Żydzi z Gazety Wyborczej zapraszają islamskich fanatyków – będzie ubój rytualny

Prześlij dalej:

Polaków żyjących w Polsce według sił postępu należałoby nauczyć moresu i pozbawić wszystkich atawistycznych zachowań. W szkole nie może wisieć krzyż, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nie powinien chodzić do kościoła, bo to narusza uczucia religijne ateistów. W polskim parlamencie obowiązkowo wprowadzić parytet, czyli połowa posłanek ma zasiąść w łamach nie z mocy demokracji, ale z mocy dekretu. Tradycyjna rodzima, w której tata jest tatą, mama mamą, to szkodliwe naruszenie wolności osobistych i schematyczne postrzeganie ról społecznych. Prawo kościelne nigdy nie ma prawa przenikać do prawa świeckiego, religia w szkołach nie dopuszczalna. Polski seksizm, polska homofonia, wreszcie polski antysemityzm to największe plagi i wstyd na cały świat. Fanatyzm religijny, nacjonalizm – zło najgorsze. Takie apokalipsy każdego dnia docierają do Polaków mieszkających w Polsce, ze strony nauczycieli nowoczesności mieszkających w „tym kraju”. I nagle, ni stąd ni zowąd to samo ciało pedagogiczne, które z obrzydzeniem patrzyło na polską otyłość, pot w tramwaju, rozpościera ramiona i wita na polskiej ziemi „kozich synów”. A kto zacz? Ano przede wszystkim naród, a właściwie plemię nie uznające żadnych innych plemion, którym podrzyna gardła. Normalnie to się nazywa faszyści, ale tym razem „nasi bliźni potrzebujący pomocy”. Plemię to wyznaje tylko jedną religię i nie toleruje żadnej innej, że o państwie świeckim nawet nie ma co wspominać. Ich zasady zawierają się w jednym słowie – szariat. To prawo stanowione, religijny zamordyzm, nie znający litości i obowiązujący w sądach, prokuraturach, komendach policji itd.

Według szariatu kobieta zgwałcona jest pohańbiona i mąż ma prawo ją pogonić z chałupy, a jak zabije to też zostanie bohaterem. Kobieta „koziego syna” jest poniżej kozy właściwej, nie ma prawa spojrzeć na innego mężczyznę, nie ma prawa uczestniczyć w ceremoniach i jest niegodna tego, żeby pójść do szkoły. Prawo jazdy nie dla kobiet, zawody sportowe nie dla kobiet, a strój zakonnic katolickich, przy stroju kobiet „kozich synów”, to pełne wyuzdanie i szyk. Robiąc sobie takie proste zestawienie, czarno na białym, chciałbym odpowiedzieć rozmaitym tchórzom intelektualnym, którzy nie mają odwagi powiedzieć, bo myśleć to na pewno sobie pomyśleli, że to się wszystko nijak kupy nie trzyma. W ramach otwartości i gościnności, miejscowa hołota, miejscowy margines ideologiczny nienawidzący kraju, w którym żyje, gotowy jest na wszystko, żeby tylko okazać swoją nienawiść dla wroga największego – Polaka i katolika. Dzicz założy burki, zniesie wezwania imama o 5.00 rano z minaretu, zapomni o parytecie, srecie, seksizmie sryzmie i ochronie rozwielitki uszatej. Ba! Oni zniosą obecność największych antysemitów świata, którzy kwestię żydowską rozwiążą historyczną powtórką. Wszystko w jednym celu, żeby polską rękę, która karmi wszelkiej proweniencji fundacje, instytucje, „artystów”, „dziennikarzy”, „postępowych polityków”, odgryźć i obsrać. Ponarzekałem sobie rutynowo, ale jestem pewien, że za chwilę dostanę miedzy oczy jednym żądaniem: „ale co z tym, zrobić”.

