Grzegorz Schetyna został syndykiem masy upadłościowej PO. Zabawny pogrzeb.

Prześlij dalej:

Nieważne co, ale coś robić trzeba robić i dokładnie tyle robi Grzegorz Schetyna. Cztery lata temu wybory na szefa PO z udziałem Schetyny i Tuska pewnie byłby wydarzeniem na miarę czołówek serwisów. Dziś widzieliśmy uroczystość kulinarną połączoną z pożegnaniem złudzeń. Nowy przewodniczący PO nie dostał nawet ochłapu, ale ogryziony ze wszystkich stron gnat, a cieszył się i zgrzewał do boju, jakby ośmiorniczki Porto popijał. Bardziej przekonująco brzmiała Madzia Ogórek, gdy zapewniała, że zrobi porządek na świecie i jak trzeba to do samego Putina zadzwoni. Poza spóźnioną satysfakcją dla samego Schetyny, wybory w PO to jedna wielka komedia, klasyczne jaja z pogrzebu. Nigdy, powtórzę, nigdy podobna operacja nie wskrzesiła partii i zawsze ostatecznie grzebała lidera. Poczynając od pierwszych formacji zasiadających w sejmie, takich jak KPN, przez AWS, UW, aż po SLD. Po kompromitacji w sprawowaniu rządów, nie powstał z martwych SLD, umarł AWS i w identycznych okolicznościach padła Unia Wolności. Wszystkie te formacje łączyło jedno – bezideowość przykrywana hasełkami, które pozwoliły dostać się do żłobu. Innymi słowy mamy do czynienia z partiami władzy, które padają jak muchy zaraz po tym, gdy władzę tracą. Nie jest żadną tajemnicą, jakim głębokim poważaniem darzę Platformę, ale tu nie chodzi o złośliwości, czy brak sympatii, tutaj rzeczywistość skrzeczy. Zabawkowa partia dostarczy na pięć minut odrobinę radości jej nowemu liderowi, który kończy mniej więcej tak jak towarzysz Miller. Wprawdzie Grzesiek nie ma biało-czerwonego krawata, ale za to jego hasła bojowe brzmią jeszcze głębszym grobowym echem.

Konkurs na syndyka masy upadłościowej ma takie „doniosłe” znaczenie, że nie chce mi się sprawdzać, czy przypadkiem Jarosław Gowin swego czasu nie dostał podobnej liczby głosów od Schetyny, ale on przynajmniej miał jaja i stanął przeciw Tuskowi. W tamtym czasie PO chwaliło się ponad 40 tysiącami członków. W obecnej stypie wzięło udział 8,5 z 17 zadeklarowanych, z tego 10% było przeciw jedynemu kandydatowi. Jakby nie liczyć, to Schetyna dostał poniżej 8 tysięcy głosów, co pokazuje kilka rzeczy naraz. Kupowanie legitymacji PO straciło jakikolwiek sens. Wiarę, że cokolwiek jeszcze może się w PO zmienić, zachowało 20% partyjnych szeregów, które wzięły udział w konkursie na strażnika trumny. Przyszłość Grzegorza Schetyny i partii PO wyśpiewał bard: „A czy przyroda kolebka myślała kiedyś dokładnie, po co jej wielkie mamuty? Ani wygląda to ładnie, A ani z nich skóra na buty”. Odcięto klice agregat z kasą podatnika, a bez tego klika nie jest w stanie przetrwać, dłużej niż kilka miesięcy. Nie bez powodu pan Grzesiek zaklina rzeczywistość i zapewnia swoich kolegów na głodzie, że nie ma mowy o terminowych wyborach, pogonimy PiS już za chwilę. Zaczęło się od słynnego „przecieku”, który opublikował brukowiec Lisa, gdzie była mowa o milionie demonstrantów na ulicy i Brukseli, która zrobi porządek z PiS. Na wiecu wyborczym Schetyna dodatkowo zapewniał, że wybory przedterminowe są więcej niż pewne. Aby tę żałosną mrzonkę uwiarygodnić, szanowni delegaci usłyszeli, że powstanie gabinet cieni.

