Prześlij dalej:

Cały dzień się zastanawiałem, czy pisać o… no właśnie, o czym, jak to w ogóle nazwać. Bulwersująca sprawa? Skandaliczne odkrycie? Barbarzyństwo w czystej postaci? Świadome bezczeszczenie zwłok, typowy bolszewicki „znak firmowy”. Wydaje się, że ten ostatni i rozbudowany opis najbardziej pasuje do wyników ekshumacji gen. Bronisława Kwiatkowskiego, ale to i tak nic nie znaczy wobec faktów, które odbierają ochotę do jakiegokolwiek komentowania. Z wielkimi oporami i po wielu wahaniach postanowiłem nie odpuścić, chociaż naprawdę ciężko skleić choćby jedno sensowne zdanie.

Odnalezienie szczątków siedmiu innych ciał w trumnie gen. Bronisława Kwiatkowskiego, człowiekowi wychowanemu w cywilizacji europejskiej nigdy nie pomieści się w głowie, bo to jest tak sprzeczne ze wszelkimi normami kulturowymi, że tylko prymitywne ludy azjatyckie mogą się w tym wszystkim odnaleźć. Nie chciałem pisać o ekshumacji z wielu powodów, temat mnie przygnębia, trudno pozbierać myśli, jeszcze ciężej odnaleźć słowa, ale zdecydował jeden argument. Najzwyczajniej w świecie nie można obok takiego zwyrodnienia przejść obojętnie. Brak reakcji w prostej linii oznacza akceptację i upadek człowieka do poziomu bolszewików lutujących aluminiowe trumny. Milczeć nie wolno również dlatego, że milczą odpowiedzialni za tę zbrodnię, po stronie radzieckiej i po stronie najgorszego sortu, który przez osiem lat katował Polskę. Milczą lub co najwyżej puszczają jakieś głuche sygnały, wszystkie wrażliwe media, które potrafią wyłowić żółty żakiet, trzy miesiące pisać o Seicento, tydzień o Opolu i piąty dzień o kciukach Prezydenta Andrzeja Dudy.

Ekshumacja gen. Bronisława Kwiatkowskiego pokazała, w jakim parszywym otoczeniu przyszło na żyć, jacy ludzie przez lata nami rządzili i jakie media osłaniały ich zbrodnie, których dokonywali na państwie polskim. Śmierć Polaków na obcej i przeklętej ziemi, była i jest dla najgorszego sortu tylko i wyłącznie upierdliwym kłopotem. Bez wzglądu jaką przyjmiemy wersję wydarzeń, jedno nie ulega wątpliwości w 2010 roku osoby odpowiedzialne za państwo chciały mieć Smoleńsk jak najszybciej z głowy i wszystkie decyzje zmierzały dokładnie w takim kierunku. Pierwszy wyrwał się Komorowski, cały szczęśliwy i podniecony rzucił się na fotel prezydencki zanim ktokolwiek oficjalnie potwierdził śmierć śp. Lecha Kaczyńskiego. W tym samym czasie, już w pierwszych godzinach po katastrofie winą obciążono polskich pilotów. Potem z Jarosławem Kaczyńskim ścigał się Tusk z Grasiem, żeby dotrzeć na miejsce wcześniej i ustalić, że Polska nie chce mieć z tą katastrofą nic wspólnego.

Błyskawicznie przyjęto absurdalną podstawę prawną dla międzynarodowego śledztwa, która oddawała wszystkie kompetencje Rosji Radzieckiej. W równie szybkim tempie wysłano do Smoleńska akredytowanego Edmunda Klicha, człowieka o mentalności chomika, ale nawet on mógł zrobić coś więcej, gdyby nie został przez rząd Tusk pozostawiony na pastwę MAK i KGB. Na pełnym biegu przeprowadzono „sekcje” zwłok i natychmiast ta profanacja została zatwierdzona przez ówczesną minister zdrowia Ewę Kopacz, jako wybitnie profesjonalne i wzruszające czynności procesowe. W sekund pięć uporano się z pogrzebami, czym później Tusk się chwalił, krzycząc, że państwo zdało egzamin. Równie szybko zakończono prace komisji lotniczej, a prokuratura nie mając podstawowych danych i dowodów wykluczyła zamach, jako przyczynę katastrofy.

