Prześlij dalej:

Wczoraj na portalu Twitter Joachim Brudziński, nawiasem mówiąc kiepski i pogubiony minister, opublikował zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego na tle Beskidu Sądeckiego. Zdjęcie, jak zdjęcie chciałoby się rzec, ale po pierwsze nie ma takiego zdjęcia Kaczyńskiego, które nie byłoby szeroko komentowane, po drugie tak idiotycznych i kompromitujących komentarzy w wykonaniu „opozycji” i jej wyznawców jeszcze świat nie widział. Sceptycy mają prawo powątpiewać w moje kategoryczne stwierdzenia, wszak wiadomo, że ze strony tego towarzystwa można się spodziewać wszystkiego i wszystko już widzieliśmy. Nie tym razem.

Zdjęcie Kaczyńskiego odsłoniło następne dno intelektualne i moralne „totalnej opozycji” i żeby było zabawniej ta kompromitacja odbyła się w stylu „prawicowych oszołomów”. Postępowe środowiska lewicowe szczycą się odpornością na teorie spiskowe, które przypisują prawicy, wręcz jest to ulubiona prześmiewczość i ukochany zarzut podparty oceną „prawacka paranoja”. W każdej plotce jest ziarnko prawdy i sam często uprzedzałem prawicowych „analityków” przed stawianiem głupich tez, które na starcie nie trzymają się logiki i zwykłego rozumu. Tak dla przestrogi przypomnę jedną z podlejszych teorii spiskowych, czyli słynną „maskirowkę”. Niestety wielu niemądrych i co gorsze rozsądnych ludzi dało się tej głupocie ponieść i powtarzali bezrefleksyjnie brednie o dwóch samolotach lecących do Smoleńska. Uprzedzałem na samym starcie, że to jest robota człowieka niezrównoważonego psychicznie albo robota kogoś, komu zależy na ośmieszeniu tragedii. Nie pomagało nic, kto połknął haczyk był gotów szamotać się na żyłce do końca swoich dni i wbrew oczywistym faktom szukać na siłę potwierdzenia „tezy”.

Zawsze to działa, jak się człowiek na coś uprze, to potem tkwi w głupocie, bo przyznanie się do głupoty jest bolesne. No, ale podobne zachowania miały dotyczyć wyłącznie prawicowych analityków, a lewicowi to racjonaliści i albo sami sobie radzą z analizą albo powołują się na ekspertów. Z definicji ta systematyka nie ma racji bytu, ludzka głupota nie zna granic, tym bardziej kryterium politycznej preferencji. Zdjęcie Kaczyńskiego w górach zostało przez gigantów lewicowych przeanalizowane piksel po pikselu i cały proces zaczął się od „ekspertów”. Lewicowa dzicz żyjąca nadzieją i własną teorią spiskową, że Jarosław Kaczyński w mękach umiera na raka trzustki, wpadła w szał, gdy zobaczyła Kaczyńskiego spacerującego po górach. Amok był tak wielki, że najprostsze argumenty nie docierały i od razu zaczęła się ostra jazda. „Jestem grafikiem od 30 lat i dla mnie to ewidentny fotomontaż, zero profesjonalizmu, żenada”. Takich i jeszcze głupszych wypowiedzi eksperckich po lewicowej stronie pojawiło się setki. Za nimi poszły analizy widma, histogramy i całe to badziewie, które zawsze można znaleźć w Google i w Wikipedii, gdy się chce przejść przyśpieszony kurs internetowego fachowca.

Od czasu do czasu bardziej rozgarnięci delikatnie wskazywali na błędne rozumowanie i niekoniecznie mądre wnioski, ale tak jak po prawej stronie od mądrych uwag zostaje się „ruskim agentem”, tak po lewej zaczęto częstować „PiSdzielców” zdradą konstytucji. Gdy się zabawa rozkręciła na dobre Brudziński wkleił kolejne zdjęcia, które najgłupszym odbierały argumenty, ale nie redaktorowi Lisowi, posłowi Szczerbie i „grafikom”. W obliczu własnej kompromitacji wyżej wymienieni i wielu, wielu innych, poszli nowym tropem. Wymyślili, że sesja pochodzi z 2016 roku, bo Kaczyński ma taki sam sweterek, jednocześnie podtrzymali wszystkie swoje analizy widma i półcieni, co złożyło się na spisek w spisku. Logicznie rzecz ujmując PiS sfałszował sesję z 2016 roku i opublikował w 2018 roku, a wszystko po to, żeby ukryć śmiertelną chorobę Kaczyńskiego.

W końcu wszelkie spekulacje przeciął TVN24, który potwierdził informację, że Kaczyński był w górach i zdjęcia Brudzińskiego są autentyczne. Jaki z tego morał i po co w ogóle tak zapętloną głupotą ludziom głowę zawracać? Morałów jest klika, ale mnie interesują dwa. Pierwszy. Przy lewicowych teoriach spiskowych, prawicowe teorie wstydliwie chowają się do kąta i płaczą nad swoim pospolitym losem. Drugi. Jedyna nadzieja, program i pomysł „najgorszego sortu” na odzyskanie władzy, to modlitwa i wiara w raka trzustki Jarosława Kaczyńskiego. I dla tego drugiego morału warto było napisać felieton.

Źródło foto: 
0
19467 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

16 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  I na tym forum jest paru takich, co te brednie głosiło. 