Wszystko już wyżej zostało opisane! Gdzie? No w kontraście kulturowym dzielącym katolików i muzułmanów. Żydzi z Gazety Wyborczej oraz pozostali piewcy baby bez cycków i chłopa bez jaj, czują respekt tylko wobec tych, którzy się z nimi nie liczą i mają za nic. Tak było w przypadku Związku Radzieckiego i stalinowskich doktrynerów z czasów PRL, którzy poczuli się „demokratami” dopiero w 1968, gdy przestali w kazamatach torturować i zabijać, a sami stali się zwierzyną łowną. Tak się dzieje w przypadku islamskiej dziczy wywołującej paniczny strach i dzięki temu szacunek. Mamy w tej układance trzy klocki, dwa żyją według zasad oko za oko, ząb za ząb, trzeci nadstawia drugi policzek. Proroka nie potrzeba, aby wiedzieć, który klocek nie pasuje do dwóch pozostałych. Żarty się skończyły i nadszedł czas najprostszego wyboru: „Albo my albo oni”. Rzecz nie dotyczy gustu, „poglądów”, wolnych wyborów, ale najzwyczajniej w świecie przetrwania. Być jeleniem to jeszcze nie taka wielka tragedia, ale jeleń, który przyjmuje od wilka zaproszenia na kolację, to już baran. Odwróćmy ten cep i pokażmy islamskim braciom, w których miejscach Polski mieszkają najwięksi obrońcy Izraela, praw kobiet, „gejów”, likwidacji religii. Każdy Polak te adresy zna i wystarczy, że gościnnie podpowie: „Dokąd „kozie syny” was zawieźć na Wiertniczą 166, czy Czerską 10/8?”.

6
42128 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

46 (liczba komentarzy)

 1.   Tekst krótki, ale jak zwykle bezpośredni.
   Wali "w łeb" jak należy.
   A pod poniższym cytatem podpisuję się oburącz,
    -------------------------------------

     "Rzecz nie dotyczy gustu, „poglądów”, wolnych wyborów, ale najzwyczajniej w świecie przetrwania. Być jeleniem to jeszcze nie taka wielka tragedia, ale jeleń, który przyjmuje od wilka zaproszenia na kolację, to już baran.
   Odwróćmy ten cep i pokażmy islamskim braciom, w których miejscach Polski mieszkają najwięksi obrońcy Izraela, praw kobiet, „gejów”, likwidacji religii.
   Każdy Polak te adresy zna i wystarczy, że gościnnie podpowie: „Dokąd „kozie syny” was zawieść na Wiertniczą 166, czy Czerską 10/8?”. "

      ---------------------------

   pzdr

 2. Na szybko:

  Pierwsze słowo artykułu: Polaków, a nie Polacy

  W wierszu pod zdjęciem: rodzina, a nie rodzima

  W czwartym wierszu pod zdjęciem: homofobia, a nie homofonia

  Wiersz przedostatni: zawieźć, a nie zawieść.

 3. ...jeśli piechotą - zawieść (wiodę, wiedziesz...)
  jeśli pojazdem - zawieźć
  :)

  Nie wiem, jaki był zamysł MK

 4. MK ma g...no do gadania - ostatecznie i nieodwołalnie decyduje autokorektor z MIcrosoftu.

 5. Fr0nd!
  Ja temu gnoju nigdy nie pozwalam decydować.
  :)
  Wiesz co on potrafi w tekście nawyrabiać?

 6. Też prawda. Ja kierowałam się odległościami w Warszawie. Co prawda mogło być też użyte w przenośni (od "wiodę"), jednak takie użycie w tym akurat tekście i miejscu mi do MK nie pasowało.
  Po prostu zdradliwy edytor płata figle.
  Nie ufam edytorom. Często widzi się niepotrzebny przecinek przed "że" albo "który", bo ktoś zarządził, żeby tak było. Na przykład, pierwsze lepsze: "Niebezpieczeństwo przed, którym mnie ostrzegano". W Internecie roi się od tego typu przecinków.