Zebrałem tylko fragment z całego katalogu pośpiesznych decyzji, które w całości przypominały albo zacieranie śladów albo pozbywanie się „kłopotu”. Nie potrzeba żadnych innych danych i argumentów, aby dojść do jednego przekonania. Tuskowi, Komorowskiemu i Putinowi przede wszystkim zależało na zamknięciu sprawy Smoleńska w najkrótszym możliwym czasie, bo dla nich ta sprawa stanowiła i do dziś stanowi śmiertelne zagrożenie. Pociąć wrak, zalutować trumny, zakopać, zaorać teren, zapomnieć, tak postąpił z Polakami i Polską azjatycki bandzior Putin, a pomagali mu najwyżsi przedstawiciele najgorszego sortu: Tusk, Komorowski, Sikorski, Kopacz. Zbrodnie te w niezwykły i metaforyczny sposób ujawniają ofiary zbrodni i jestem przekonany, że trumna gen. Bronisława Kwiatkowskiego, to nie jest ostatni krzyk.

5.680002
17598 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

48 (liczba komentarzy)

 1. No, tak to wówczas wyglądało. Jak najszybciej sprawę przekazać towarzyszom radzieckim, bo oni mają ogromną wprawę w załatwianiu takich kłopotów z masowymi ofiarami. Rach ciach i po pogrzebie.

 2. avatar

  ja zamiast narracji o bestialstwie rosjan i urzędników państwowych z ramienia PO wolałbym się dowiedzieć z mediów że ktoś sie powiesił..albo sobie strzelił w łeb...ale od czasu publikacji tego artykułu w SE nic sie takiego nie stało..

  edit.. nie słyszę także w mediach decyzji o tymczasowych aresztowaniach ..

 3. avatar

  To co uczyniono w Moskwie z ofiarami zamachu/katastrofy nad Smoleńskiem to czystej wody barbarzyństwo ale ono byłoby niemożliwe bez zapewnień z "polskiej" strony że to barbarzyństwo NIGDY nie wyjdzie na jaw. Żądam, w imieniu swoim i swoich najbliższych, również znajomych, aby PiS któremu podlega prokuratura, w trybie pilnym postawił całej wierchuszce PO/PSL zarzut świadomego działania przeciwko Polsce i Narodowi Polskiemu, polegającym na conajmniej współdziałaniu z wywiadem obcego państwa, przed zamachem/katastrofą TU154M oraz udział w zacieraniu śladów katastrofy/zbrodni na konstytucyjnych przedstawicieli Państwa Polskiego.

  To będzie dla PiS testem czy Polska zmierza ku suwerenności. Ze swojej strony gwarantuję poparcie dla takich działań na ulicach, nie szczędząc zdrowia a nawet życia w walce z polskojęzycznymi "obywatelami RP do których zaliczam wszystkich popierajacych PO/PSL/SLD/.nowoczerską.

 4. Z ruskiej strony znamy dokładnie sprawców zbrodni: putin, siergiej szojgu, ówczesny szef specnazu, ówczesny szef FSB, gen. benediktow, krasnokucki, plusnin, ryżenko - to byli planiści. Do tego oczywiście byli od stricte mokrej roboty poszczególni sałdaci specnazu i KGB (obecna nazwa to oczywiscie FSB).

  Zagadką jest kto oprócz szefostwa BOR w 2010 (ludzie mariana janickiego do "kontroli pirotechnicznej" wysłali człowieka po udarze, borowcy wnosili "apteczkę techniczną" już po "kontroli pirotechnicznej") i wojskowych pilnujących wojskowe Okęcie ("zaginął" monitoring od środka nocy 10 kwietnia, "awarii" uległy terminale czyli nie można odtworzyć kto wchodził na lotnisko w godzinach podkładania ładunku, kręcimy się wokół zlikwidowanego 36 specpułku przypominam) uczestniczył w tej zbrodni. Czy bardziej było to środowisko byłego WSI, najbardziej radzieckiej części wojskówki czy też wprost uczestniczyło w tym MON bodzia klicha - to właściwie jedyne znaki zapytania. Z polityków wysokiej rangi najbardziej śmierdzi gość z Budy Ruskiej.

  Natomiast oczywistym jest, że są goście do "zawinięcia" od zaraz: to mgr matyjasek i ten drugi łotr (zapomniałem nazwiska), którzy sfałszowali wyniki próbek przywiezionych przez Kopczyka.

 5. Po raz pierwszy żałuję, że nie znam się na słowach i nie potrafię wyrazić odrazy, jaką czuję do wszystkich zwyrodnialców z Komorowskim, Tuskiem i Kopacz na czele.

 6. To ,że bolszewicka swołocz będzie profanować zwłoki to wiedziałem .Ale najgorsze w tym jest to ,że "nasi" okazuje się też bolszewia, potrafili swoich przyjaciół i ich rodziny tak sponiewierać .ZERO tolerancji dla winnych ...ZERO!!!

