Nie robisz mi żadnej łaski Wodzu Kukiz, na debatę do RCS Lubin wypad!

Prześlij dalej:

Na stronie, którą pierwszy raz odwiedziłem, za sprawą zwolennika, w 30 komentarzu, do 40 komentarza obywatel Paweł Kukiz napisał: "Od tego jest sąd :) Cierpliwości:)". To jest jego odpowiedź na mój artykuł, w którym zawarłem informacje tylko i wyłącznie wyciągnięte z oficjalnych stron takich jak: BiP, PKW, samorządy, spółki komunalne, oświadczenia majątkowe. Ten sam Kukiz odpowiedział Krystynie Pawłowicz oficjalnym oświadczeniem, w stylu stałego komentatora Onet.pl, czyli strasznie dowcipnie. Napisał, że spisek, że Antek powinien powołać komisję i w ogóle ciemnogród jest śmieszny. Tak oto obywatel, który brzydzi się politykami pogadał sobie z politykiem, ale od trzech dni olewa głos wyborców. Przypomnę ci polityku Kukiz, co wrzeszczałeś za kasę lubińskich spółek komunalnych – pycha kroczy przed upadkiem. Jaką łaskę robisz mi Wodzu Kukiz? Nie jestem dziennikarzem, nie jestem politykiem, jestem obywatelem, który pokazał twoją „antysystemowość” w pełnej krasie. I co bąknąłeś? Przeszedłeś krótki kurs polityczny? Z jednej strony udajesz, że mnie nie ma, z drugiej, jak smarkaty zza węgła straszysz sądem? Którym sądem? Tym legnickim i złotoryjskim, gdzie twoi sponsorzy mają swoich ludzi, usadzonych przez twojego kumpla Schetynę? Jakim artykułem i paragrafem straszysz obywatelski Wodzu? 212 kk, jak na każdego syna peerelowskiego systemu przystało? Mam dla ciebie inną propozycję Obywatelu Kukiz. Może zrobimy debatę w RCS Lubin, to doskonałe miejsce, 27 kilometrów od mojej chałupy i jakieś 100 km od twojego nowego miejsca zameldowania, odkąd stałeś się JOW Wrocławianinem.

Pamiętasz jaka była formuła tej obywatelskiej debaty? Twoi zwolennicy mieli zadawać pytania „jednej mafii”, a ty miałeś biegać z mikrofonem. Trzymajmy się tych kryteriów. W hali RCS zasiądzie 1000 Internautów, ja się do mikrofonu nie nadaję, ale znajdę kogoś odpowiedniego, kto zada pytania politykowi Kukizowi, który udaje cnotkę antysytemową. Za wynajęcie hali zapłacę, bo ty masz salony gratis, czyli z moich i podatników pieniędzy. Możesz zaprosić swojego dziennikarza, Wojewódzkiego lub Olejnik, kogo wolisz. Chcesz znać pytania wcześniej, czy od razu mam przynieść krzesełko wędkarskie? Wiem jak to się skończy dlatego wymieniam pytania. Ile ty masz lat kolejny głosie młodego pokolenia? 20, 30, 35? Kiedy ostatni raz i czy w ogóle miałeś 2 tysiące dla rodziny od 1-go do 1-go? Pamiętam twoje pierwsze koncerty w TVP i tuż po nich „Dziennik Telewizyjny”. Czym do siebie przekonałeś prezesów Radiokomitetu? W 1990 roku Andrzej i Joanna Gwiazda, Anna Walentynowicz i Krzysztof Wyszkowski zostali żebrakami, a ty śpiewałeś w nowej rzeczywistości i reklamowałeś Pepsi. Jak przekonałeś sponsorów? Dziś mówisz o „Okrągłym stole” i tych samych gębach od 25 lat?