  Podobnie zdradliwe jest polecenie wstawiania wielkiej litery na początku zdania. Mechanizm jest taki, że edytor wstawia ją po kropce. Wtedy wielka litera pojawia się w środku zdania choćby po skrócie "r." (rok).

 7. Przed chwilą znalazłam drugi taki przecinek, w tytule bloga:

  "Cisza referendalna ino, że nie bardzo".

  Autor jest podobno doktorem, ale nie wiem, jakich nauk. Pewnie tez padł ofiarą edytora.

 8. Dzień dobry dla Wszystkich
  Matko jakiś silny machanizm weryfikacji masz bo z prywatnej domeny nie byłem w stanie się dostać. Zmusiłeś mnie do założenia konta u Wielkiego Brata.

  Co zaś się tyczy publikacji to sądzę, że lewacy zwietrzyli w tym przedsięwzięciu możliwość ubicia katolików (całe chrześcijaństwo), z którymi walczą już od lat 60-tych XX wieku. Są tak prości w myśleniu, a przy tym tak głupi że swoją wizją zemsty na katolikach nie dostrzegają wielkiego zagrożenia. Mam takie wyzwolone panie w  pracy, które już z takim jak ja średniowiecznym moherem nie rozmaiają bo to obciach zwracając im uwagę, że kultura łacińska to na obecny czas jedyna, która pozwala im się tak panoszyć odpowiedziały, że to marzenia ściętej mojej głowy.
  Odpowiedziałem pytaniem czy aby tylko mojej? No i do Starbunia pognały z ajfonem.

 9. (...)Mamy w tej układance trzy klocki, dwa żyją według zasad oko za oko, ząb za ząb, trzeci nadstawia drugi policzek.(...)

  Jako katolik apeluję o nieużywanie szkodliwych stereotypów pochodzących z GW i jej podobnych mediów!!!!

  Czytanie nie boli:
  http://mateusz.pl/ksiazki/js-npp/js-npp_25.htm
  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PR/zk_drugip.html

 10. Rzeczywiście to wydaję się dziwne, że głównymi i może jedynymi orędownikami ściągania do Polski muzułmanów są lewicowi żydzi z mediów i polityki. Jednak dla nich islam nie jest zagrożeniem religijnym gdyż są ateistami, i napuszczanie muzułmanów na katolików wydaje im się zabawne. Swoje wartości bolszewickie czy genderowe nadal będą swobodnie wdrażać w instytucjach państwowych i w dzielnicach katolickich, których przecież nie zabraknie. Nadal będą walczyć z zabobonem, ale tylko katolickim, o islamie ani słówka niegrzecznego nie pisną.
  Lokalny naród polski będzie miał gorzej niż teraz bo oprócz szacunku dla panów gejów z dziećmi dojdzie mu konieczność szacunku dla kaprysów wyznawców islamu. Żydzi i muzułmanie nie będą sobie wchodzić w drogę, tylko doić i tresować niewiernych gojów ile wlezie.
  Wielowiekowa praktyka nauczyła żydów, że państwa jednolite etnicznie i religijnie bywają dla nich niebezpieczne. Oni chcą żeby w Polsce silę roboczą stanowiła niezdolna do porozumienia i buntu mieszanka kulturowa dla której staną się niewidoczni.
  Jednak od zawsze lewicowi żydzi mylnie rozpoznają nastroje społeczne krajów na których żyją. Nie wyczuwają zmian, nie wiedzą kiedy trzeba spieprzać. Zerowa empatia polityczno-socjalna ich zgubi.