Kto wie, może i by paru uwierzyło, ale wcześniej głos zabrała Ewka Kopacz i chyba nie muszę tłumaczyć, co się z salą stało. Nie ma tematu, coś takiego jak Platforma Obywatelska wśród żywych nie występuje. Legendarne wpływy Schetyny w strukturach partii skonały jeszcze wcześniej, gdzieś tak w połowie wojny z Tuskiem i ostatecznie zostały pogrzebane w we Wrocławiu, gdy Grzesiek przerżnął z Protasiewiczem. Dziecku nie da się sprzedać bajeczki, że wewnętrzne frakcje, które się wyrzynały bez litości, nagle zapałają do siebie miłością ponad podziałami. Jedyne, co Schetynie zostało, to zemsta, czym się w ramach pocieszenia może pobawić. PO to nie PiS zahartowane medialnymi nagonkami i teraz europejskimi pogróżkami. Tam jak jeden mąż i żona zawsze obowiązywał jeden temat: „Kiedy będzie kasa, ile na tym da się wyjąć”. Z czego teraz wyjmą? Ze składek martwych dusz? Do Nowoczesnej ustawiają się kolejki, na szpicy stoją przeciwnicy Schetyny, którzy wiedzą, że dla nich partyjna kariera się skończyła. Reszta przybocznych pana Grzesia będzie się pocieszać na kanapie i udawać, że prawdziwym sondażem są dopiero wybory. Życie jest przewrotne, PiS miał się skończyć 154 razy, tymczasem raz i na zawsze kończy się Platforma.

6
36713 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

46 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  a to jest i tak zle..i tak  niedobrze..jesli na gruzach parti matki POwstanie POnowoczesna..to jak oni uzgodnia wspolny "program" odbudowy kraju ktory kilka dni temu promował rumunski ryszard??

 2. Wczoraj pokazali Madzię w nowej roli. Szuka zaginionych polskich dzieł sztuki m.in. w związku ze znaleziskiem w Monachium. Nie tylko mówiła do rzeczy, ale i ładnie wyglądała.
  Ludzie! Róbcie to na czym się znacie i co wam wychodzi.

 3. Dziewczyna jest niegłupia. Do tego wygląda jak milion dolarów!
  Od jakiegoś czasu śledzę jej wpisy na TT dotyczące dzieł sztuki.
  Bardzo ciekawe.
  Właśnie powiedziano, że będzie miała własny program, tylko jeszcze nie wiadomo, na której stacji.
  I dobrze!

  Niech każdy robi to, co najlepiej umie i do czego się nadaje!

 4. avatar

 5. Z marketingowego punktu widzenia kończy się cykl życia produktu o nazwie PO.

 6. poprzez wprowadzenie (przez tę samą firmę) na rynek nowego produktu (nomen omen) Nowoczesna.

 7. Cykl życia Nowoczesnej będzie raczej krótki. Petru już jest mocno zgrany, a że na posłów wybrał sobie takich, którzy nawet jakby chcieli nie mogą mu podskoczyć, nie będzie komu go zastąpić.

 8. Mosci panie Grzegorzu , limuzyna czeka !

 9. Model V8 Shrek

 10. avatar

  nic innego jak początek przestawiania wajchy na "Nowoczesną". Jeżeli przepoczwarzenie się powiedzie, to oficerowie prowadzący, znowu bedą mieć okazję do darmowego harcowania przez kolejnych kilka lat na korzyść-narodu oczywiście-jeśli ten ich wybierze. Miejmy jednak nadzieję, że tak się nigdy nie stanie.

 11. Grzesiu jeszcze troszke bedzie próbował wyciskał tzw. "po-marancze" z zaprzyjaźnionych samorządów. Możliwe, że ową kaskę poswięci na walke totalną z PiS, a na pewno tzw. WSIowi szeptacze mu w tym dopomogą. Do kolejnych wyborów samorządowych jeszcze musimy cierpliwie poczekać, chyba, że PJK, PBS i PAD "przygotują" zmianę woj. lub okręgów wyborczych w taki sposób, aby przy okazji delikatnie puscić oczko do samego PPK i jego wyborców. Oj...cos mi trzeszczy łóżeczko, że Grzes to nie Conan i jedynie domknie PO-wieczko.

 12. nikt nie przegrał.

  Mamy nowe hasło dla PO - z PO nikt nie przegrywa.