Przez ile sekund Obywatelu Kukiz żyłeś w takich warunkach, takim egzystencjalnym chaosie i stresie, jak ludzie, których rzekomo reprezentujesz? Cyganie ze złotym łańcuchem pod koszulką na ramiączkach! Takich jak ty rozpoznaję z 50 km, szybciej byś się zesrał niż poświęcił dla ojczyzny jacuzzi. Paradujesz z orłem na piersi dla nakładu, robisz z siebie mesjasza dla tantiem. Przez 30 lat wiedziałeś jak się ustawić i ustawiasz się dalej, wypinając dupę na frajerów. Ty sam nie wiesz kim będziesz jutro, to zmiany podpowiedzą ci rozwiązania. Wydymałeś 3 miliony ludzi, no może 2,99, bo reszta żyje z tego samego, co ty. Do hali nie przyjdziesz i przed ludźmi zadającymi konkretne pytania nie staniesz, ale piszczysz po „fejsbukach”. Daję ci gotowy akt oskarżenia systemowy kolaborancie. Jesteś mały miś, drobny cinkciarz, ktoś cię wystawił i ktoś cię zwinie. Nigdy nie miałeś rogu, ani nawet sznura, grasz jak ci zagrają i to się nie zmieni. Za trzy miesiące będziesz Palikotem i w pełni na to zasługujesz. Powycierałeś sobie gębę wartościami od lewa do prawa, ale nie dojdziesz do kasy, masz to obiecane. Czekam na ciebie w hali RCS polityku.

5.762856
72639 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

63 (liczba komentarzy)

 1. http://blogpres...

  To co mówi Chwedoruk od  1:45:40
  Czym grożą JOW-y, dość dokładnie opowiedziane. Oligarchizacja, przejęcie władzy w miastach przez stare zasiedziałe sitwy.

 2. skoro można zmienić procedurę wyboru posłów i Polska stanie się słodsza od sposobu mieszania.

 3. I bez JOW w kazdym z 3 miast trojmiasta ta sama stara zasiedziala sitwa. Jakby mialo byc jeszcze gorzej... brrr

 4. avatar

  No co Ty powiesz, gdzież to Blumsztajna złapałeś?

 5. Kukiz i Jagiełło razem? Wow...

  Bardzo ciekawe kto się znajdzie na listach "partii Kukiza". Na dziś wiemy, że jedynki Kukiz zatwierdzi sam czyli tak jak to robią wodzowie w partiach, które... Kukiz krytykuje za podobny proceder ;-)

 6. to stara sitwa bedzie sie chciala wslizgnac na jego nazwisku.
  Musi to zrobic.

 7. Bo przy obecnym systemie mamy tylko "swiezych", zaangazowanych w funkcjonowanie lokalnych spolecznosci i uczciwych politykow przy wladzy.
  Takich, ktorym na sercu lezy dbanie o interesy swoich wyborcow a nie spelnianie rozkazow prezesa.
  Trzeba sie ocknac z letargu! Musimy sie obudzic i wykorzystac szanse na zmiane. Jesli to przespimy teraz, to stracimy kolejne 4 lata... a moze i wiecej.
  Nie wierze, ze ktos moze byc zadowolony z obecnego stanu i systemu. Internet jest poki co wolna platforma, w ktorej mozna naprawde znalezc wiele informacji niekoniecznie po drodze z naszymi obecnymi panami.
  Polska od kilkudziesieciu lat rzadzi ta sama mafia. Bardziej zabetonowac tej sceny politycznej sie nie da... A ich reakcja na zmiane swiadczy tylko o tym, ze wygodne status quo sie dla nich skonczy. W naszych rekach jest, czy tak sie stanie czy nie.

 8. Jeśli ordynacja oparta na JOW jest taka zła to dlaczego cały układ polityczno-medialno-finansowy broni się przed nim tak bardzo. Tyle w temacie.