 11. W/g dawnych zalozen Judeopolonii parytety narodowe umozliwiajace latwe zarzadzanie "krainy wiecznej szczesliwosci" poprzez wieczne antagonizowanie  grup spolecznych i mniejszosciowych (Polacy jednymi z nich), zapewni eksploatacje bez ograniczen podludzi. W tej dziedzinie nic sie nie zmienilo. W historii juz to przerabialismy. Zaglodzenie 10 mln ludzi podczas "holodomoru", po to, zeby wyeksportowac maksymalne ilosci zboza. Zakatowanie dziesiatkow mln. w gulagach to pestka, w porownaniu do wartosci wydobytego kruszcu. Wszysto to w atmosferze orwelowskiego jezyka, tak idiotycznego i smiesznego, ktorego krytyka byla zbyt smiercionosna, ze nie pozwalala na otwarcie ust.

  "Ich los przestroga" - pozyczone z pomnika Politechniki Wroclawskiej.

  EDYT: byczki ort., styl. - mea culpa.

 12. Chodzi o wywołanie totalnego kryzysu we wszystkich państwach UE, by go potem zwalczać nadzwyczajnymi środkami - w ten sposób zlikwiduje się demokrację, zrobi z ludzi niewolników Systemu, zanbierze im resztę wolności i własności - tyle, jeśli chodzi o "uchodźców". Oświadczenia pani Mogerini, pani Anne Applebaum z grupy Bilderberg, etc. ...

 13. mi Pan wyjął.

 14. Zgoda, też tak to widzę.

 15. ...że aż niewiarygodne. Cywilizacja europejska wkłada głowę w paszczę lwa i jeszcze się z tego cieszy. Chciałoby się aż powiedzieć, jakie piękne samobójstwo. Nawet nie specjalnie chce mi się to analizować, bo to jest aż tak głupie, że w głowie się normalnie nie mieści. Z drugiej strony ciśnie mi się wciąż jedno uporczywe pytanie, czy USA zgotowało ten burdel europie specjalnie? Przecież doskonale musieli zdawać sobie z tego sprawę, że ich ostatnie zbrojne działania, przyniosą taki efekt dla europy.

 16. To znaczy, obie grupy - Żydzi i Arabowie, wyznają analogiczne systemy wartości, gdzie podstawą jest sukces grupowy, a nie indywidualny.
  Dlatego, gdy obie grupy bedą w srodowisku gdzie dominują chrześcijanie, to będą współdziałały w celu dekonstrukcji chrześcijańskiego systemu wartości, w tym wartości rodziny.
  Dużym błędem jest liczenie na to, że gdy arabusy tu przyjadą, to się rzucą z nożami na wymienione wyżej redakcje - może się tak zdarzyć, jeśli te redakcje będą publikowały treści analogiczne do "Charli Hebdo".
  Jeśli natomiast sięgniemy do histori, to znajdziemy tam takie pasusy, że gdy Turcja dążyła do hegemonii w pewnym momencie to bardzo chętnie sułtanowie korzystali z pomocy bankierów i rzemieślników pochodzenia żydowskiego. Były oczywiście jakieś obostrzenia, ale generalna linia była taka, żeby pejsatych nie niszczyć.

  Z powodów wyżej wymienionych nigdy nie będzie spokoju w Jerozolimie - obie te grupy konkurują na tamtym terenie o te same dobra.

  To również jest powód, dlaczego żadna liberalna demokracja nie ma w ogóle szans zajstnieć w jakimkolwiek kraju muzułmańskim - mentalność ula i/lub mrowiska, która jest wtłaczana do głów młodych ludzi - poprzez kulturę, tradycję, święta, stoii w jawnej opozycji do wartości, które są podstawą liberalizmu i demokracji.
  Identycznie wbrew pozorom są wychowywani Żydzi, ważny jest sukces grupy i jej przetrwanie. A Izrael jest w sumie państwem teokratycznym - obowiązuje prawo wynikajace z Talmudu.