  Dzięki takim bohaterom Berlin powiększa swoją izolacją w Europie.
  Pamiętam czasy, kiedy redaktor GW na pierwszej stronie pisał - co o nas napiszą w NYT. Następnego dnia pisał na 97 stronie NYT  w jednozdaniowej notce, co następnego dnia wracało echem do Polski - oto co cały świat mówi na temat wypowiedzi Antoniego Macierewicza na spotkaniu w remizie w koziej wólce.
  Teraz, role się odwróciły. Opozycja w Polsce sama na własne życzenie się ośmieszyła biegając w oparach mgly z helu "zamach stanu i faszyzm", czy wychodząc w trakcie ważnej debaty w sejmie na papieroska na schody.
  Berlińscy politycy prawdę o Polsce czerpią z zaczadzonych helem mediów, nawet redaktor Wroński przeczytał w GW że Ameryka ukarze Polskę i sam w to uwierzył, chociaż pisałem że żona pewnego Pana nie ma aż takich wpływów.

 13. Paweł Kukiz? W euforii czy milczy?

 14. .............Natomiast z  Leszkiem jest zdecydownie gorzej !

 15. ........a i ze Stefanem nie lepiej

 16. Te psychuszki co to se platforma przegłosowała w jakiejś ustawie będzie jak znalazł. :))

 17. Za czasów Wojtunika wszystko było możliwe, nawet casus posła Burego, który przypominał serial pt mamamadziulka. Teraz jest inaczej, CBA jest w dobrych rękach, a założyciele nie marzą o niczym innym, niż wzięcie odwetu za ośmioletnie niszczenie. Nie trzeba będzie produkować kwitów, tego co jest wsytarczy na parę lat i kilkadziesiąt procesów. Kaczor z Kamińskim dopilnują, żeby kasa trafiła tam gdzie jest naprawdę potrzebna, wystarczy jeden wyraźny sygnał i zaczną jak w latach 2005-07 rozmowy biznesowe prowadzić przy świadkach:-)

 18. o przyspieszonych (i wygranych przez PO) wyborach parlamentarnych. Grozi mu (i mam nadzieję, że do tego dojdzie) komisja sejmowa w sprawie wydania polecenia bezprawnego aresztowania (w sławnej już akcji) ponad siedmiuset kibiców (i przypadkowych przechodniów) w połączeniu z faktem, że mnóstwo tych osób było torturowanych (zmuszanie do siadania na pałce policyjnej, bicie kluczami po jądrach) w celu wymuszenia zeznań obciążających zatrzymanych. To nie jest na początek sprawa dla prokuratora. To nie jest eksces mniejszej lub wyższej rangi policjanta. To jest głęboka patologia PO-izmu i jako kawałek społeczeństwa żądam wyjaśnienia sprawy w świetle jupiterów i do mikrofonów. Na początek proszę o wezwanie "siły sprawczej", policjanta wydającego rozkaz do akcji oraz kilku bezpośrednich pałkarzy. Potem stosownie do okoliczności.
  A przy okazji będzie okazja porozmawiać z PO o demokracji.

  Edit. Przy okazji chciałbym jeszcze zapytać chujów z mediów głównego ścieku co robiliście, kiedy ta akcja miała miejsce? Kreowaliście w swoich pracowniach alchemicznych demokrację a la Polska? Cofnijcie się lekko w czasie i poczytajcie (pooglądajcie) co wtedy robiliście. A może po prostu nie zauważyliście takiego drobiazgu, jak aresztowanie prawie tysiąca ludzi? :)

 19. Orły w Polsce mają się dobrze! Nie o takiego Schetynę się rozbiły i wyszły zwycięsko!

  http://wpolityc...

 20. ... i Wszyscy Święci!!!!   "WYRZYNAŁY", a nie "wyżynały"
  Poza tym, tekst O.K.

 21. To dałoby się obronić, mianowicie że od żąć, a nie od rżnąć. Może MK nie jest taki bezwzględny, żeby zaraz wyrzynać?
  Tylko że po wyżęciu zostają korzenie, co grozi odrastaniem, zatem ja też jestem za wyrzynaniem.

 22. Schetino w TVP info bardzo się pogubił w rozmowie z red. HOLECKĄ .Charyzma Grzesia jak galaretki z nóżek . 23. Platforma stanęła nad przepaścią, Schetyna zrobił krok do przodu i nadział się na "Widelec".

  http://niezalez...

 24. Taka wizja...
  Na myśl o gabinecie cieni:

  No dobrze.
  Zaczekamy.
  Aż przejdą do konkretu.

  A z gabinetu cieni
  zostanie  cień gabinetu...

  Reszta tu

 25. Schet dziś oświadczył, że będą tworzyć komitety obywatelskie.
  Bo stara jestem i pamiętam, jak pewne kręgi tworzyły OKONY.
  Czyli Obywatelskie Komitety Ocalenia Narodowego.
  Lokalne twory popierające WRON.