 9. kto jest kim na zdjęciu. Po przeczytaniu tekstu nie ma już żadnych wątpliwości :)

 10. Za kawał dobrej roboty - WIELKIE DZIĘKI !!!
  A Kukiz to taki Lepper, tylko duuuuuużo głupszy, mam wrażenie.
  PS. "Niepokorny" Skwieciński raczył łaskawie odnotować Twój materiał, ale ... ą, ę, otóż on nie jest  do końca przekonany, choć oczywiście szanuje parwo każdego do posiadania własnego zdania, bla, bla, bla... Jeszcze raz dzięki, bo z niepokornymi dziennikazrami to się znajdziemy w czarnym zaułku. ------------- http://wpolityc...

 11. No bo red. Skwieciński już oczami wyobraźni widział tą enigmatyczną większość konstytucyjną i tak się tej wizji kurczowo złapal, że wyszło na koniec żal.pl. A ja się głośno pytam kto tę wizję pierwszy podsuflował i ją mocno rozpowszechniał i kto się na te mrzonki dał złapać oprócz red. Skwiecińskiego?

 12. avatar

  I to jest dobre pytanie: kto sufluje prawicy te brednie....

 13. O tej większości po raz pierwszy przeczytałem w wywiadzie jakiego udzielał J. Kurski. Kto jemu naopowiadał takich rzeczy - nie wiem. Nie wiem też skąd niektórym przyszło do głowy, że Kukiz to prawica. Bo nagrał patriotyczną płytę i nosi koszulkę z orłem? Facet jest grajkiem i wyspiewuje to czego ludzie chcą słuchać, a skądinąd niegłupi ludzie myślą, że to wszystko naprawdę (niczym ludzie, którym się wydaje, że doktor z serialu ich naprawdę wyleczy). Tymczasem kluczem zawsze jest odpowiedz na pytanie - kto za to płaci? Bo ten kto płaci, ten też wymaga. Tym tropem poszedł Kurka i chwała mu za to.

 14. Od kilku dni wisi na Twoim blogu lista donatorów Pawła K. Czy media gównianego nurtu podały tą informację? Pytam bo nie mam telewizorni. Ciekawe to dla nich jest czy w ogóle nie interesuje?
  ktoś coś wie na temat?

 15. avatar

  Jest gorzej. Media "niepokorne" piszą, że jestem TW systemu.

 16. avatar

  Cóż, takie życie... Za "niepokornymi" zagłosujemy portfelami i tyle... Zaczynają nam oferować podobną bezmyślność jak GW itp tylko a'rebours...

 17. Otóż to, otóż to, Stachu!!!

  Zaczynają ci nasi niepokorni mocno lewitować i skończy się jak zwykle wielkim rozdzieraniem szat na jesieni.

 18. avatar

  Głupcy którzy myślą, że z dnia na dzień staną się (a właściwie to stali się) prawicowymi liderami opinii i Michnikami prawicy...

 19. ani Gwiazdami (chyba ze w Tancu) ani Wyszkowskimi. oni chca byc etyczni ale ze szklem i kasa.
  dopoki nasze spoleczenstwo nie postawi pomnikow ww, nie da milionowych odszkodowan ich synom i corkom, dopoty pokusy penej michy i swiecznika beda zaspakajane dawaniem dupy.

 20. który objawia się w odruchu wymiotnym na widok spijających sobie słodycz bywalców antysalonowego salonu i ma coś czego znakomita większość z nich jest pozbawiona - ma pióro.

 21. "Niepokorni" myślą (słowo "myśla" jest nieco na wyrost) tak - PK jest przeciw systemowi, MK jest przeciw PK, ergo - MK jest za systemem. Sylogizm prosty jak OFICJALNY zyciorys antysystemowca PK :)

 22. avatar

  ponieważ nie pozostawia złudzeń co do ich poziomu intelektualnego i zdolności wykonywania zawodu dziennikarza.
  Prasa z definicji jest po to, aby politykom patrzeć na ręce.
  A, Kukiz podobno nie jest politykiem. To w takim razie co on robi w polityce?
  Jak dziennikarze nie są dziennikarzami, to co oni tam robią w tych mediach?