 7. Dodam jeszcze, że Jacek Sasin jest debilem i Jarosław Kaczyński tego debila powinien usadzić w ostatnim rzędzie. Niestety ten debil ma być kandydatem na prezydenta Warszawy. 

  Przepraszać to można za przypadkowe potrącenie kogoś w autobusie czy tramwaju. Lekarka spod Radomia ma pójść do pierdla jeśli Polska ma być państwem prawa.

 8. Jeszcze nie wiemy, czy inscenizowano - po ruskiej i polskiej (peowskiej) stronie -  pośpiech, bolszewickie chamstwo i chaos, czy może to wyszło tak spontanicznie. Bo naprawdę się spieszyli, bo faktycznie są tylko bolszewickimi chamami ale nie zbrodniarzami.

  Bolszewickie chamy zatem czy zbrodniarze zacierający ślady? Jeżeli ktokolwiek zna odpowiedź na to pytanie, zmieni bieg dziejów.

   

 9. avatar

  Masz rację, cała zbrodnia opisana w skrócie przez Autora strony, odbyła się "spontanicznie" i wymienieni zbrodniarze nie są jeszcze zbrodniarzami. To kiedy, twoim zdaniem, będą ? Szkoda, że nie mogę powiedzieć ci wprost, co myślę o takich "wyważonych" komentarzach.

   

   

   

 10. "kiedy, twoim zdaniem, będą ?"

  W momencie, w którym ujawniony zostanie pierwszy dowód, że nie mieliśmy do czynienia z katastrofą lotniczą, albo - nie tylko z czymś takim. Wówczas osobliwy "pośpiech" KOmorowskiego i Tuska nabierze zupełnie innego wymiaru. Lemingom należałoby się takie uderzenie w sam środek ich świadomości. Zasłużyli na to już 1000 razy.

   

 11. Wystarczy to, o czym dowiedzieliśmy się dzisiaj, by stwierdzić, że mamy do czynienia z bandą zdegenerowanych osobników, bo o ludziach mówić nie można. Nawet określenie ich skurwysynami ma zbyt dużo odniesień ludzkich. 

 12. @MarekT - Żarty Pan sobie z nas robi? Słyszał Pan o czymś takim, jak proces poszlakowy? Teraz tylko taki jest możliwy. Jakich dowodów teraz, po latach, po celowym zniszczeniu dowodów, Pan oczekuje? Własnoręcznie podpisanego rozkazu Putina?

   

   

 13. Miejmy nadzieję, że badania ekshumacyjne będą rozległe i niezwykle wnikliwe. A jeżeli tak, to z takich badań może wyniknąć mnóstwo.

  Choćby .... różne miejsca śmierci 96 osób które dotknęła ta sama "katastrofa" albo ..... stwierdzenie takiego sposobu doprowadzenia do śmierci jednej z ofiar, lub kilku, który w żadnym razie nie mógł wynikać z "katastrofy lotniczej" ani z wybuchów albo .... okrutne okaleczenie Ofiary rzekomej "katastrofy lotniczej" jeszcze za jej życia ....

  Nie wiem, co może się okazać w wyniku wnikliwych i obiektywnych badań. Wiem, że niezwykle wnikliwie należy zbadać zawartość każdej z dostarczonych do Polski trumien i każdy umieszczony w nich szczątek. Tak były badane ślady pozostawione przez Rosjan w Katyniu, historia warszawsko - smoleńska wydaje się mieć podobny charakter.

   

 14. Unik, brak odpowiedzi na moje pytanie. Komisja smoleńska pokazała masę niezgodności w wersji sowieckiej. Zastanawim się, czy Pan zdaje sobie sprawę, co Pan wypisuje?!? Jak można ustalić "różne miejsca śmierci" ofiar upadku samolotu?!? Wszyscy zginęli w tym samym miejscu, w lesie przed lotniskiem. Przewiezione do Polski ciała ofiar uległy znacznemu rozkładowi. Wtedy, gdy należało je zbadać, zabroniono tego! Ciała nie zostały od razu poddane autopsji, z wiadomych przyczyn: trumien otwierać "nie nada!"... Nie wiadomo, czy obecny stan zwłok, po 7 latach, pozwoli w ogóle cokolwiek ustalić, oczywiście oprócz widocznej mongolskiej pogardy dla ofiar.

   

  Proszę poszperać w pamięci swojego telefonu komórkowego, może znajdzie Pan tam sms-a: "Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje kto ich do tego skłonił"?

   

   

   

   

 15. "Jak można ustalić "różne miejsca śmierci" ofiar upadku samolotu?!?"