 17. Na wzór programu wymiany studentów ERASMUS, robimy projekt (teraz wszystko jest projektem, nawet jak zespół rockowy wydaje płytę to nie mówią nagrywamy płytę, tylko przygotowujemy projekt, niektóre pojeby mówią nawet prodżekt) Erasmus Old Timiers. W ramach wymiany, my przyjmujemy 5 tys. Muzułanów, a wysyłamy do Syrii, Iraku iitp. naszych dzielnych działaczy i działaczki o prawa ludzkości: cała redakcja TVN, GW, Panie Środa, Szczuka, półliteratka Dunin et consortes, lista jest otwarta do 5 tys. sztuk. Tam będą krzewić swoje intelektualne mądrości. Szczuka..., o'pardon sztuka jest sztuka. Łatwiej przerobić Muzułmana (vide Tatarzy) na Polaka niż ze Środy zrobić Wielką Sobotę.
  Żeby zachęcić dzielnych braci z dżihadu do wymiany, proponuję w ramach promocji dorzucić 40 kóz-dziewić jako przedsionek raju i darmowe gumiaki do każdej parki kóz.

 18. Najlepsze, że tacy ateusze jak MK, czy ja sam, bronią kultury chrześcijańskiej — z szacunku ale przede wszystkim z rozsądku — podczas gdy wszyscy moi nowocześni znajomi domagający się laicyzacji mają ślub kościelny i ochrzczone dzieci.

 19. Rzeczywiscie tak wlasnie na ogół jest.
  Ja dopisuję się do Waszej dwójki jako trzecia broniąca. Już usłyszałam od znajomych: pani broni Koscioła bardziej niż niejeden praktykujący. To akurat była pochwała, nietypowo.

 20. mam dzieci chrzczone i wnuki (5 sztuk).

 21. avatar

  Przepraszam za pierwszą wersję tekstu, bardzo rzadko się to zdarza, ale nie zrobiłem korekty i wyszło trochę sieczki. Miałem dziś ciężki dzień, 120 tys. spraw. Jeszcze raz przepraszam.

 22. avatar

  Jedynym europejskim politykiem, który wykazuje się stanowczością sądów i poczynań jeśli chodzi o islamski najazd na nasz kontynent, jest jakże często odsądzany od czci i wiary Victor Orban. To on mówi o tożsamości Europy, to on zapowiedział dalsze zaostrzenie działań wobec napływających islamskich hord, to on podaje wiarygodne szacunki na przyszłość, to on wreszcie przestrzega przed końcem Europy jeśli nie podejmie się zdecydowanych działań, aby ukrócić islamski zalew. Szkoda, że Polska nie ma takiego premiera.

  http://www.pch2...

 23. prezydent?

 24. Orban robi tyle, na ile mu pozwalają osoby, dla których jego poczynania są na rękę.

 25. avatar

  Porażająca relacja Karola Bulonisa, autora bloga podróżniczego. Lektura obowiązkowa.

  http://niezalez...

 26. Już tupią nogami  z radości   lewackie fundacje bo będzie DUUUŻOO kasy z UE na tych "WYPĘDZONYCH Z WŁASNYCH KRAJÓW" Trzeba  po pierwsze TĘPIĆ LEWACTWO.
  Jak w filmie "OBCY ÓSMY......"zajebać póki małe bo potem jest problem np islamiści .Jeżeli w europie rządził by "ORBAN " a nie jak teraz jakieś "konczity wurst" problemu by nie było!!
  Jak mam grzyba na ścianie to zaczynam od likwidacji przyczyny ,a potem likwiduje skutek -proste!

  PROSTE ale mamy niestety!!
  -lewackie gazety
  -lewackie TV
  -lewackie partie
  -lewicową wrażliwość społeczną cyt.z SLD
  LEKKO KURWA NIE BĘDZIE KOCHANI !!

