Prześlij dalej:

Co widać na zdjęciu? Naiwny zacznie opowiadać o treści i formie, odgadywać postaci i tak dalej, a oszołom antysemita od razu postawi trafną diagnozę. Na zdjęciu widać żydowską arogancję, butę i pogardę. Ten bezczelny typ w adidasach obok, pożal się Boże, prezydenta Polski to Dyrektor Ligii Przeciw Zniesławieniom (ADL) Abraham Foxman. ADL to jedna z najbardziej zakłamanych, rasistowskich i złodziejskich organizacji żydowskich, jakie świat nosił. Między innymi ADL stoi za „przedsiębiorstwem holokaust”, które tak trafnie i dobitnie opisał Norman Finkelstein, syn żydowskich emigrantów z Polski.

Wszystkim zabawnym osobnikom, którzy z całą pewnością powiedzą, że przesadzam i przerabiam się na większego oszołoma niż jestem, wklejam dla odmiany inne zdjęcie.

DdWV6oQXcAAFVbM.jpg

Obok poważnych ludzi i poważnych przywódców Abraham Foxman nie ma odwagi okazać pogardy i lekceważenia, nikt by mu zresztą na to nie pozwolił, zatem proszę sobie dać spokój ze wszystkimi spiskami i przypadkami. Nie, to żaden przypadek, to od lat wyćwiczone zachowanie żydowskich panów wobec gojów, a nawet Ostjuden, bo przecież obok Adriana stoi Agata. Abraham Foxman pokazuje całemu światu, co ADL może zrobić z Polską i śmieje się przy tym od ucha do ucha. Pytanie, czy Polska może jakoś zareagować? Oczywiście, że tak, nawet musi, ale musiałaby zacząć od Polski. Dopóki będziemy mieli w Polsce Michnika właściwego i po drugiej stronie „patriotyczną” szkołę „prawicowego rozsądku”, to każdy Żyd nienawidzący Polski, a tych jest najmniej 70% z całej populacji, będzie mógł robić, co mu się podoba. Banalna zasada, jeśli nie masz szacunku dla samego siebie, to nikt cię nie uszanuje. Nie jest to pierwsze i ostanie zdjęcie Andrzeja Dudy, na którym przecież nie on, co mnie mało interesuje, jest poniżany, ale poniża się Polskę…

duda zydzi.JPG

Obie fotografie nigdy nie powinny powstać i jeśli się mylę, to proszę mi pokazać Elżbietę II w trzecim szeregu poprzedzonym myckami albo Abrahama Foxmana w trampkach na oficjalnym spotkaniu z prezydentem Rosji. Takie rzeczy nie przydarzają się państwom i głowom państw, które się szanują. Gdyby ktokolwiek z korpusu dyplomatycznego miał odrobinę godności i jaj, powiedziałby krótko, panie Foxman, ubierz się pan jak człowiek albo wypad z kadru. I to powinien zrobić właśnie ktoś w dresie i w adidasach, jakiś podrzędny ochroniarz, broń Boże szef protokołu. Niestety po takiej akcji Michnik właściwy napisałby, że to skandal i polskie kompleksy, z kolei „obóz patriotyczny” podniósłby lament nad brakiem politycznego realizmu, w kontekście naszego sojuszu z USA. Obraz naszej dyplomacji, naszej pozycji świecie i przede wszystkim naszych relacji „sojuszniczych” jest zawarty na tych dwóch fotografiach i co gorsza takimi fotografiami zbudowaliśmy już całe albumy. Nie ma się czemu dziwić, jeśli przez tydzień Michnik właściwy i lustrzane odbicie po prawej stronie, tłumaczy, że lokalizacja Pomnika Katyńskiego obok ścieku, nie jest lokalizacją obok ścieku, tylko przyszłą rewitalizacją terenu, to o czym mowa?

