Kazimierz Sowa, pseudonim „Ksiądz”, wyspowiadał najgorszy sort

Prześlij dalej:

Uwielbiam obserwować pożary w burdelach, bo to prawdziwa kopalnia skarbów dla socjologa. Przyglądam się zjawisku z naukową pasją, chociaż socjolog ze mnie jak z „uchodźcy” uchodźca. Około godziny 12.00 wybuchł nowy pożar, a właściwie pożar jest stary, tylko ognisko nowe. Wypłynęły kolejne, dotąd nieznane nagrania z „Sowy&Przyjaciół”. Skład imprezujących kolesiów robi wrażenie, pomimo tego, że znów Tuskowi się upiekło. Z troską nad losem umęczonej Ojczyzny, przy carpaccio z żubra i Porto za 1500 zł, pochylili się następujący nowocześni patrioci: Włodzimierz Karpiński - minister skarbu państwa; Marian Janicki, były szef BOR; Paweł Graś - pierwszy sekretarz PO, minister w kancelarii premiera; Jerzy Mazgaj „biznesmen” i … „Ksiądz” Kazimierz Sowa.

Spowiedź wszystkich panów z udziałem pana „Księdza” Kazimierza Sowy jest dostępna w zamieszczonym filmiku, dlatego nie będę cytował całości, ale przywołam co bardziej pikantne smaczki. Pan „Ksiądz” zaangażowany w obronę konstytucji, demokracji, wolnych mediów i trójpodziału władzy, który wielokrotnie z namaszczeniem prezentował swoje zatroskania, splatając palce dłoni, tak oto się wyraził prywatnie:

Jurek, nie polemizować… zniszczyć, naprawdę, tu uważam, że nie ma się wiesz.. żadnych.

Ekumeniczne zdanie Kazik (dla przyjaciół z sortu) wypowiedział do Jurka Mazgaja, „biznesmena”, a chodziło o wykończenie „Gazety Polskiej”. Dodam, że propozycja wykończenia gazety padła w lutym 2014 r., gdy jeszcze w PO tliła się wiara, a co rozsądniejsi dopiero w grudniu zwiali do Brukseli. W sumie trudno się „Księdzu” dziwić, gdy coś przeszkadza trzeba to wykończyć, sam od lat twierdzę, że wykończenie TVN jest konieczne, ale od zawsze mówię to publicznie. Kazik (pozwoli „Ksiądz”) ma inną strategię, publicznie opowiada okrągłe dyrdymały o demokracji i wolności słowa, przy popijawie wali prostu z mostu, że całe te wolne media, przede wszystkim prawicowe, po prostu trzeba zaj..ć. No, właśnie, czy na pewno tak „Ksiądz” powiedział, przecież Kazik takim obelżywym językiem faszystowskiej dziczy się nie posługuje. Nie, nie powiedział, to mój skrót i cytat z „ministra” Sikorskiego, natomiast „Ksiądz” powiedział ładniej:

Byłem kiedyś na jednej takiej kolacyjce z Rysiem Petru, nota bene za niedługo też ciekawe informacje o Ryśku się ukażą... prezes...yy przewodniczący rady nadzorczej PKP... ale zarazem taki zlinkowany pod Elą w sensie wiesz, tak zwany prezes nie honorowy tylko.. no jak wiecie są zawsze trzy rodzaje prezesów... urzędujący, reprezentujący i zapier****jący i Rysiu będzie tym trzecim... czyli będzie... (...) Czyli wiesz, będzie musiał się pokazywać, tłumaczyć w mediach i tak dalej... ale do czego zmierzam. Byliśmy na tej kolacyjce i tego, pijemy jakieś winko, jedno, drugie, no i tam wiesz, no to tu zostanie... Ja tam w tej knajpce jestem tydzień później, gadamy tu tego i ja mówię: wie pani, co może po tej lampeczce z tego co zostało... a pani: "oooo, proszę pana, tego już nie ma. Pan Petru był tu następnego dnia.