 2. avatar

  Ja nigdy nie "głosiłem", i na pewno nie na tym forum, ale 1. Nigdy nie wiesz, jak cię ruscy zamordują i żaden standardowy urzędnik bojący się ośmieszenia nie jest ich w stanie na podst. tego, co łaskawie udopstępnią, na niczym złapać; 2. Zgadzam się z niezapomnianym FYMem, że zacząć dochodzenie powinniśmy byli od tego, co tutaj stało się dziwnego, i nad czym mamy jakąś tam kontrolę; 3. Mam drobne wątpliwości, czy cokolwiek zostało definitywnie udowodnione, choć to mnie aż tak nie martwi, bo interesuje mnie dobro i niepodległość Polski, i  żeby odpowiedzialnych wziąć za... A ew. "dochodzenie prawdy" o wiele mniej, bo to w sumie rozrywka. Tyle powiem na obronę "teorii maskirowki" i tego akurat jestem nadal gotów się trzymać, niczym pijany płotu. (A FYM to rzeczywiście dziwny przypadek. Widać granie punku na gitarze nikomu nie robi za dobrze.)

  Pzdrwm

 3. Czego można spodziewać sie po ludziach, którzy dewiacje seksualne nazywają preferencją seksualną. Którzy faceta przebranego w sukienkę nazywaja kobietą. Albo sprowadzanych w milionach uchodzców traktują, jak wysłaników pokoju, którzy niosą dobro, życzliwość i otwartość na inne kultury. To są ludzie, którzy są sterowani jak bydło przez celebrytów i inne "autorytety". Myślenie u nich już dawno zastąpiło naśladownictwo wybranych jednostek, guru lewackich.

  A mnie się kiedyś wydawało, ze ciemnota to była w średniowieczu, a tu się okazuje, ze nic się od tamtych czasów nie zmieniło. Jak była bezmózga tłuszcza, która szła za tłumem, tak dalej ta sama tłuszcza trwa. Zmieniła się tylko socjotechnika, żeby jeszcze bardziej ogłupiać i prowadzić na smyczy głupoty.

 4. avatar

  A tego, jak było w Średniowieczu, to się dowiedziałeś na WUML? ;-)

 5. avatar

  Oczywiście, "średniowiecze" to stereotyp wyprodukowany w masońskich warsztatach i powielany przez ich marksistowskich poputczyków. Prawdziwa ciemnota zatryumfowała w epoce na ironię zwanej "oświeceniem". Wstępem do tego był "renesans" --- pogaństwa.

 6. Frustracja czerwonej hołoty ma swoje źródło - moment, kiedy okazało się, że nie udało się zestrzelić dwóch Kaczorów za jednym zamachem. Człekokształtne Lisy i fachowcy z Czerskiej dostali wtedy pierdolca i to wciąż trwa. Dzisiaj wbijają szpileczki w zdjęcia Kaczyńskiego .Woodooboodoo.

 7. Ewentualna śmierć Kaczyńskiego w niczym nie pomoże opozycji. Są beznadzjnie słabi, bez większych szans na poprawę. Niedobra wiadomość jest taka że kondycja opozycji pogorszy się, gdy osłabną jej protektorzy, a wszystko na to wskazuje że nastąpi to niedługo.

 8. avatar

  "Optymizm", jak powiedział pewien niegłupi gość, "jest tchórzostwem", a to już nie optymizm, tylko jakiś orgazm. Moim skromnym i niestety, absolutnie nieuzasadniony.

  Pzdrwm

 9. Soros nie robi się młodszy, a pozycja Merkel coraz silniejsza. Tę drugą Amerykanie będą próbowali zastąpić zu Guttenbergiem. Stąd optymizm.

 10. Merkel to kukiełka, mają takich setki, Niemcy rządzą teraz Europą i wchodzą w sojusz Rosją, która rozdaje karty.

  USA są na przegranej pozycji, dlatego szybko chcą wysłać dywizje do Polski. I tu PiS ma po prostu szczęście, ale jak wiadomo szczęściu trzeba pomagać.

 11. avatar

  "Soros nie robi się młodszy, a pozycja Merkel coraz silniejsza" --- miało być "pozycja" czy "opozycja"?

 12. Soros się nie robi młodszy, a pozycja Merkel nie robi się coraz silniejsza. Tak będzie bardziej precyzyjnie.

 13. avatar

  Imo, chyba nie doceniasz sytuacji. Nie ma mowy o żadnej 'polityce' czy 'programach', bez względu na stronę. Jesteśmy jak 'szczur' w 'labiryncie', całe to 38M homo(?).
  Ci faceci od PR i w ogóle od NLP są straszni, podejrzewam że nas wszystkich już dawno rozpracowali i - za naszą forsę oczywiście -  traktują w stylu: zakład,  akcja-reakcja(?) next dyskusja kto komu płaci. Sportowo znaczy się. Poniżej fragment, który można potraktować jako  "reverse engineering" zdarzeń w realu:
  #######
  "... upieram sie przy tym malajskim amoku, bo on ma taką właściwość, że w toku akcji usuwa wszelki strach, ale także i skrupuły, kulturę, słowem usuwa wszelkie rozeznanie czynów i skutków działania w amoku.

  No proszę Ciebie bardzo! Czy np. dorosła kobieta nie powinna odczuwać jakiegoś dyskomfortu kładąc się na plecach na ulicy, zadzierając obie nogi w górę i tupiąc nimi do policjantów za płotem?"

  "Powinna i własnie chodzi o to, że ponieważ ów dyskomfort byłby dla niej nie do zniesienia, ona zrobi wszystko, by go nie poczuć."

  " No to jak? Chodzi o wyparcie?
  To taki Kramek mówi do niej: "pani się położy i prze, aż wyprze?"

  ########

 14. avatar

 15. Gdy tak się rzeczy mają
  chyba są powody,
  żeby uznać Prezesa

  za dyktatora…

                             …mody…

  A ortalion pamiętacie?

  http://fraszki-ulotki.info/2017/08/peleryna-okiem-seniora.html

 16. avatar

  Chyba czas nieco odpocząć bo się całkiem mózg przekręci.