  Wystarczy, że nie wszyscy do samolotu wsiedli. Albo że po drodze było międzylądowanie. Albo ktoś został zamordowany w samolocie. Moje odpowiedzi prezentują jedynie zbiór teoretycznych możliwości, a jest ich wiele. "Wybuchy Macierewicza" to tylko jedna z setek opcji. 

  "Wszyscy zginęli w tym samym miejscu, w lesie przed lotniskiem."

  Skąd Pan to wie? To teza Tuska, gen Anodiny, Jerzego Millera i Antoniego Macierewicza.

  Poza tym towarzystwem każdy normalny człowiek powie - "nie wiem, dopóki nie zapoznam się z dokumentacją". Tymczasem dokumentacji nie ma -  ani polskiej ani rosyjskiej. Oprócz żartu z Polaków, jakim od początku był raport Anodiny.

  "Nie wiadomo, czy obecny stan zwłok, po 7 latach, pozwoli w ogóle cokolwiek ustalić ...."

  Niech Pan porozmawia najpierw z absolwentem dobrej uczelni (np. amerykańskiej) w tej dziedzinie. Dowie się Pan wówczas, jakie są możliwości współczesnej nauki w tego typu śledztwach. Pod warunkiem, że chce się ustalić prawdę.

   "może znajdzie Pan tam sms-a ..."

  Przykro mi, ale Pana pytania świadczyłyby, że Pan powoli łapie (w sensie umysłowym). Może stąd bierze się Pańska fanatyczna miłość do Macierewicza?

  Proszę się zastanowić.

   

 16. Bieg dziejow, czyli geopolityke zmienila ofiara naszych  SP Prezydentow i reszty ofiar MORDU polskiej delegacji do Katynia w wyniku ZAMACHU 10.04.2010! Komanda SMIERSZU, ktore juz w PRZESZLOSCI MORDOWALY POLSKICH przywodcow, jak SP gen. Sikorskiego, to komando ZBRODNICZE! Nasi sojusznicy wiedza od pierwszej godziny, po wybuchu TU-154, Co sie stalo nad Smolenskiem! Oczywiscie ze Putin doskonale wiedzial ze NIKT mu nie wypowie wojny! Nie rozumie jak jakis @MarekT..,W., moze dopuszczac mysl ze bolszewicy sa tylko "CHAMAMI, a nie ZBRODNIARZAMI"! Jak PRAWDZIWY Polak moze taka mysl dopuszczac! ZBRODNIARZE Sowieccy, czyli rosyjscy, zawsze byli najpierw ZBRODNIARZAMI, a dopiero pozniej CHAMAMI! Tak jak zawsze w PRZESZLOSCI, takze w Katyniu MORDUJAC tysiace POLSKICH oficerow, takze PO 1945 Zbrodniarze z Rosji MORDOWALI setkami AKowcow i zolnierzy WYKLETYCH, czesto okaleczajac ich zwloki, w sposob CHAMSKI I BARBARZYNSKI! POwszechna praktyka bylo odcinanie glowy! Czyzby @MarekT nie wiedzial ze Zbrodniarze Rosyjscy podczas zsylek od 1939, a takze wczesniej, oraz po 1945 dokonaly zbrodniczego LUDOBOJSTWA, MORDUJAC ok. 200 tys POLSKICH mezczyzn!!! 

  Zmiana biegu dziejow, jest w PELNYM BIEGU, od 10.04.2010, NIC i NIKT nie MOZE jej zatrzymac! SZCZEGOLNIE tacy ktorzy z MORDU dokonanego przez ZBRODNIARZY usiluja zrobic CHAMSKI WYBRYK!!!

  Dziadek Borowik zwany Prawdziwkiem !

 17. Najpierw dziadku ochłoń, następnie przez chwilkę pomyśl, zanim cokolwiek naskrobiesz.

  Za chamskie wybryki ruskich uważają do dzisiaj lemingi (na pewno nie ja) wszystkie niezwykłe okoliczności ujawniane od 7 lat, a związane z tzw. "katastrofą smolenską". Dogmat "katastrofy lotniczej" to jest przecież do dzisiaj dogmat lemingów oraz ... Antoniego Macierewicza i jego fanów. Ci ostatni do "katastrofy lotniczej" dodali jedynie swoje "wybuchi". Wywodząc je z raportu MAK (niektórych fragmentów rzekomych "stenogramów").

  "Wybuchi" pojawiły się u "macierewiczowych krasnoludków"  zanim cokolwiek zbadali, zanim cokolwiek udało im się stwierdzić. Mają być "wybuchi" i koniec. W przeciwieństwie do nich i do Antka M.  od 7 lat uważam, że w tej sprawie należy przede wszystkim zbadać i przede wszystkim opierać się na dowodach. A dowody są między innymi w trumnach, dziadku leśny.