Żaden Żyd nie dyskutowałby o najmniejszym kompromisie, ale na myśl o przesunięciu żydowskiego pomnika o milimetr zalałby gojów szambem antysemityzmu, nazizmu i holokaustu, po dziurki w nosie. Polski prezydent wręcza bezczelnemu żydowskiemu chamowi książkę o Katyniu, robi niby groźną minę, a pożyteczni polscy idioci tłumaczą prostemu ludowi jakież to było racjonalne, patriotyczne i „ponad małości”. Efekt? Po wyjeździe polskiego prezydenta z gminy New Jersey żydowski sołtys Steven Foulop oświadcza, że nie przeprosi Polski, ale uczyni Polsce zaszczyt i będzie startował na ambasadora. Oświadczenie padło przy pomocy Twittera, ale jestem pewien, że Steven Foulap był w tym czasie w samych gaciach i drapał się po półdupku. Polska będzie gojem, czyli pachołkiem świata, dopóki nie zacznie szanować samej siebie. Bogu dziękować tę mądrość lud zaczyna przyswajać wbrew pożytecznym idiotom od lewa do prawa.

Źródło foto: 
6
19387 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

55 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  >>Bogu dziękować tę mądrość lud zaczyna przyswajać wbrew pożytecznym idiotom od lewa do prawa <<

  I to jeszcze jak przyswaja.

 2. avatar

  a'propos

  zastanawiam się czy to nie doprowadzi do upadku tego rządu..bo mieć postawę Tołdiego w stos do Fulopa to 1na sprawa..a egzekucja roszczeń i instalacja placówki operacyjnej Mossadu w CPL to 2ga sprawa..do tego przygotowania do wojny z Iranem w której wezmiemy udział czy nam się podoba czy nie..to inna sprawa..

  a najważniejsze jest to..

  czego tak naprawdę nie wiemy..a co jest PRAWDZIWYM powodem tej uległości..???

  bo przecież te ćwoki z PISu doskonale sobie zdają sprawę dzis z tego że mogą się pożegnać z reelekcją 1-go..a różnego rodzaju tajne porozumienia;zobowiązania do czegoś i t.p. w naszym życiu publicznym mogą doprowadzić do dezintegracji społeczeństwa i ustroju państwa jako takiego..i co dalej będzie?

 3. wiele nie wiemy, ale już niedługo się dowiemy. Szykuje sie wojna ...

 4. avatar

  Wojna Izraela z Syrią już jest faktem.

 5. Zwykła,spokojna analiza dostępnych na internecie opisów wydarzeń ,z różnych żródeł,logicznie dowodzi,że cały tzw zachodni świat od  dawien dawna podlega wpływom żydowskiej mafii.Mafia z zasady nie produkuje tylko zabiera innym stosując terror,bo przecież dobrowolnie nikt nie chce oddać.To przecież nie przypadkiem żydzi wybrali się do innych ,powodem była logika pasożyta -pasożytować można tylko na obcych,którzy coś produkują,nie można pasożytować na własnych,kłótliwych nierobach.Jak odebrać innym?Pożyczać na lichwe-przede wszyskim na wojny -pożyczamy zawsze obydwu stronom konfliktu aby wojna trwała długo ,aż do wyczerpania stron.którakolwiek strona wygra jest nam wdzięczna a powojenne majątki kupujemy za grosze .Wraz z postępem techniki drukujemy gazety,potem książki.Podobno pierwsze wzmianki o Chrystusie pochodzą dopiero z XIII i wtedy żydzi awanasują do rangi tzw narodu wybranegoNo i lud boży to kupił.Póżniej ten sam lud został zaszczycony udziałem w niekończących się wojnach królewskich ,potem kolonialnych i doznał szczęścia  wojny secesyjnej w Ameryce,Rewolucji Francuskiej,Napoleon,rozbiorów Polski.Ile forsy i majątków wpadło wtedy we właściwe ręce.Ale ciągle mało.IWŚ zaraz potem IIWŚ w ,której obydwie strony były zaopatrywane  przez szlachetnych bankierów-słynny Lend-Lease Act[prawie całe zaopatrzenie armii sowieckiej przypływało z Ameryki].Ale to ciągle małoNa dzień dzisiejszy ok.100 najbogatszych wybranych rodzin posiada tyle co reszta 7,5mld ludzkości.W tym samym czasie wszystkie państwa mają coraz większe dłudi i nikt nie wie kto jest ich właścicielemAle to mało aby tzw homo sapiens sie zorientowało co jest grane,aby się zorganizowali w obronie własnej.Nawet Dawid Rockefeller ,tuż przed śmiercią,[dwa lata temu ,jest na YT] nagrał video i powiedział wprost gojom kto tu rządzi na tym padole ziemskim.Ale III wojna od dawna się toczy i kiedy ma się skończyć nikt nie ujawnia na YT.To co się dzieje u nas jest częścią tej wojny ,bo przecież to ciągle jest mało.Te moje ,jakże chaotyczne strzępy wiedzy są w internecie,którego udostępnienia szerokiej publice obecnie jej założyciele  gorzko żałują,bo tacy jak my psują misterne plany i nie wiadomo czy nie trzeba tego internetu zakazać.https://pl.wiki...

