyła fala oburzenia i potępienia.

  Ta karkołomna figura, tu hejter, tam fani - to rzeczywiście sama esencja.
  Nie żadna tam pospolita owsianka!
  To po prostu śmietanka - "crème de la crème".

 3. Marzena Nykiel potrafi tak napisać że z pozornie banalnej sprawy można zobaczyć coś ważnego.

  Prezydent Oląd w trybie alarmowym powołuje obronę terytorialną do wojny hybrydowej. Zupełnie jak ministetrstwo obrony narodowej, tylko oni są mądrzejsi przed szkodą, prawda?

 4. avatar

  obejrzyj dzisiejsze wiad tvp1 19.30..tam tez był wywiad z syryjczykami z aleppo..mówili dokładnie to samo.

 5. namierzyli hejtera, co mówił o syndromie ''pierdolniętego'' bliźniaka po stracie bliźniaka i dali mu wpierdol? Słowny chociaż? Zaspamujący facebooka? Okazanie pogardy wszędzie gdzie się nie ruszy? Gwizdy?

  Oh wait... przecież to nie ta kategoria. Równość prawa wg pewnych gazet peel i innych wyborczych peel oraz w lisowskich kurwidołkach na jutubach, brzmi - Hejter hejterowi nierówny. Wszystko zależy od tego, czego hejt dotyczy. Nowe prawo. Samodzielne. Manipulacja kraszona wolnością słowa.

  A Franciszek to mógłby chociaż pomyć stopy ateistom. Ale nie. On woli muzułmanom, którzy zarżnęli jego pobratymcę w Chrystusie i Mohamedzie.

  http://bi.gazet...

  Gizbern Ateista widzi w Matce Kurce Ateiście więcej Boga, niż we Franciszku.

 6. Po tym , jak pierwszy alimenciarz RP dostal owacje na kongresie kobiet - nic nie jest mnie juz w stanie zaskoczyc i zadziwic .

 7. A chociaż się Waćpan zapoznał co mówią te kobiety? Jaki jest ich sposób postrzegania? Gizbern odsyła do yt i relacji dziesiątek wywiadów przeróżnych youtuberów, którzy pytali te kobiety podczas marszów KOD na przestrzeni ponad roku o ich intencje.
  Jak się Waćpan zapoznasz z tym czegoś nie widział w tv, to może zrozumiesz, że te klaszczące owacyjnie, to maszyny mentalne dawnego rządu z wypranym mózgiem, które krzykną wszystko przeciwko PISowi i Kaczorowi, a reszta to podstawione i opłacone feministyczne ruchadełka.

 8. Wlasnie o te - jak to Sir pieknie nazwal -  " feministyczne ruchadelka" mi chodzi ! Wszak one nadstawiaja wlasne piersi , aby strzec godnosci pokrzywdzonych niewias ! Czyz nie ?

 9. Gizbern wie o jakie niewiasty Lukasowi chodzi i  zapewnia, że żadna szanująca się Polska piękna kobieta, prawdziwa białogłowa niezależnie od wieku, nie musi pokazywać cycków by być szanowaną.

 10. Dodajmy, że jest to najlepiej ubrany dłużnik alimentacyjny w Polsce: markowe ubrania, markowe buty, markowe zegarki, markowe okulary, wypasiony ifon. To chyba reinkarnacja Sławka Nowaka, któremu rodzice renciści kupili zegarek za 10 tysięcy :) Bo alimenciarza chyba nie stać na takie zbytki? Chyba, że ma dochody, o których nie wiemy...

 11. dłużnik?
  Gizbern umarł ze śmiechu:D

  Na pobudzenie Gizberna działa to to

  https://www.you...

 12. avatar

  Hejt  i  nie wiem  co   - dziwne  to wszystko  ..... sorki za off top
  Wlasnie  nasza  Rodaczka  w Ire   dostala  life sentence  ( w ire  11 lat ) za utopienie  stalkera ( no to bylo do przewidzenia  niestety ) i zostala  kilerka  chyba  najciezszy  wyrok  guilty  of murder  - 4 dni obradowala lawa  przysieglych  i glosami  11 do 1  zostala skazana
  to taki drugi  wyrok w historii  Irlandii  zabojstwo  przy uzyciu  samochodu  -
  O czym rozpisywaly  sie  wszystkie  dzienniki  Marta  po odczytaniu  wyroku sie  rozszlochala  i nie byla w stanie  ustac  na  wlasnych  nogach  .... no nie spodziewala sie  ....Dzis  nawet poswiecono artykul  i na twitach  uwadze   modowym  wystepom Marty w sadzie ....

  Dziwne  to wszystko  - nie wszystko bylo ujawniane ale  tylko pojedyncze  komentarze  sugeruja  ze  cos  nie do konca  jest  halo ... z tym  wyrokiem  a  od wyroku  a polish  waitress  zostala  cold blooded  brazer killer - wszyscy nazywaja ja  kilerem   itp  a ona nie moze sie bronic ..... no to  tak  dziwne  to wszystko  ...

  http://www.inde...
  http://www.msn....
  http://www.thej...