   

 18. I coz tu komentowac. Trzeba to wybijac na jedynki a sprawa zanika  jakby to bylo echo kichniecia myszy w kaciku. Jedynka to "Syn premier Szydło odprawił pierwszą mszę jako kapłan. Klub PiS na pielgrzymce". Z komentarzami co do ktorych najlagodniejsze okreslenie to hejt. Nieznikajacymi oczywiscie mimo zgloszen.

  I co z tym trzeba zrobic? Moze wrocmy do wczorajszego felietonu? Skoro nie wiemy co robic - robmy swoja i to co powinno sie zrobic...

 19. to swołocz azjatycka nie mająca nic wspólnego z Polską Tradycją. Nie moźna tego zapomnieć

 20. Z całym szacunkiem, ale powoli robi się tutaj tuba propagandowa PIS.

  PO nie jest święte, ale taka jest polityka. Tutaj nie ma honoru tylko interesy.

  Teoria zamachu ... Tak na chłopski rozum, gdyby ktoś chciał go przeprowadzić. Dokonałby go tak, żeby samolot spadał z większej wysokości ... dla pewności. Nie znam się na lotnictwie, ale wszystkie materiały obu stron wskazują dość jednoznacznie - warunków na lądowanie NIE BYŁO.

  Prawda jest bolesna. To miała być wycieczka na koszt podatnika z obiadkami, rautem i odstawieniem cyrku na czas wyborów. Sam skład (po co tyle ludzi ?) na to wskazuje. Uparte trzymanie się teorii zamachu jest niedorzeczne, jedynie gra polityczna sprawia, że ona żyje.

   

 21. W jakim miejscu Ty widzisz tutaj politykę? Polityką chcesz wytłumaczyć zwykłych przestępców? 

 22. Nie ma Polska szczescia do patriotycznej mlodziezy, z rocznika lat 80-tych, najpierw @MarekT..,W.,, teraz @marcing86, oprocz kursu milosci do Ojczyzny, POtrzebny jest na gwalt, kurs fizyki! Nie POdstawowy, ktory POkonczyli tacy jak Lasek smolenski, czy inni fachowcy-zaprzancy, tylko przedszkolny, tez POwinni zrozumiec 65tys., czesci TU-154, rozkawalkowanie zwlok, mechanizm uszkodzenia kosci, itp! Udawanie ze sie tych praw fizyki nie rozumie, lub ze nie istnieja, jest objawem zlej woli, ktora z kolei swiadczy o celowym KLAMSTWIE!!! Chlopcy reset z Rosja juz sie dawno skonczyl! Niewinne Ofiary ZBRODNI Rosji w Smolensku z 10.04.2010, sie do KONCA RESETU przyczynily, DANINA ICH KRWI NIE POSZLA NA MARNE! CZESC ICH PAMIECI! CHWALA BOCHATEROM!

 23. Skąd wziąłeś "macierewiczowy dziadku" 65 tys. części TU - 154? Kto to policzył i gdzie?

  Nie chodzi mi o to, że podejrzewasz zamach, bo normalny człowiek ma prawo tak podejrzewać, a o to, że bredzisz powtarzając rozmaite farmazony (zmyślone bzdury) za Macierewiczem.

   

   

 24. Policzyles ze nie 65k tylko 64999? I wiesz co jest farmazonami bo tak bylo w SMSie?

 25. Kolejny "macierewiczowy dziadek"? Kolejny lekko umysłowo " nieprzytomny"?

  Skąd wiesz, ile kawałków zebrali w sumie ruscy na Siewiernym? Kawałków czego? Gdzie masz polską dokumentację dotyczącą choćby tej jednej kwestii? Przecież Polacy nie posiadają nawet oryginalnych zdjęć z Siewiernego z dnia 10.04.2010. Mam na myśli zdjęcia wykonywane profesjonalnym sprzętem według określonych procedur.

   

 26. Spadaj na drzewo shmuck'u, bo sie wQ**ie i ci w*****dol spuszcze!

  ...A juz dawno nie korzystalem ze swoich umiejetnosci! A lubilem przy****dolic!

 27. Pan to mówi do "wiadomości POrażającej"?

  Przecież Pański język, to język typowego i bardzo tępego esbeka. Pańskie odruchy, to odruchy R. Cyby, nożownika z Łodzi. Czy Pan nazywa się Ryszard Cyba? Czy Pan pisze spod celi? Czy Pan również stał się sympatykiem Antoniego Macierewicza?