 6. Jest co najmniej kilka podobnych zdjęć w sieci z aktualnej wizyty w USA, na których ten Żyd stoi obok Dudy i jest obuty przyzwoicie do okoliczności. Sam nie wiem, ale może być to ordynarny fotomontaż. Dobrze było by to sprawdzić u źródeł.

 7. Foxman to skurwysyn uratowany w czasie wojny przez Polaków (oraz ochrzczony) ale mieszkam w Stanach i widziałem, niestety, pełno ludzi w garniturach w adidasach. Co nie zmienia faktu, ze ten skurwiel WIEDZIAŁ co robi.

 8. Niektórzy już wiedzą że Duda jest przegrany - stąd luzik i trampki.

 9. u mnie istnieje wyłącznie w kategorii Jaja_kobyły

 10. ...Czyli coś, co nie istnieje. Bo istnieją jajniki kobyły. Wyłącznie.

  Powtórzę po raz kolejny: świat jest doskonale obżydzony, ale przyjdzie jeszcze taka chwila, że ktoś się wreszcie postawi. I nie będą to Niemcy, ani tym bardziej zęby Schetyny. Bo żeby się postawić, trzeba mieć co.

 11. O Skurwielu pisać nie zamierzam, o Żydach także nie wspomnę, bo nie rozumiem dlaczego "antysemityzm" jest złem, a "antypolonizm" jest zaletą. Po ostatnich wydarzeniach mam wątpliwości co tak naprawdę skrywane jest za pojęciem "żyd". Wiem, że słowo Polak brzmi dumnie i nie rozumiem dlaczego "nasi" wstydzą się tego słowa.

 12. Michnik Orła Białego w Pałacu Prezydenckim odbierał w klapach ogrodowych.

 13. to prawda, ale Michnik miał pozwolenie od Urbana...

 14. Zatwierdzenie ustawy JUST w sprawie " heirlees property" zgrabnie przykryto sztucznie wykreowaną awanturą z Pomnikiem Katyńskim.  Ustawa 447 jest podpisana. To jest dla Polski bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem.

  ...Żydzi robią spis nieruchomości i liczą należności w setkach mld $, a Polacy się cieszą ze "zwycięstwa" bo pomnik "ocalono" i przesunięto w okolice pobliskiego ścieku...

  http://pomnik-katynski/

  Przepraszam urażonych, że to piszę ale dla mnie sprawa czy pomnik zostanie w Jersey, czy zostanie przeniesiony w inne miejsce to sprawa wybitnie peryferyjna w stosunku do przyszłych strat wynikłych z egzekwowania zapisów ustawy 447.

   

 15. avatar

  Mnie dziwi, dlaczego sprawa pomnika przykryła 447. Czy my mamy tylko jedną osobę i to bez podzielnej uwagi, która sie tymi rzeczami miała zajmować? 