Prawda, że smakowita historyjka, ale tak szczerze Szanowni Rodacy, gdyby tu zakryć nazwiska i kontekst, to odgadlibyście, że chodzi o spowiedź księdza? Sam stawiałbym na szewca, kelnera, praczkę ewentualnie. Mógłbym również obstawić siebie, bo klnę jak szewc, jednak tak marną polszczyzną nie wypowiadam się nawet przy zapłacie za wywózkę zawartości szamba. Nic tak precyzyjnie nie oddaje kim jest najgorszy sort i czym się zajmuje, jak ich prywatne rozmowy przy wódzie i sushi. Całe to towarzystwo nie jest i nie może być żadnym partnerem do rozmów i broń Boże się z nimi łączyć w ramach jednej Polski. Podzielić Polskę i to bez litości, na Polaków i najgorszy sort! Ziarno zmieszane z plewą to materiał, który nie nadaje sie, ani na mąkę, ani na kaszę, z tego można zrobić tylko paszę dla świń albo bydła.

6
22842 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

18 (liczba komentarzy)

 1. Jak. Z "chmury waszyngtonskiej", POpada to za kazdym razem nastepuje DZIEN w ktorym wyplynela snieta smierdzaca ryba! Jak wiadomo ryba psuje sie od glowy! Taka wlasnie smierdzaca rybe przytulila do swojej piersi Pani Wychowawczyni Angela Merkel! Dodatkowo Angiela ma drugi smierdzacy leb na byczym karku, ciecia Grasia, ten nie piastuje waznej funkcji w niemiecki kolchozie  lecz smrod POzostanie! Grasia ZAWSZE mozna cieciem zrobic jak POzostanie u Niemca, lub Niemki! Gorzej z Merkel ta POwinna POdac sie do dmisji PO aferze z Tuskiem, nie POsluchala Pana Prezesa Kaczynskiego, przeciez ja ostrzegal!

  Wracajac do spraw powaznych jesli dojdzie do wizyty naszego sojusznika Prezydenta USA, to stare kiejkuty musza otrzymac wyrazny sygnal ze stare gwarancje sie POkonczyly razem z odwrotem od resetu! Wiec CZEmpu i duKAcz maja pysk trzymac, "Maul halten", bo moga im wszystkie pieniadze z kont w Szwajcarii POznikac!!! To dopiero przy nastepnym urlopie jak POlece przez Salzburg!!!

  Dziadek Borowik zwany Prawdziwkiem!

 2. Graś cieciem? Przeciez to wazny oficer prowadzacy, ciągle na służbie ...

 3. @sa, ciec Gras, byl, jest i POzostanie tylko TECZKOWYM. TECZKOWEGO! Ten ostatni POpadl w nielaske, moze dlatego ze wprawil sobie nowe zeby! POlityczny golodupiec, dobrze sie sprzedajacy medialnie Tusk, nie lubi jak ktos blyszczy nowym garniturem zebow! Tusk i Gras maja czarne pniaki, jak juz beda mieszkancami Tusk Tower Center we Wronkach, to dentysta WYKARCZUJE!!! Dopiero wtedy beda mogli przyjac komunie PO rachunku sumienia, spowiedzi, i zalu za grzechy! Oczywiscie Kaplanem wieziennym bedzie OSADZONY  i POsadzony w tym samym pierdlu "ksiadz" Sowa, jesli Biskup nie cofnie mu mozliwosci wykonywania POslugi kaplanskiej! Ten Sowa za duzo sobie POzbieral okruszkow ktore spadly ze zlodziejskiego stolika na podloge! UTUCZYLY sie PasOzyty na panstwowym, i za panstwowe, gorszym jest tylko Juras Owsik, ten POdprowadzal kase z ZEBRANINY dzieci marznacych na mrozie! Za cos takiego NIE MA ROZGRZESZENIA! 

  Dziadek Borowik zwany Prawdziwkiem !