 23. Szanowni, czy ludzie finansujacy Kukiza sa skompromitowani w udokumentowanych aferach przestepczych? Dla jasnosci, nie jestem zwolennikiem Kukiza, uwazam, ze jesli ktos ma poparcie masmeNdialne, to jest kukielka systemu kontroli zewnetrznej nad Polska, ale.. zawsze jest lepiej wiedziec wiecej niz wiedziec mniej i zawsze wartomiec argumenty sprawdzone, czyli informacje a nie komunikaty.
  pozdr

 24. Bardzo dobrze MK, że ruszyłeś tą sprawę, bo znowu byśmy mieli powtórkę z 2004 kiedy to media nachalnie wpychały ludziom do głow pewniaka jaką miała być koalicjia PO-PIS, ponad 10 lat minęło i znowu nasi niepokorni publicyści nabierają się na tą samą sztuczkę cwaniaków RPIII, naiwni jak dzieci a za komentowanie polityki chcą się brać. Pod którymś Twoim tekstem napisałam koment, że Petru to żadne zagrożenie, ale to co upichci Grzesiu Shrek ze swoimi kumplami z terenu może być już na prawdę groźne, a przynajmniej zaprzepaszczać szanse na autentyczne zmiany. Należą ci się wielkie podziękowania za odwagę, w końcu nie każdy ma jaja aby namieszać w kotle u wplywowych misiaczków.

 25. jw

 26. Jestem zszokowany tym artykułem! Dziękuję Szanowny Panie Piotrze, że zdjąłeś z moich oczu przesłonę. Jeśli to prawda, o czym czytamy wyżej, to miejsce Pana Kukiza jest chyba na ławie oskarżonych, a nie w nowej odsłonie polityki w Polsce, za wprowadzanie wyborców w błąd. To znów mamy po wyborach parlamentarnych złożeczyć, żeśmy się dali "wydymać".

 27. avatar

  brawissimo Piotrusiu, sama prawda w tym tekście, ja zresztą również wiele z tego co napisałeś pamiętam, jestem z Tobą

 28. Groźni są ci złodzieje klasy międzynarodowej od Petru, bo za nimi stoją nieskończone pieniądze na reklamę. Groźni, tylko gdyby wygrali, bo ich moc przekonywania mas ludowych jest jednak strasznie wątła. Natomiast kukizowcy są dobrzy w w propagandzie zaś finansowo ciency. Oddolna inicjatywa lokalnych łapówkarzy.

 29. avatar

  Parę pytań się pojawia
   - Czy polityk może nie być qrwą, łapówkarzem itd?
   - Czy chociaż teoretycznie, czy też z automatu oksymoron się pojawia?
   - Czy taki może nie być kiedyś lokalny a jeżeli tak, to co to znaczy?

 30. Witam,
  Czy miał Pan okazję przeczytać zbior wywiadów o niezyjącym gen. Petelickim, przeprowadzonych w 2013 r. przez dziennikarki Polska The Times? Fascynujące dzieło, zwłaszcza rozmowa z piosenkarzem Kukizem, który opowiada o swoje przyjaźni ze "Sławkiem" i wspólnej działalności politycznej.
  pozdrawiam,

 31. Osiejuk z Maciejewskim i kółkiem przydupasów, czyli grupie liczącej w porywach do 10 osób? Obserwowałem wczoraj na S24 ten sąd kapturowy nad Matką Kurką, to sen wariata, wizje chorego, który wszędzie węszy spiski. Jedyny zarzut, jak tam padł, to podważenie sytuacji, że materiał do przedwczorajszej notki zebrał jeden człowiek, konkretnie Matka Kurka. Dla "naszego" Osiejuka, z jeszcze bardziej "naszym" Maciejewskim, ukazanie finansowego zaplecza "projektu Kukiz" niewarte było jednego zdania. Najważniejsze było: KTO STOI ZA KURAKIEM? Jakie ciemne siły, jacy dziwni ludzie, dlaczego teraz? Osiejuk ma ewidentnie uraz psychiczny na punkcie Matki Kurki, uraz tak głęboki, że wyłączający jakiekolwiek logiczne, analityczne myślenie.