 26. avatar

  Dałbym trochę za wiedzę kto w cieniu kanclerz Merkel rozgrywa.
  Dziękujemy Zezowatemu.

 27. Gdybym akurat był jednym z partyjnych towarzyszy tego pana, po wysłuchaniu jego exposee zrobiłbym w gacie ze strachu i cichaczem - nie informując reszty - zaczął szukać jakiegoś sensownego wyjścia.
  Myślę że nie byłbym w tym odosobniony. Ponieważ każdy zdroworozsądkowy człowiek musi postapić dokładnie tak samo. Dlatego nie zdziwiła mnie rozanielona gęba Kopacz... wszak ona ze zdrowym rozsądkiem ma nie wiele wspólnego, natomiast zupełnie nie rozumiem rozanielonej geby Gronkiewicz Walec. To cholera kuta na cztery łapy. Albo ja przeceniałem albo jej nie doceniam. Co do reszty nie wypowiadam sie bo jej po prostu nie uchwyciłem w swoim kadrze.

 28. avatar

  Ostatni film Tarantino jakoś po synapsach mi wibruje...

 29. Ale tutaj ciekawa wypowiedz Sorosa o Chinach, ciekawa w kontekscie Polski i Jedwabnego Szlaku 2.0.

  https://www.youtube.com/watch?v=jFjMqujinXk

 30. avatar

  .

 31. o tym ze Soros wlasnie dostal ostrzegawczego klapsa od Chinoli. To dobra wiadomosc. Pomijajac wszystko inne to oni maja takie superkomputery i hakerow ze moga spelnic swoje "obietnice. Moze sie zrobic ciasno na rynkach panu Sorosowi.

 32. avatar

  Politycznie patrząc, tekst to faktycznie tekst, kontekst i podtekst. Dotyczy to użytych  słów także. 

  Teksty organizujące nagonkę, polowanie itp - Soros i Schmitz, dla przykładu -  winny być w całości PERFEKCYJNIE tłumaczone, z komentarzami, dla rządu.  Ponieważ nie stanowią tajemnicy, tłumaczenia winny być   znane. Perfekcyjne znaczy ...

  Powyższe nie zaszło, a przynajmniej ja o tym nie słyszałem.  Wniosek odnośnie rządu, rozumianego w jego całości: na *uj nam takie *izdy? Mało frajdy, dużo kłopotów.

 33. Bylem na takim.

  Otoz zdarzylo sie tak nieszczesliwie, chociaz nie do konca, ze zginal w katastrofie budowlanej moj znajomy a nawet troche kolega. Budynek przemyslowy ktory rozbierali niefachowo zawalil sie byl grzebiac nieszczesnika. Wydobyto go prawie natychmiast ale zmarl nim przyjechalo pogotowie. Dodam, ze widzialem sie z nim kilka dni przed wypadkiem na innej robocie i rozmawialismy o tym zleceniu i on nie chcial tego robic (nie mial doswiadczenia) a i ja mu odradzalem, kiedy opisal mi metode rozbiorki. On w zasadzie mial tylko zastapic na dwa dni innego kolege, ktory mial egzamin na studiach. Ten drugi kolega po prostu dostal drugie zycie.

  Smierc. Mlody facet. Mogl jeszcze pozyc. Nieszczescie. Ale nie do konca. Kolega ten oprocz ksywy Dziki vel Olsen mial rowniez przezwisko: Krol Zycia. Samego Zycia. Kultowego Klubu w Palacyku we Wrocclawiu gdzie Dziki vel Olsen vel Krol Zycia spedzal kazda wolna chwile. Mozna powiedziec ze byl to jego pierwszy dom. Oprocz pracy zarobkowej (prace wysokosciowe - nie pozdrawiamy Donalda!) trudnil sie byl hobbystycznie uprawa i biznesowo sprzedarza konopii indyskich. Mial rozmach skurwisyn, nic sie nie bal i rozdawal wizitowki z zielonym listkiem i numerem komorki. W dzien jego smierci chwile po tym jak zginal i wiadomosc dotarla do jego zony, do drzwi "zapukala" policja. Panowie nie bardzo chcieli uwiezyc ze figurant wlasnie umarl i przystapili do czynnosci, ktore niczego nie wykazaly (glupi nie byl towaru w domu nie trzymal).

  I teraz do samego pogrzebu.