   

 28. Przepraszam MK i wszystkich za ...bed behavior! ;)

  Ale jak przeczytalem tego resortowego, MarkaT, to nie zdolalem sie POwstrzymac!

   

 29. Drobiazg, nie ma sprawy.

  Pan się jedynie zachował spontanicznie, zgodnie z własnym KOD-em środowiskowym .... no i tym samym zdekonspirował :) Macie oczywiście osłaniać medialnie Macierewicza  - wy, dawni esbecy - ale bez takich wpadek.

 30.  

  "rozkawalkowanie zwlok"

  Części zwłok tak, ale były też relacje rodzin "wyglądała jakby spała" po powrocie z Moskwy. Między innymi taka była relacja rodziny Anny Walentynowicz oraz bodajże Justyny Moniuszko ....... Blogerzy gromadzili tego typu relacje medialne, układając pracowicie zbiorczy obraz sytuacji zastanej w Moskwie

  http://zestawie...    

  Z Siewiernego w dniu 10.04.2010 żadnego rzetelnego obrazu nie ma. Tymczasem obrazki z Moskwy niezbyt się zgadzają z hipotezą "katastrofy lotniczej", a już zupełnie nie zgadzają się z "wybuchami" Macierewicza.

  Niestety - obydwie grupy (macierewiczową i millerową) cechowała fanatyczna wręcz odporność na fakty. Dlatego tak ważny okazuje się dzisiaj powrót do nich. 

   

 31. @MarekT..,W.,?FAKTY sa wlasnie ustalane, material dowodowy jest i bedzie badany przez niezaleznych ekspertow! Jak na razie POtwierdzaja te FAKTY teorie i zalozenia Komisji Macierewicza, a nie gosPOdina Millera! "Ochlonolem" juz rankiem 10.04.2010, zdenerwowany bylem DZIEN wczesniej, gdy dzwonilem do corki do Zürichu, aby nie wsiadala pod zadnym pozorem do samolotu (potwierdzenjem sa bilingi)! Takze rankem 09.04.2010 wynikla sprzeczka przy sniadaniu, gdy zona mowila, abym nie denerwowal corki ktora wlasnie moze sie udaje na lotnisko w Zürichu, bedac juz w pracy tez nie moglem znalezc spokoju! Kolo 12h zadzwonilem do corki, czy juz wyladowala w Hannowerze, byla juz w pociagu ICE w drodze do domu, wtedy "OCHLONOLEM"! Nastepnego ranka 10.04.2010, bylem tylko ZMROZONY tym co zobaczylem, gdyz widzialem te obrazy poprzedniej nocy, nie tylko obrazy, lecz nawet zapach, ktory dobrze znam takze z pracy w UNI Klinik, gdy podczas dyzuru w Schock OP, czasami litrami wylewa sie krew z ciezko rannych ofiar wypadkow lub wybuchow!Ten zapach ktory czulem we snie byl wymieszany z zapachem tataraku, bagniska, i wilgotnej mgly, okrwawione ciala ofiar jak plastry Salami lub plaskich okrwawionych cial, (jak w obrazach S. Dali), wisialy na czesciach samolotu rozrzuconych na bagnisku! Wczesniej widzialem ogromny samolotu ktory sie prawie zderzyl w powietrzu z innym samolotem, na ktorym byly czerwono-biale, bialo-czerwone barwy!  Wiem ze gdy budzilem sie z tego koszmaru, to powtarzalem jedno zdanie, "znowu ci durni Rosjanie"! Oczywiscie @MarekT napisze ze nie disc, ze stary dziadek, to w dodatku wariat! Otoz nie, jedna powazna instytucja, zaczela nawet sledzctwo, czy nawet wiecj, jak mi doniesli "honorable koresPOdents", z Warszawy, w sprawie POdejrzanych snow?! Byla to Naczelna Prokuratura Wojskowa?! 

  Od pierwszego dnia Po tej zbrodni zamiescilem setki komentarzy, takze motywy ZAMACHU, aby sie "zblizyc fizycznie" w zargonie KGB, do naszego SP Prezydenta Lecha Kaczynskiego, mozna to sobie odgrzebac w sieci @Wiadomosc POrazaca! Nie musialem ochlonac nawet gdy popelnilem smiertelny blad dajac sie zaprosic podczas wizyty w Ojczyznie, "na herbatke", dokladnie niespelna 3 dni pozniej upadlem przy lozku chorego w HTX-box, przeznaczenie chcialo ze bylem juz pierwszy DZIEN w pracy! Koledzy mnie uratowali, mam co prawda w kazdym z 3 glownych naczyn wiencowych 4cm dlugie stenty, a w RIVA nawet dwa, lecz zyje! Nigdy tez nie przestraszylem sie POgrozek PO 10.04.2010, w sieci od @producenta walonek, a takze jednej telefonicznej z Olgino, siedziby szefa naszych adversarzy @MarkaT.,.W.,?, i jemu  POdobnych na blogu MK! Jedno jest ciekawe ze Naczelna Prokuratura Wojskowa, zamiast zajac sie RZETELNYM SYSTEMATYCZNYM wyjasnianiem, wg., zasad logiki i sztuki prawniczej, starali sie wyjasnic moj sen, ktory wlasciwie nie wiadomo dlaczego zdarzyl sie mi wlasnie! Wlasciwie kogo to obchodzi ZBRODNICZY BARBARZYNCA Z Rosji mordowal i morduje, a Swiat udawal ze NIC nie widzi, lecz miarka sie przebrala!!! 

