Jak spłodzić syna

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: 0 w user_node_load() (linia 3694 z /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object w user_node_load() (linia 3694 z /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined index: 0 w user_node_load() (linia 3695 z /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object w user_node_load() (linia 3695 z /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined index: 0 w user_node_load() (linia 3696 z /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object w user_node_load() (linia 3696 z /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/modules/user/user.module).

Kuferki babuni zawierają bogactwo rad.Kulinarne, krawieckie, savoir vivre, zaklęcia na niewiernego męża, receptury lubczyków, na każdy dzień miesiąca.Zestawienie figur - w formie rysunkowej- jakie nalezy wykonać, by potomek był chłopcem lub dziewczynką.
Ten ostatni temat troche mnie zainteresował. Nie zebym planował potomka, ale by zweryfikować własne błędy. Bład musiał być, bo oczekiwałem, że będe miał syna,a urodziła mi sie córka. Wspominając tamte czasy przyznam sie wam, że nie uwierzyłem. Byłem przekonany, że mi podmienili dzieciaka.Przeleciałem całą porodówke w poszukiwaniu chłopca. Musiałem uwierzyć, że ta dziewczynka to jednak moje. Na porodówce leżały same dziewczynki.
Gdybym wtedy przeczytał książeczke babuni. A rady, az tak skomplikowane nie sa. Warunki jakie nalezy spełnić by potomek był synem:
Księga preferuje plener. Poczęcie syna w izbie jest mało prawdopodobne. Podobno nawet jak się pocznie to mały, jak dorosnie, wykazuje aberracje seksualne.
Skoro plener to nalezy zadbać by
miejsce poczęcia znajdowało sie w odległości przynajmniej 800m od obejścia, a 500 od najbliższych zabudowań.
W poradniku, drobnym drukiem, wyłuszczono rade, by wybierając miejsce, kierować się na wschód od zabudowań. Dobre rezultaty daje również południowy wschód. Gdyby sie okazało, że po odmierzeniu 800m punkt końcowy wypada w centrum sioła, cmentarzu lub swiatyni, nie nalezy rezygnować z wyboru miejsca. Wystarczy jak wcześniej ksiądz to miejsce poświęci. Koniec drobnego druku.
Dalsze dywagacje poradnika przewiduja wariantowość, wynikająca z tego, co nam się trafi po odmierzeniu tych 800 m
I tu mamy 2 mozliwośći
Las. W punkcie gdzie dokładnie wypada nam 800 m wbijamy tyczke i odmierzamy powierzchnie, po promieniu 6,75m,. Tak odmierzony okrąg karczujemy, pozostawiając karpiny lekko wzruszone, ale nie wyrywane. Jeżeli nam sie trafia 100 letnie dęby, karpiny nie wzruszamy tylko polewamy octem.
Runo leśne jakie napotkamy na karczowanym kręgu, kosimy i przez kilka dni prowadzimy do suszu. Susz, uzyskawszy lekkośc suszu, jest znoszony do uprzednio wykopanego dołu, polewany wodą żródlaną i ubijany stopami. Kompost jaki w ten sposób uzyskujemy służy jako podściółka pod dalsze poczęcia.
Jeżeli nie dysponujemy własna podścióką to podbieramy ja z kompostowni sąsiada, informując go listownie, że dokonamy jednorazowego zwrotu za lat 3.
Pole. Przy polu poradnika zawiera małą liczbę wskazań i przeciwskazań. Z tego co zapamietałem to należy zrezygnować na czas poczęcia z orki, bronowania i siewu. Wskazane jest by ziemia przez jeden sezon była odłogowana. Odłogowana ale nawożona. Kretowiska powinny być splantowane a otwory w krecich norach zaczopowane czopem naturalnym.
Dla szczególnie wrazliwych na piekno i estetyke poczęć można zrobić baldachim z pędów tataraku. Bez kolb oczywiście.Na dachu baldachimu umieścic nalezy karmnik dla ptactwa wodnego.
Osobiści, o ile rozumiem konieczność wczesniejszych uwarunkowań, o tyle karmnik dla ptactwa wodnego pozostaje dla mnie tajemnicą..
Czas poczęcia. Pokolenia posługują sie różnym miarami czasu. Ja radzę sobie z zegarkiem. Tymczasem poradnik odwołuje sie do dzwonów w kościele. I tu posłuże się prawie literalnym przekazem z poradnika.
" Pamietaj byś począł najpóżniej w ciągu 15 minut po dzwonach na Anioł Pański".
Być może ja się szybko zniechęcam, a koleżankom i kolegom starczy wiećej cierpliwości i przejdą cała zalecaną procedure. Ja sie zniecheciłem gdyż mało precyzyjnie została postawiona sprawa tych dzwonów.
Obnażająca watpliwośc sprowadzała sie do tego, jak sie nalezy zachować, gdy świątynia jest znacznie oddalona a parafianie jeszcze nie uzbierali talarów na kupno dzwonu.
Jak sobie pomyslałem, że ja w tym lesie lub na tym polu będe musiał kombinowac z poczęciem do momentu aż ci parafianie ten dzwon kupia to się zniechęciłem,
Wyrzucam sobie, że się szybko zniechęcam ale tez wiem, że ja swojego charakteru nie złamie. To on łamie mnie.

Ocena: 
5.680002
Average: 5.7 (3 votes)