 16. Jajako, PiS, opozycja i media łatwo pogodzili sie z tym, że największy przyjaciel Polski prezydent USA Trump zdradził Polskę podpisując 447, więc media zajęły się tematem zastepczym (w stylu matki Madzi) czyli heroiczną, patriotyczną walką o nową lokalizację pomnika - zgrabnie i z wdziękiem odwracając uwage od tematu głównego - czyli egzystencjalnego zagrożenia dla Polski

   

  nieliczni świadomi patrioci piszący całą prawdę o 447 są w mniejszości i są w niszowym dostępie do  szerokich mas

 17. avatar

  Czyli wychodzi na to, że mamy zdradę na całej linii. Obecne władze nie działają w interesie naszego kraju i jego obywateli. W zasadzie wszystko jedno, czy to z braku umiejętności poruszania się w polityce, czy jest to celowe działanie.

   

 18. Czy ustawa 447 pozwoli narodowi wybranemu wyciągnąć kasę od Egiptu za Exodus? Sprawa jest opisana w księdze wyjścia i nie powinno być większych kłopotów w amerykańskich sądach z osiągnięciem należnych zysków z kar nałożonych na spadkobierców Państwa Faraonów. Bo jak nie nie, to burmistrz przeniesie Pomnik Waszyngtona (Washington Monument) – wzorowany na egipskim obelisku, znajdujący się w parku National Mall w Waszyngtonie do magazynu.

 19. avatar

  No niezupełnie, proszę doczytać w Biblii, oni wtedy obrobili Egipcjan na odchodnym.

 20. avatar

  A co to ma do rzeczy, że obrobili Egipcjan na odchodnym? Pan stosuje myślenie linearne, Jak zresztą większość z nas. Żydzi stosują myślenie lateralne, czyli bardziej twórcze. Dzięki temu wymyslili np heirlees property

 21. Tym bardziej, że nas też obrobili. Przecież nie przybyli do nas z majątkami, czy kamienicam. I wciąż obrabiają... odchodami.

 22. avatar

  Sorry, ma Pani rację, gojem się urodził i gojem zejdę z tego świata ...

 23. avatar

  Trzeba montować KOSY NA SZTORC

 24. włoski rząd wystawi UE i Berlinowi słony rachunek za przetrwanie UE. Rząd Morawieckiego zamiast rozbudowy infrastruktury Polski na kraje ościenne i osiągnieciu dominacji w regionie, zalatwił mały pasek energetyczny na Litwe. 

  Gospodarka przede wszystkim głupcze, i nie w 2021 ale już w tym roku!

 25. Wciąż drogi panie musimy udawać śmiertelną powagę w traktowaniu Timmermansa i pozostałych Guy'ów (czyt. niemieckich knechtów). I podobnież śmiertelnie poważnie odpowiadać na ichnie zaczepki   Taka sytuacja.

  A co do "już", to jest takie powiedzenie: Nie od razu Wąchock zbudowano. Choć w naszym, "na dzień dzisiejszy" przypadku, lepiej powiedzieć: odbudowano. Zniszczenie polskiej gospodarki przez Balcerowicza można śmiało porównać do zniszczeń wojennych. Howgh!

 26. avatar

  Jest gorzej niż zniszczenia wojenne, po wojnie mieliśmy gruzy ale nie mieliśmy długów wobec banksterów.

 27. Operacja trwa od lat a PiS dopuszczono do władzy po to aby wreszcie dokończyć dzieło!

  http://wprawo.p...