  Co ciekawe, to fakt, że Osiejuk przez adminów S24 nie jest zbytnio hołubiony, rzadko kiedy jego notki trafiają na Stronę Główną. A tu pyk i wczoraj cały dzień wisiał dumnie na pudle. Przypadek? Jakoś nikt nie zadał pytania: kto stoi za tym, że outsajder, pieniacz i bufon Osiejuk akurat tym wpisem, pozornie o Kukizie, co widoczne było w tytule notki, a w rzeczywistości o spisku z Matką Kurką w roli głównej, wisiał wczoraj przez cały dzień na jedynce? 
  Stoi ten komu odarcie z szat antysystemowca, buntownika bez powodu, mało co koalicjanta PiS-u, było po prostu NIE NA RĘKĘ. Pan Osiejuk się odreagował, a blogerzy pyskujący na S24 za Kukizem dostali amunicję, do ręki, patrzcie sami - Osiejuk, wasz człowiek, demaskuje intryganta, pyskacza i wariata Wielguckiego! Tam się jeszcze jakiś prof. Dakowski do tego dołączył, nie znam człowieka, nie zgłębiałem tematu, sam profesorski tytuł jeszcze nie robi z człowieka osoby trzeźwo myślącej, potrafiącej poskładać najprostsze puzzle leżące na stole.

  Co do samego Kukiza, to to bambaryło nazwało prof. Pawłowicz kobieciną. Posłanka trafiła w punkt i wodzusiowi puściły fastrygi. 
  Do sądu Kurki nie poda, musiałby się z koniem na łby zamienić:-) Im dłużej zbywa artykuł Matki Kurki ogólnikami i frazesami, tym gorzej dla niego.
  Powtórzę to co pisałem wcześniej: 6 września, o ile do referendum w ogóle dojdzie, Kukizowi spadną na scenie portki i zostanie z gołą dupą. Żeby referendum było ważne do urn musi pójść ponad 15 milionów Polaków. Powtórzę, połowa (+1) z osób uprawnionych do głosowania. W pierwszej turze wyborów prezydenckich AD 2015 frekwencja wyniosła ca 49%, nawet jeżeli do urn 6 września pójdzie całe trzy miliony wyborców Kukiza, to będzie to zaledwie 10% uprawnionych do głosowania. W tym momencie magiczne słowo JOW-y zamieni się w hasełko lokalnych kacyków z marionteką Kukizem, jako twarzą projektu -  "Grajek na prezia!".

 32. Bawi mnie sytuacja tego rodzaju, można powiedzieć scenka kabaretowa, że ci "nasi" od Osiejuka i Maciejewskiego czytają w tej chwili blog Kontrowersje.net. Czytają nasze komentarze, cierpi ich ego, gdyby tylko mogli, to podpaliliby to miejsce w nocy, dla dobra "naszej sprawy" oczywiście:-) Czytają, coś tam do nich dociera, grzdyl im skacze do samego nosa i... to wszystko co mogą w tym momencie zrobić. Na nic ich sława pisarska, miliony odsłon, wszystko to jak psu w dupę:-) No, po prostu katastrofa:-P

 33. A kto to jest Osiejuk? He he

 34. to niespełniony pisarz, polityk i bloger. Ja wiem, że ty wiesz, że ja wiem, że wiesz:-) 
  Gdyby Osiejuk potrafił myśleć trzeźwo, gdyby mógł wznieść się ponad osobiste urazy, animozje i obsesje, to powinien temu co napisał MK przyklasnąć i wspierać na swoim blogu. Niestety, okazuje się człowiekiem małostkowym, zakompleksionym, o naturze awanturnika. Tu się naprawdę dzieją bardzo ważne i niezwykle istotne sprawy, od biegu których zależy dalsza przyszłość wspólnoty skupionej wokół Dudy I Kaczyńskiego. I w takim momencie dla tego tłuka sprawą najpilniejszą i  najważniejszą jest wyjaśnienie "od kogo Kurak dostał papiery na Kukiza?". 
  Nawet gdyby od Dukaczewskiego, to co to kuźwa zmienia? Mamy nadskakiwać niezrównoważonemu muzykowi, dać się obrażać, wysłuchiwać w pokorze jego bełkotliwych pohukiwań, bo może być naszym przyszłym koalicjantem? Jezusie słodki, czemu nas tak doświadczasz? Kaczyński z Jagiełłą w jednym rzędzie ław sejmowych? Czy tu kogoś pojebało już na amen?