 4. Hm, pan ksiądz Kazimierz Sowa nawet wygląda europejsko, bo ma koszulę od Ralpha Laurena... ;)

 5. Ale się rzewnie zrobiło... przypomina mi się taka lektura z dzieciństwa:

  A jakże aktualna:

   

  Opowiedział dzięcioł sowie
  O tym, czego się dowiedział,
  Kiedy w leśnej dziupli siedział.
  Ja to wszystko podsłuchałem
  I czym prędzej zapisałem.

  (...) Ryś miał także sklep swój w lesie;
  Znał się ryś na interesie...

  (...)
  Bo gdzie łączą wspólne cele,
  Tam są wszyscy przyjaciele.

   

  ...No i doczekaliśmy się kolejnego odcinka ptasiego radia...

  Ptasie radio: http://fraszki-ulotki.info/2016/04/ptasie-radio-ii.html

   

 6. Jejmosc Anka.

  ;))))

 7. Święta prawda.

 8. Putin ma dużo lepszy plan niż postawić swoje 3 najlepsze dywizje do dyspozycji NATO, jeśli zdecyduje się go zrealizować. jedynym krajem który mógł go powstrzymać była Polska, która w regionie nie prowadzi prawie żadnej polityki. dlatego jesteśmy otoczeni przez kraje wrogo do nas nastawione.

  gratuluje PiSowi że w CBOS miażdząco wygrał wybory. No i Pereira... jak Ojciec Owsiaka. Zobaczył rower, to go wziął dla swojej żony. Sakiewicz ktory był jedną z osób z największym potencjałem i nie wie jak go wykorzystać, odżył przypomonając sobie jak był prześladowany przez nieudaczników z PO. To ma być pomysł na porwanie ludzi za sobą? normalnie żal Sakiewicza...

  Dlatego kiedy proponowałem że wesprę PiS w usprawnianiu państwa deklarowałem się jako darmowa dziwka. Bo nie da się rzucać na stosy ośmiorniczek i jednocześnie ciężko pracować.

 9. Czy właściciel lokalu zmienił juz jego nazwę na "Sowa & Złodzieje"?

 10. Bydlo nie zje!

  MK!

  Wspanialy artykul!  Dziekuje jak zawsze - Janusz.

 11. Dla poprawnych była to - rozmowa imieninowa,  dla kolokwialnych - kurwa w sutannie, a dla dosadnych - ... ... ...!

 12. jest nawet znane powiedzenie:

  "sowa sowie łba nie urwie"... czy jakoś podobnie...  :-)

 13. Niestety nasi pasterze, osoby duchowne sa odbiciem naszego spoleczenstwa, co prawda moze nie lustrzanym, ale zawsze! Cos tam, cos tam, byly rzecznik Episkopatu przed laty PObrzebakiwal, o jakis 10-15% kaplanow ktorzy sluzyli diablu z Wydz.IV MSW, a niektorzy w Wydz.II! PRAWDA niestety w 1989r., byla okrutna, na ok.56tys., zyjacych i wyswieconych ksiezy prawie 24tys., mialo kontakt nazwijmy to od I-III stopnia z "organami" do tego POwolanymi aby Kosciol I jego kaplanow przesladowac, a slabych pasterzy POzyskac! Jak widac ok.40% , to nie 10-15% jak oPOwiadal rzecznik Kloch! Wynika z tego ze mogli MIEC takiego "ksiedza" Sowe,w kazdym powiecie! Wiec blogoslawili koterie POlityczne jak Kraj dlugi i szeroki, zamiast stanac w prawdzie! Bez mozliwosci szantazu Kosciola i jego hierarchow nie byloby mozliwe budowania CIAGLE nowych alternatyw POlitycznych RAZWIEDKI! Co gorsza wolali przy tym falszywie "zgoda, zgoda, a Pan Bog nam reke POda" gdyz "ksiedze" Sowy ZAWSZE byly na POdoredziu! Klany mafijne tez maja swoich duchownych! Pierwyj wor zakona w Rosji Putin, ma do dyspozycji 99% popow, a patriarche POd reka, ktory swoj palacyk PObudowal 30 km od rezydencji Putina nad Morzem Czarnym! Tylko POp Cyryl dostal panstwowa licencje na handel papierosami, wiec nie musi czekac jak Sowa na "okruszki ktore spadna ze stolu", a teraz w dodatku PiS im stolik z POznaczonymi kartami przewrocil! 