 28. Po wojnie, przez 45 lat, płaciliśmy haracz sowietom. W postaci rachunków wystawianych przez sowietów. Za "wyzwolenie". Np. takich: żaróweczka do oświetlenia skali radiostacji polowej kosztowała skarb PRL 45 złotych. Podobna żaróweczka w kiosku "Ruchu" (jedyna różnica między żaróweczkami była w voltach: kioskowa 3,5 V, sowiecka 4V) kosztowała 3 złote 50 groszy. O cenie czołgu dostarczanego przez sowietów mówiło się, że przekraczała cene drobnicowca (takie statki pełnomorskie), budowanego w polskich stoczniach z dużym wkładem dewizowym. I inny "fakt autentyczny" podany przez wykładowcę ekonomii politycznej na jednej ze szczecińskich uczelni po Grudniu 1970: jeżeli pomoc socjalistyczna dla "rozwijających się krajów Trzeciego Świata (pamiętasz Pan, Angola, Kuba i takie tam inne) miała wartość IKS, to wkład sojuza wynosił 50 %, Polski 30 %, a pozostałe demoludy płaciły resztę, czyli 20 %. Co do gruzów - jako pacholę, w drodze do szkoły, na własne piękne oczy widziałem czyszczenie z zaprawy poniemieckich, szczecińskich cegieł przed wysłaniem ich do Warszawy celem odbudowywania stolicy. Nie mieliśmy długów wobec banksterów... Taaak? To przypomnę tylko zadłużenie jakie pozostawił nam w spadku pański zwierzchnik, Edward Gierek. Tak więc drogi Panie po wojnie, po wyzwoleniu i po "odzyskaniu" niepodległości w 1989 roku wciąż jesteśmy w czarnej de, choć jakieś światełko wtunelu widać. I miejmy nadzieję, że pozytywizm Kaczyńskiego/Morawieckiego odniesie lepszy skutek niż powstania, czy inne krwawice Narodu Polskiego.

  PS. O sowieckiej grabieży świeżo otrzymanych Ziem Odzyskanych z przysłowiowych rur i kaloryferów nie wspomnę.

 29. avatar

  Długi PRL do 1982 roku wynosiły tylko 40 mld $$, z czego tylko połowa u banksterów. Po 1982 roku nie rosły gdyż nie były Polsce udzielane kredyty a tylko spłacane co spowodowało zachamowanie wzrostu gospodarczego. Rozliczenia w ramach RWPG były w tzw. rublach transferowych które niewiele miały wspólnego ze światową grą walutową. Proszę wziąć po uwagę fakt że za importowaną ropę i gaz płaciliśmy w tych wróblach a nie dewizami.

  Obecny dług Polski i Polaków, po 25 latach rządów spolegliwych żydom, wynosi minumum 4 BILIONY $$. a gospodarka w dalszym ciągu jest w ruinie.

 30. avatar

  Żeby do tego doprowadzić, pańscy "towarzysze" z PZPR'u dogadali się w Magdalence i pod "okrągłym stołem" (po 33 letniej wojence na słowa, czy jest już dość socjalizmu w socjaliźmie) z "towarzyszami" z tego samego pańskiego PZPR'u, z którymi się pożarli w 1956. Niech więc pan nie udaje, że nie ma w tym swojego udziału.

 31. GW-nym wykonawcą machlojek ustalonych pod "okrągłym stołem" był, jak już wspomniano, towarzysz Balcerowicz, ekonomista Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR.

  W PRL każde stanowisko kierownicze, nawet najmniej ważne, związane było z ustawicznym "zapraszaniem", na granicy przymusu czy szantażu, do wstąpienia w szeregi.  Wiem co piszę, bo sam przeszedłem kilkunastoletnią drogę takiego molestowania, jednak presji nie uległem.

 32. avatar

  Ten "sukces" ma więcej tatusiów, Kuroń ze strony puławian, mjr Lesiak ze strony kiszczakowszczyzny nawiązywali pierwsze kontakty, szara eminencja Gieremek, yntelektualyści katolickawi typu Trzeciakowski i Wielowiejski, aferzysta Stella Maris - Gocłowski z Gdańska, Bolek W. jako frontmen i wielu innych.

  Co do "zapraszania" to się w pełni zgadzam, ja jako zbyt pyskaty miałem spokój, nawet kartę mobilizacyjną mi zabrali, bo dotyczyła centrum łączności a ja byłem "prześladowany" za demonstrację 13 maja 1982. 

 33. ranger1951, znowu wypisujesz bzdury.
  Kiedy Gierek przejmował po Gomułce w grudniu 1970 władzę zagraniczny dług Polski wynosił 1 mld dolarów, w 1980 roku wynosił juz 24 mld dolarów. Rósł cały czas do 1989 roku ponieważ w gruncie rzeczy nie był spłacany (Polska w 1982 ogłosiła niewypłacalność). W momencie tzw. przełomu urósł do 40 mld dolarów, po czym za Busha seniora duża jego część została umorzona.