  Kondukt wygladal nastepujaco: rodzina z zona i 12 letnim synem za trumna. Dosc liczna grupa "zalobnikow" bywalcow Samego Zycia pijanych i zacpanych z zalu po koledze, dosc liczna grupa kobiet, ekipa wysokosciowcow a z nia jego aktualna partnerka z trzyletnia corka., na koncu dwoch panow z policji.

  Zona z ktora laczyl go tylko meldunek wyglosila dramatyczne przemowe o tym jakim byl wspanialym mezem oraz przykladnym ojcem.

  Ekipa z Samego Zycia palnela mowe o tym jakim to Krolem Zycia byl za zycia. Slabo im to szlo bo zaczeli stype zaraz jak sie tylko rozniosla wiesc o jego smierci i widac bylo zmeczenie materialu a podobno skonczyli tydzien po pogrzebie.

  Po pijackiej przemowie przyszla kolej na grupke kobiet. Jedna delegatka odczytala list o tym, ze oto wlasnie swiat utracil najwiekszego w historii ludzkosci milosnika kobiet i uwaga dwie panie posrod obecnych byly brzemienne i nie musze chyba dodawac kto byl sprawca. Wybuchl skandal!

  Ubaw po pachy!

  W ekipie wysokosciowcow doszlismy do wniosku, ze biedak nie wiedzial nawet czego uniknal: aresztowania oraz dwojki kolejnych dzieci do kolekcji.

  Krol Zycia.

  Niech mu ziemia lekka bedzie.

 34. ...ta scena do ekranizacji się nadaje :)
  A król życia kojarzy mnie się z tym fragmentem:

  https://www.you...

 35. Dlaczego nikt o tym jegomościu nie mówi Schetany Grzegorz?!

  Całe to towarzystwo jest ewidentnie obrażone z tytułu utraty władzy. Ten schetany ma loty jak po LSD. Normalni inaczej...

  Ale wracając do porządku. W latach 2005-2007 miała miejsce taka sama nagonka na PiS jak ma miejsce teraz. PiSowcy zawsze umieli sobie poradzić z przegraną i nie było jątrzenia. Do myslenia daje jednak to, że te dziady co tylko ich społeczeństwo odsunie od władzy to następuje atak zmasowany na opcję wygrywającą wybory. Mają sukinkoty układy w mendiach. Oni nie rządzą się oni sami a steruje nimi ktoś inny.

  Wracając do ludzi schetanych to uważam, że taki grzegorz ma misję już nadaną i nazywa się ona "wypchnięciem elektoratu" w celu przerzucenia go do "nowoczesnego okradania ludzi". Robić szum wokół PO i świętoszków z N.

  Jednak w marnej tv zawsze rzuca się w oczy jeden przekaz od swetrów. Zawsze pada stwierdzenie, że banki mają źle a one takie są wspaniałe i dobroczynne i należy je chronić przed patologią PiS-u.

  Dlaczego nikt z obozu rządzącego nie ma odwagi powiedzieć publicznie, tym od swetrów, jaka jest rzeczywistość i po której stronie stoją niektórzy twórcy sztucznych partii? Tacy ludzie powinni dostawać po łbie co chwila za swoje wypowiedzi broniące banków i kłamliwe wypowiedzi. 

 36. Ostatecznie wyniki

  Donald Tusk - 79,58 proc., 16 tys. 028 głosów; Jarosław Gowin - 20,42 proc., 4 tys. 114 głosów; Uprawnionych do głosowania było 42 tys. członków PO;

  Frekwencja 51,12 proc.

  - 27,69 proc. w internecie

  - 23,43 proc. w głosowaniu listownym;

  Łącznie 21 tys. 800 głosów, przez internet - 11 tys. 806, a w listownym - 9 tys. 994.

  Głosy nieważne: 1658, czyli 7,6 proc. głosujących

  • .. dla tracących roboty platwusów , musi być masowe porzucanie nie rokujących finansowo , starzejących się  kiepskich kochanków , przez kobiety ... Tiaaa  piczki zmywają się pierwsze jak kłopoty finansowe . Nie sądzę natomiast , żeby tacy ludzie posiadali wierne żony . Doszedłem do tego metodą dedukcji . Gdyby mieli takie małżonki -- nie byliby platwusami - proste .