 35. Kilka razy próbowałem, no bo nie wiem - patrioci czy coś takiego ale czytam czytam i nic jakaś ukwiecona forma i brak treści... szkoda czasu..

 36. on ma i nic tego nie zmieni, nawet gdyby mk zostal papiezem (powtarzam sie)
  taki to juz charakter

 37. I to ego wzięło górę i nawet nie chodzi o jakieś przepychanki z przeszłości, ale cytowalność i klikalność, jak pracy naukowej z aspiracjami na Nobla ;))

 38. A ja się budzę z ciekawości!  KUKIZ teraz nie śpi ,i kombinuje co by tu powiedzieć ŻEBY NIE ZEŁGAĆ.Zachowując się jak teraz "jego wyborcy"stpniieją i popłyną do PISu.PAWEŁEKA i jego sponsorów przerosło 20%.Teraz  Kukiza prześwietli się    dokładnie to później będzie mniej boleć.Wielu moich znajomych zbierało podpisy Pawełkowi są wkur....ni ale mówą jedno lepij teraz niż póżniej.WIELKI SZACUN dla MK

 39. Matko Kurko, tu masz ode mnie tzw. "szacun" za powyższą wypowiedź.
  Zawsze bawiły mnie bezgrzeszne kurwy i do cna uczciwi złodzieje.
  Antysystemowy Kukiz dołącza do powyższych "ludzi honoru".

 40. jest prawie 10 lat młodszy od tego "młodego gniewnego" wykonawcy.

  Tak się cieszę tą myślą, że podrzucam ją sobie jak piłeczkę.

 41. Kukiz jest dokończony.
  Warzecha i Skwieciński?
  już są nieistotni,który z nich gada w tvn za kasę?

 42. nagle wrócila wiara w polski wymiar sprawiedliwości... Za chwilę pewnie wróci wiara w TVN 24... Co tu jeszcze komentować...

 43. "niepokorni i niezależni" Warzecha i Skwieciński nie pójdą do roboty za 6tysi zł.
  ile zapłacił Skwiecińskiemu za "wykon" w loży prasowej tvn?

 44. Dlaczego tak się go boisz i posuwasz się do bolszewickiej w stylu nagonki? Co będziesz pisał gdy na jesieni PiS będzie wchodził w koalicję z Kukizem, nagle zostanie OK a Ty napiszesz, że się pomyliłeś, tak jak niedawno pisałeś o swoim bładzeniu w krytyce obecnie jedynie słusznej wg Ciebie Partii?

 45. avatar

  A byłbyś uprzejmy podejść do tematu faktograficznie czy będziesz lamentował o nagonce ?
  Jeśli podważysz ustalenia MK można dyskutować, jeśli będzie: "Olaboga, antysystemowego Kukiza nam leją", szkoda czasu...