  Dziadek Borowik zwany Prawdziwkiem! 

 32. "Swiat udawal ze NIC nie widzi,"

  Udawał i w dalszym ciągu udaje, dlatego istotne będzie odwołanie się do faktów i dyskusja na ich temat. Nie na temat naszych snów. Niech Pan spokojnie - o ile jest Pan w stanie - przeanalizuje wątpliwości wielu blogerów

  http://zestawie...

  Niestety, kłamstwo dystrubuowane jest równolegle dwoma kanałami - macierewiczowym i millerowo/laskowym - dezinformacja prowadzona jest przez te dwie esbeckie grupy, plus zajadły i udawany ich spór. Rzekomy ....  W tym zgiełku prawda ginie. Podczas gdy normalni ludzie od całej sprawy się odsuwają.

  Dlatego waliłbym dziś w tych wszystkich "macierewiczowych dziadków", w tych wszystkich esbeków zakłamanych i debilnych, jak w bęben. Aż zaczną dostrzegać fakty.

 33. Faktem jest, że dzisiejszy felieton dotyczy barbarzyńskiego traktowania ciał ofiar tragedii smoleńskiej przez ekipę Tuska, w celu uzyskania wymiernych korzyści politycznych. Nie wiem dlaczego rozwinąłeś temat, ale wygląda to tak, jaby ojszczymór awansował i dostał fuchę inteligenta lecąc tekstem wg cennika.  Różnica między komisjami polega na tym, że Macierewicz stawia hipotezy, a Miller w swoim raporcie kłamie. Nie ma jeszcze raportu Podkomisji Macierewicza, ale ojszczymóry już teraz wszystko wiedzą. Trzymajmy się faktów. (Ó) - jako pretekst do piany.

 34. "Macierewicz stawia hipotezy"

  W takim razie odsłuchaj sobie wystąpienia Macierewicza w ciągu minionych 7 lat. Ile tam było owych "hipotez" i jaki poziom pewności. Momentami dochodził już do 99 %. Dezinformacja macierewiczowa prowadzona była na skalę mega.

  Nie wspominał bym dzisiaj o tym, gdyby tępe "macierewiczowe dziadki" nie zaczęły mnie bez sensu zaczepiać. I to właśnie oni, po tylu latach ich "wybuchowego" bredzenia? Niech położą raczej uszy po sobie, jak ci od Laska i Tuska i w końcu się zamkną. A za kilka lat cały naród przeproszą.

   

 35. Stawianie hipotez jest drogą dojścia do prawdy. Kłamstwo wyklucza ten proces definitywnie. Ubliżasz naszym kolegom epatując nibyprawdą.

 36. Sorry @Gimbusik ze wdalem sie w polemike z takim obszczymurkiem, w dodatku wyciagajac moje osobiste przezycia! Nie mozna przejsc do porzadku, gdy ktos uprawia NACHALNA PrOpagande! Wbrew logice i faktom! To Sa takie SAME obszczymurki, jak te z Ringer Axel Springer Verlag, ktore swoja tuba propagandowa, trabily, juz od rana 10.04.2010, "cztery podejscia do ladowania", "pijany gen. Blasik w kokpicie" "mial przejac stery na polecenie Prezydenta Kaczynskiego", itp.! Teraz w obliczu ustalonych FAKTOW, sfora sowieckich propagandystow, usiluje TUMANIC w internecie! Wiec nie zdzierzylem! Mam nadzieje ze nie znizylem sie do poziomu MENTALNEGO obszymurkow, TEMATU ich inteligencji nie POruszam, bo nie zauwazylem!!!

 37.  

  Są różne formy kłamstwa. Jedno z nich zawiera w sobie uporczywe pomijanie określonych faktów i tym zajmował się Macierewicz.