 13. Gdyby ŚDM trwały tak z miesiąc, to lewoskrętni dostaliby zatrucia ogólnoustrojowego od tego niewyplutego jadu :) Jak żyć panie Nadredaktorze, jak żyć? 
   

 14. A ja chciałbym, by KODowi "specjaliści od liczenia", udostępnili swoją "metodę" do policzenia ludzi podczas ŚDM - okaże się wówczas, że na krakowskich błoniach było około miliarda wiernych... :-)

 15. Sto MILIARDÓW LUDZI było. A jaki kutas lewak będzie to liczył?

 16. Ja bym sie z tym tak nie spieszyl...
  Z niemieckiego radio (WDR 2) wlasnie dowiedzialem sie ,ze tegoroczne SDM jest czyms w rodzaja ogromnej demonstracji niezadowolenia wobec "nacjonalistycznego i populistycznego " Rzadu w Polsce...
  Chodzi o to ,ze uczestnicy tegorocznego spotkania mlodziezy, niezgadzaja sie z polityka Rzadu PiS wobec uchodzcow...
  Dowodem na to jest jakoby to ,ze SDM odbywa sie pod haslem "milosierdzia"-wiec uczestnicy wyrazaja chec pomocy wobec WSZYSTKICH potrzebujacych a w szczegolnosci uchodzcow z ogarnietej wojna afryki...
  Pokazuja rowniez swoim zachowaniem wobec przedstawicieli innych narodowosci iz doskonale potrafia sie integrowac....
  Nastepnym dowodem jest to ,iz po slowach papieza "upominajacych" Polski Rzad za brak zgody na solidarne przyjecie uchodzcow do Polski-otrzymal on ogromny poklask wsrod sluchaczy...

 17. Wsadź se ją mości pan warchole w pedu. Gizbern wie co mówią zagraniczni uczestnicy tej imprezy a nie media warcholstwu przychylne. Było tam być i nagrywać a nie pierdolić, co koleś sprzedawczyk doniósł.

 18. ...kazda mysl posiada swoje drugie dno,i od nas samych zalezy czy ono rowniez bedzie podwojne....

  sprobuj czytac ze zrozumieniem...

  ps w innym wypadku bede musial poprostu uznac ze naprawde masz cos z rycerza ;-)

 19. avatar

  Chyba w propagandzie to już swojego mistrza Gobbelsa prześcignęli, który w kwietniu 45 twierdził, że Niemcy wygrają wojnę.
  Dopiero jak im beżowi jakaś brudną atomówkę odpalą w centrum Berlina, co jest tylko kwestią czasu, to ci durni Niemcy pójdą po rozum do głowy.

 20. Jak najbardziej-na powaznie.
  Wyglada na to ,ze nie ma takiej granicy absurdu ,ktorej zawahaliby sie przekroczyc...

 21. avatar

  błoniach byłoby kilkadziesiąt osób.

 22. Mnie najbardziej śmieszy określenie "fani Chajzera". Przecież to prosty trzeciorzędny prezenter telewizyjny i konferansjer. Jak on może mieć fanów? Klakier, czy równie opłacony zbir to chyba nie fan?
  PS
  Co do ŚDM to dziwi mnie masa ludzi z krajów typu Gwatemala, czy inne Wyspy Bambusowe. Gdyby impreza był w Gwatemali, to ilu polaków byłoby stać na taką daleką podróż? Może nie jestem na bieżąco, i za parę stów da się jednak dolecieć do Brazylii. Chyba że Polska jest jeszcze biedniejsza niż to się wydaje.

 23. to, że Gizbern nie miał pojęcia o jakimś tam hejcie, a Chajzera kojarzył z jakiegoś tam teleturnieju z bramkami? (?) :D 
  No się teraz Gizbern dowiedział i szczerze go to zlewa. Chociaż można się podpiąć i wyrazić opinię na inny chwytliwy temat, jak widać ;)

 24. Szlag mnie trafia jak widzę tego Sowę. Nie napiszę "ks" bo on nim nie jest. Sowa bez koloratki,  Były dominikanin Bartoś, były jezuita ...były......Sowa Kazek też ma babę. Mogę nawet podać adres Kazka Sowy kochanki? W TVn wszyscy ją znają.

 25. ''Szlag mnie trafia jak widzę tego Sowę. Nie napiszę "ks" bo on nim nie jest. Sowa bez koloratki,  Były dominikanin Bartoś, były jezuita ...były......Sowa Kazek też ma babę. Mogę nawet podać adres Kazka Sowy kochanki? W TVn wszyscy ją znają.''

  No to podaj a nie się kreujesz na znawcę cichociemnego. Laskę ci trza zrobić, czy cuś?

 26. avatar

  Prawo entropii ma także zastosowanie w międzyludzkich relacjach, wielokrotnie sie o tym przekonałem na własnej skórze :-)
  Zatem liczyć należy, że niejaki Chajzer junior zbierze na pysk to co mu sie od dawna od natury należy.