 37. avatar

  grzegorz powrócił z banicji i widać cieszy go przywództwo nawet tej lekko dziurawej łodzi - która wcale nie musi zatonąć dodajmy - jeśli schetyna rozegrałby to sprytnie z kilkudziesięcioma bańkami subwencji i jeszcze całkiem żywą przestrzenia samorządową sformatowanie i nowy start nie byłby wcale taki niemożliwy -

  oczywiscie teraz jest moment przejściowy i sporo przestraszonych zacznie odpadać, ale nie oznacza to pójścia na dno całej partii - tym bardziej, że po pierwsze w polityce nie istnieje próżnia i miejsca po ewentualnym zniknięciu platfonsów nie ma kto pokryć (rumun w tym temacie nie istnieje - to jest tylko formacja telewizyjna - jest on i paru ciemniaków - fizycznie tej partii nie ma), po drugie rumun aż tak głupi nie jest i nie wyrywa się do przyjmowania uchodźców z po, więc ten odpływ do nowoczesnej to raczej pobożne życzenia

  a co do millera to nie bądźmy naiwniakami - jestem w 100% pewny, że zwinięcie lsd było zaplanowane, nakazane i skutecznie przez leszka-liska przeprowadzone - odkąd leszek zamienił ruble na dolary ewidentnie jego działalnosć sprowadzała się do wykonywania poleceń zza oceanu - można tego starego komucha nie lubić, ale nie można odmówic mu inteligencji i umiejętności grania w politykę - tymczasem wszystkie jego ruchy w temacie lsd od 5 lat były tak ułomne i do bólu oczywiste, zwieńczone na koniec katastrofą najpierw ogórkową póżniej palikotową, ze nie ma żadnych wątpliwości, że leszek tych dolarów za nic nie bierze ;)

  peeska
  z ostatniej chwili -
  1 - armand ryfiński został taksówkarzem :))) - jak miło oglądać jest w końcu właściwych ludzi na właściwym miejcu ;)
  2 - chiny oficajlnie ostrzegły sorosa, żeby przybastował ;)

 38. Grześ jest jak radio Erewań -
  - drogie radio - czy w Polsce będą przedterminowe wybory parlamentarne? ,
  - bedą ale nie parlamentarne ale samorzadowe.
  -czy PO pod moim przywództwem znów przejmie władzę w Polsce?
  - przejmie ale nie władzę tylko mjesca na ławach......

 39. avatar

  Najbardziej komiczne jest to, że Grzesiek Rzezimieszek autentycznie się cieszy z tego, że został preziem śmierdzącego już od miesięcy trupa.
  Udało mu się spełnić marzenie z dzieciństwa: być grabarzem.

  Dwa ostatnie gwoździe do trumny przybili: Halicki i Pomaska (ta druga mówi, że przez pomyłkę).

  Naprawdę żyjemy może nie w ciekawych czasach, ale zapewne w arcyśmiesznych.

 40. w telewizji Al Jazeera u Tyrrmanda zapewne tez skamlała przez PO-myłkę... Bardzej to wszysko żałosne niż śmieszne

 41. Sąd odmówił umorzenia procesu w sprawie niedopatrzenia obowiązków przy organizacji lotu do Smoleńska przez Arabskiego i czterech pomniejszych urzędników!
  A więc wszystko wskazuje na to, że Arabski stanie przed sądem.
  Kodeks karny przewiduje w takiej sytuacji 3 lata więzienia.
  Przypuszczam, że przy okazji wyjdą też inne, powazniejsze, sprawy.

 42. Kolejny odcinek Ministerstwa Prawdy:  :-)

  https://www.you...

 43. Swego czasu , znajomy spec od Political Marketing , ( rozmowa odnosila sie do politykow amerykanskich , ale analogie do sytuacji w Polsce sa podobne ) , stwierdzil , ze politycy panicznie boja sie tego , aby publicznie nie wyjsc na   niekompetentnego durnia .  Nasi POlitycy jednak maja ten etap za soba , oni publicznie robia durniow i jeszcze totalnych debili - sami z siebie  i Little Help With Portal Kontrowersje .  Totez Szanowny MK i Panstwo Uzytkownicy , trzeba obnazac tych wszystkich kolesi i to do bulu ! Tak , aby narod kazda wyPOwiedz takigo "meza stanu" , kwitowal salwa smiechu , a gwarantuje , ze tego nie przezyje zaden Schetyna , itp. !!!  Wiec do dziela , nie odpuszczajmy tym skurwysynom  ani na krok , oni wbrew POzorom , sa na tym portalu stalymi bywalcami !