  Nie poszukiwaniem prawdy, a przejmowaniem narracji i propagandą, właśnie taką nibyprawdą. Tym samym zajmują się też "macierewiczowe dziadki" z Interentu, żaden z nich nawet nie spojrzał na linkowane materiały i argumenty, żaden do faktów się nie odniósł. 

   

 38.  

  Wiadomosc POrazaca – Maj 29, 2017 22:04

   

  A ja, tych dwoch mlodych przyglupow, POtraktowalbym z liscia, bo piescia moglbym zabic!;)

  Pozdrawiam.

   

 39. Polonusie, przestań wygrażać kolegom w Internecie, bo pójdziesz spać bez kolacji a Ojciec cię zleje paskiem po dupsku. 

 40. Po pierwsze, nie nazywaj sie moja Matka.

  Po drugie, moj Ojciec by mnie za to nie skarcil, bo sam bil komuchow ostro!;)

  A jesli chodzi o tego typu "kolegow", to jak mawial moj, slynny Mistrz Karate i Martial Arts, przyjaciel Bob; "takich kolegow oblewam cieplym moczem".

  ...I pamietaj! Nie nazywaj sie wiecej "MatkaPolonusa" ok???

  Czesc!

   

   

   

 41. Tu się powoli robi propagandowa tuba PO i partii prorosyjskiej. Wszystkie zagrywki w stylu: "nie było warunków do lądowania", "TAWS ostrzegał"- zostały już dawno wyjaśnione, chociażby w prezentacji komisji smoleńskiej. Klepanie w kółko argumentów rodem z TVN, to tak jakby powtarzać "pijany gen. Błasik wywierał nacisk na pilotów".

   

 42. Ja wiem ze 'prawda jest w SMSie' i pozostaje tylko ustalic kogo sie wsadzi za bycie winnym i bedzie to Kaczynski.

  Ludzie... kto im placi...

 43. Komorowski, Kopacz, Tusk i reszta tej zgrai, zachowywała się jak gangsterzy: trumny zalutowane, nikt nie ma prawa otworzyć, więc szybko ludzi do dołu - a my będziemy rządzić Polską wiecznie, więc nikt nie sprawdzi... Przeliczyli się.

   

   

   

   

 44. W związku z dzisiejszym artykułem mam pytanie o pryncypia etyczne:

  Czy jest jakikolwiek limit kompromitacji, która zmusiła by polityka do podania się do dymisji?

  Drugie: czy totalne schamienie sceny polityczne znosi wszelkie limity i to stało się pryncypiem?

 45. avatar

  1) Nie
  2) Tak

  Tak długo, dopóki nie wprowadzi się JOW.

 46. @gryf jakich POLitykow masz na mysli?, od POstsowieckiej ZULII skupionej w POlitycznych alternatywach RAZWIEDKI wystruganych na POtrzeby UKLADU? Ten zostal przeszczepiony po 1945 prosto z Kremla, nie nalezy sie sPOdziewac PO nich PRZYZWOITOSCI ! To zawsze byli CHAMSCY ZBRODNIARZE, i takimi POzostana!!! Drogi kocie @cms, krotko trafnie, i bez wezlow, lecz JOWy dopiero jak wielkie i male WSIowe SLUPY i POdsulpki do obrotu czarnej lewej WSIowej kasy, beda SIEDZIEC razem z Donaldem w TOWER TUSK CENTER we Wronkach, a ciec Gras bedzie POd wieza zamiatal spacerniak!!!

 47. Generalnie wszystkich. W tym przypadku, związanych z blamażem śledczym w sprawie katastrofy. 

  Polityków o miedzianym czole, lud ma moralne prawo usunąć siłą! Jest to często przyczyną rewolucji i ja to rozumiem.

 48. "Każdy, kto świadomie przeżył ostatnie osiem lat wie, że rządy PO-PSL były największym nieszczęściem, jakie dotknęło Polaków od czasu magdalenkowego szalbierstwa. Nie tylko z uwagi na rozliczne akty zaprzaństwa, zamach smoleński i skutki zbliżenia z kremlowskimi bandytami, ale z powodu ogromu przestępstw, afer i pospolitych niegodziwości, jakich dopuszczali się przedstawiciele tego reżimu. Przez długie osiem lat mój kraj był pustoszony przez grupę regresywnych, prymitywnych typów, powiązanych wspólnotą kłamstwa i nienawiści, a  niemal każdy dzień przynosił wiedzę o kolejnych aktach podłości i nadużywania prawa. Nie były to pojedyncze incydenty, ale planowe i konsekwentne działania mające na celu represjonowanie obywateli i budowę państwa policyjnego." (Aleksander Ścios, 9 maja 2016 - https://bezdekr...)