  Dolar zupełnie inaczej wówczas stał, przeciętna pensja polskiego pracownika w 1989 roku wynosiła 20 dolarów, w tej chwili wynosi ok 1000 dolarów, 50 razy więcej.

  Zatem w tamtych czasach, w odniesieniu do tego ile zarabiali Polacy, to te 40 mld USD to była KWOTA-GIGANT.

 34. Należałoby jeszcze wziąć pod uwagę na co zostały wydane pieniądze pożyczne przez Gierka. Jakby nie patrzeć, wybudowano w systemie spółdzielczym miliony mieszkań i ok 500 dużych przedsiębiorstw. Te ostatnie były całkiem nowoczesne np. cukrownie, cementownie, huty szkła, stąd cieszyły się dużym powodzeniem podczas złodziejskiej prywatyzacji - pomimo "okazyjnej wyprzedaży" uzyskano ok 150 mld zł.

   

 35. To dla tych co nie znaja 

 36. avatar

  Trochę poza tematem, ale bardzo niepokoi mnie wzrost sondażowy Sojuszu Lewych Dochodów, w czym pomaga TVP zapraszając przedstawicieli partii poza parlamentarnej do programów tej telewizji. To jest bardzo nierozsądne, chyba że PiS chce znależć sobie takiego koalicjanta.

   

 37. układ z Magdalenki działa więc SLD jak najbardziej jest OK dla PiS_u jako koalicjant

 38. SLD wydaje się być nie obżydzony. I walczy o życie...Nie jest też ani trochę .Nowoczesny

 39. jest obżydzony

 40. Tak? Podobno Olek Alkoholek nie przynależy. Towarzysz o zmienionym nazwisku na Borowski podobnież także nie.

 41. No żebym zryżał!!!! Ten PZPRowski cwel martwi się sondażami SLD!!!

  Dla nieuważnych przypominam: Icek ranger1951 przyznał że był członkiem (=kutasem) Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej od momentu obrzezania. Po magdalence dał się  ochrzcić na pseudo nardodowy sojalizm.

  Spadaj mendo do swoich, do tel Awiwu!

 42. avatar

  Można na to spojrzeć z innej strony, ile ten zadaniowany na narodowca pezetperuch wnosi niezamierzonego humoru swoimi nadętymi wpisami, tego nie znajdziemy w żadnym kabarecie. 

 43. avatar

  Szanowni Panwie, @marvald, @septimus.

  Różnica między nami jest taka że ja występuję w mediach spłecznościowych pod własnym nazwiskiem, z otwartą przyłbicą, nie wstydząc się mojego członkostwa w PZPR, który to czas w całości poświęciłem zwalczaniu żydostwa. Już w 1988 roku doskonale wiedziałem do czego zmierza porozumienie Kiszczaka z żydami i przeszedłem do partyjnej opozycji. Od rozmów w Magdalence jestem zdecydowanym przeciwnikiem każdego kto w tym uczstniczył a SDRP i SLD traktuję jako zdrajców sprawy Narodowej.

  W jesteście anonimowymi żydowskim kundlami a dla mnie zwykłymi, anty polskimi śmieciami

  Marian Konarski

 44. avatar

  Konarskich to jest jak psów  (coś ponad 5 i pół tysiąca płci obojga) a pańskie deklaracje funta kłaków nie są warte.

 45. avatar

  Chczesz moje świadectwo I Komunii ? Podaj adres co ci je prześlę.

   

 46. avatar

  Nie spodziewam się po żydowskim kundlu aż takiej odwagi.

 47. Ło matko! To ja poproszę jeszcze o fotkę członka :)

 48. avatar

  Natępny żydowski kundel ?

 49. avatar

  Natępny żydowski kundel ?

 50. Czas na wizytę u specjalisty panie kynologu :)

 51. Strony