 46. To Kukiz się czegoś boi. Wygląda na to, że PK to taki  naduchany balonik, taki "antysystemowy" utrzymanek systemu. W czasie kampanii wyborczej miał możliwość określenia się czy jest przeciwnikiem istniejącego ładu. Nie zrobił tego, bo nad dobro ogółu przedkład interes własny lub swoich promotorów.
  Wywlekasz Kurce, że pisał "o swoim błądzeniu w krytyce" PIS. On z tego PIS szydził, a Kaczyńskich bezpodstawnie opluwał. Tak nakręceli go ci, którzy dzisiaj tak szumnie deklarują swoją walkę z "językiem nienawiści". Jednak wielokrotnie otwrcie za to przepraszał i wstydzi się tego.
  Nie przeszkadza Ci natomiast, że Kukiz pieprzy coś o ruchu oddolnym a okazuje się, że jest sponsorowany przez prezesów spółek i urzędników, którzy tych prezesów powoływali. To jak, włodażom zagłębia miedziowego już władza samożądowa nie wystarczy? Nie! Oni poczuli się zagrożeni zmianą włdzy po wyborach parlamentarnych!! To PO jest gwarantem utrzymania się urzędników przy korycie. Wybory prezydenckie były okazją do tego by zaistnieć. Kukizowi wisi to czy prezydentem zostanie Duda czy Komorowski. Zadaniem Kukiza jest wprowadzenie do parlamentu i udział w sprawoaniu władzy ludzi jego promotorów. Stąd brak deklaracji przed drugą turą. Na Komorowskiego nie, bo wyrósł na antysystemowca. Na Dudę nie, bo poparcie PIS byłoby nie rozsądne w pespektywie wyborów parlamenternych. Komrowskiemu został czytelny ukłon w stronę wyborców Kukiza i ogłosił referendum w/s JOW , finansowania patii i tego czy podatnik chce być ciągle lany przez fiskusa. Na szczęście większość nie dała się ogłupić.
  Wyszło 40/60 bo te JOWy społeczeństwo pewnie ma głębo w ... tam gdzie słońce nie dochodzi.

  Jeżeli kiedykolwiek dojdzie do takiej koalicji i Kukiz nie okaże się drugim Januszem Kaczmarkiem, to wszyscy bądziemy się cieszyć. Kukiz może się bronić. To jest poliyka. MK mu krzywdy tym artykułem nie zrobił.

 47. ile płaci "niepokornym" tvn?
  5 stówek?za 30minut?
  obstawiam takie minimum,
  w polskim radiu pewnie dużo mniej,ale na taxi do redakcji starcza.

 48. Wystarczy posłuchać,lub poczytać.Bo film posiada napisy.Wykład dla studentów- tytuł "jak zniszczyć państwo bez wysadzania mostów".Niezmiernie ciekawy i frapujący.Ciekawi mnie w którym miejscu tego wykładu lewica umieściła Kukiza-Ten film rozjaśnia w głowie o dzisiejszych czasach-Ten profesor to zdradza w swoim wykładzie
  https://www.you...

 49. To że nie którzy piszą że jest z układu wrocławskiego niby kolega,Dutkiewicza,Schetyny nic nie znaczy.Tak jak Gospodarz i Autor też
  był kiedyś po ciemnej stronie mocy i zmienił poglądy. Mógł być też
  wykorzystany.

  Ja na niego nie zagłosuję bo nie po drodze mi z lewicą która to na marszach krzyczy barwy biało czerwone to barwy kobiety posiniaczonej oraz profanuje godło narodowe.
  http://polskani...
  Pod żadnym sztandarem i człowiekiem nie pójdę z tymi ludźmi do wyborów czy gdziekolwiek .

  Druga sprawa to chodzi do Olejnik, Wojewódzkiego ludzi układu z którym niby walczy.Ludzi którzy nas wyzywają od ciemniaków naśmiewają się z naszej religii, Polskości razem z zaproszonymi celebrytami ,profesorami,politologami - zawsze tymi samymi.

  Ostatnia sprawa zachowuje się jak naburmuszony paw. Zapomniał co zgubiło Komorowskiego, PO i jaka była ich buta ,mania wielkości. Bardziej przypomina rozchwianego emocjonalnie rockmana.

  Ale wiele akcji patriotycznych się angażował .Co dobre trzeba pamiętać
  Pamiętać tez trzeba ile razy oszukano wyborców. Wolę być ostrożny z wyżej wymienionych punktów.

 50. Strony