  Wracajac do spraw powaznych, oczekujemy na wizyte Prezydenta USA, ktory powie nam "cos waznego", jak odpowiadajacy za ciaglosc polityki USA takze po nieszczesnym Obamie! Musi nam przyrzec ze juz nigdy nasz sojusznik NATO I USA nie pozwola, aby nam Polakom mordowano naszego Prezydenta! 

  Dziadek Borowik zwany Prawdziwkiem!

   

 14.  

  Sowę przychodzącego do Sowy omawia szczegółowo Onet. Nawet oni.

  Mogłoby z tego wynikać, że nie tylko w Polsce (tutaj raczej poza PiS-em) zapadła decyzja o realizacji programu "wbijać chamów z PO w glebę", możliwie intensywnie aż do kolejnych wyborów. Żadne pojednanie z lumpami esbeckimi nie jest i nie będzie możliwe, żaden kompromis. Pluralizm obejmie wyłącznie śmiertelnych wrogów PO.

  Po stronie patriotycznej możemy pięknie się różnić. Miejmy nadzieję, że organizacje narodowe okrzepną i dojrzeją, zaś PO - jako subkultura esbeckich chamów - znajdzie się trwale na śmetniku.

   

 15. ... a co z "żydami"? SBecko komuszy podział jakoś tak przebiegał. Przy okrągłym stole kantów, dogadali się "chamy z żydami", szabrują wszyscy, ale media biorą "żydy". Dla "chamów", media nie przedstawiały większej wartości, ot takie chamskie myślenie, nie zamienia się ich szybko na zielone. Błąd! Mediami wchodzi się w posiadanie wszystkiego. Z resztą, "chamstwo" w razie potrzeby miało osłonę artyleryjską mediów.

  Myślę, że Bóg nad nami czuwał i dał jeszcze jedną szansę, dając opamiętanie maluczkim.

 16. "Każdy, kto świadomie przeżył ostatnie osiem lat wie, że rządy PO-PSL były największym nieszczęściem, jakie dotknęło Polaków od czasu magdalenkowego szalbierstwa. Nie tylko z uwagi na rozliczne akty zaprzaństwa, zamach smoleński i skutki zbliżenia z kremlowskimi bandytami, ale z powodu ogromu przestępstw, afer i pospolitych niegodziwości, jakich dopuszczali się przedstawiciele tego reżimu.

  Przez długie osiem lat mój kraj był pustoszony przez grupę regresywnych, prymitywnych typów, powiązanych wspólnotą kłamstwa i nienawiści, a  niemal każdy dzień przynosił wiedzę o kolejnych aktach podłości i nadużywania prawa.

  Nie były to pojedyncze incydenty, ale planowe i konsekwentne działania mające na celu represjonowanie obywateli i budowę państwa policyjnego." - Aleksander Ścios, 9 maja 2016 

   

  https://bezdekretu.blogspot.com/2016/05/spektakl-demokracji-iii-rp-czy-ostatnia.html#more

 17. "Zdecydowana reakcja krakowskiej kurii: Ksiądz Sowa wraca do Krakowa i tam zostanie mu wyznaczone zadanie" (http://wpolityc...)

  Proponuję funkcję kelnera w jadłodajni dla ubogich i bezdomnych - poje, popije, pogada swoim językiem. 

 18. Zastanawiam się, czy nie obraziłem ubogich i bezdomnych taką propozycją i stwierdzeniem o języku.