 27. avatar

  à propos jeleni...
  „Raz do roku jelenie łowią ludzi. Robią różne rzeczy, które nieodparcie przyciągają do nich ludzi. Każdy jeleń upatruje sobie jakiegoś człowieka. Bierze go na cel, a wtedy człowiek zmuszony jest zabić jelenia, zdjąć z niego skórę, zanieść mięso do domu i zjeść je. Tym sposobem jeleń znajduje się wewnątrz człowieka. Czeka tam i ukrywa się, ale człowiek nic o tym nie wie. I kiedy już dostateczna ilość jeleni opanuje dostateczną ilość ludzi, zaatakują wszystkie naraz. Ludzie nie mający w sobie jeleni również zostaną wzięci przez zaskoczenie. W ten sposób wszystko się jakoś odmieni. To się nazywa «otoczenie od wewnątrz»”. Gary Snyder, "Długie włosy"

 28. Podobno historia się powtarza, ale ktoś dopowiedział, że jako farsa. A może i ten sam to dopowiedział.
  Półtora tysiąca lat temu najechali Europę Hunowie, padło Cesarstwo Rzymskie. Cywilizację łacińską ocalili Irlandczycy, a konkretnie klasztorni skrybowie, przepisywacze, i dorobek kultury greckiej i łacińskiej ocalał w klasztornych bibliotekach.

  Dlaczego historia powtarza się teraz jako farsa? Dlatego, że my w odróżnieniu od tamtych nie tylko się nie bronimy, ale sami zapraszamy.

  Kto teraz ocali, przechowa, przekaże naszym praprapraprawnukom dorobek cywilizacji łacińskiej? 

 29. avatar

  @takajedna-- Jeżeli potop islamski nie opadnie, to zatopi cały dorobek cywilizacji łacińskiej:-(((

 30. Taka dygresja, prawie bez związku z treścią zapodaną mi się nasunęła:)
  Najzabawniejsze jest to, że takim brudnym śmierdzielom "polski pot w tramwaju" przeszkadza, ale to że stojąc obok nich, można się porzygać z mieszanki perfum (dobrych-a jakże!), nie mytych nóg, pach, (_!_). Czy oni siebie nie czują? A może to taki kuczyńsko-michnikowy afrodyzjak?
  Rozdziawiona yapa Michnika, w której co drugi wystąp, a reszta w życiu nie spotkała się z pastą i szczotką, brudne giry w crocsach w czasie odbierania Orła Białego.............
  Kuczyński marudzi coś o nie wsiadanie z prezydentem do samolotu, jakby nie mógł zwyczajnie, w geście protestu jak Palikot zapuścił brodę, Kuczyński na przykład mógłby się umyć i majtasy przebrać?

 31. Najbardziej dziwi, że kraje, które borykają się z tym problemem zachowują się jakby kierowali nimi samobójcy. Mam nadzieję, że do nich nie dołączymy.

  Znalazłem to dzisiaj rano:
  https://www.fac...

  może ktoś już się też na to natknął? Dość rzeczowe według mnie.

 32. We wczorajszej notce MK ktoś przekopiował cały tekst.

 33. avatar

  Niemcy  mają -moim zdaniem - dość  chyba  dobrze  rozwinietą  politykę  postępowania  z imigrantami . za moich  czasow  to bylo  2009 r. już  się mówilo  o wysyłaniu  z powrotem obywateli byłej Jugosławi ... bo wojna sie skończyła  więc  nie było  powodu ich dłużej trzymac.

  Więc  chyba  można  się modlić  o szybkie  zakończenie  wojny  w północej Afryce i obywatele  rownież będą  odsyłani z powrotem przynajmniej  część z nich ...

  a uzyskanie  stałego  pobytu  chyba nie tak łatwo.... bo każdy  starający się  z tego co pomiętam musiał uczestniczyć w lekcjach niemieckiego i zaliczać plus ''Deutsche Geschichte ''. Połowa mojej klasy w ''volkshochschule'' to wlasnie byli  tacy przymusowi uczniowie - wówczas to byli Wietnamczycy w przewadze . I nie ma  zmiluj

 34. chlostanie WSTYDEM

 35. Nie demonizujmy tak Niemców, zdarzają się też trzeźwo myślący:

  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-niemiecki-dziennik-broni-wegrow-i-polakow-krytykowanych-za-p,nId,1880267
  cytat:
  "Gdyby kraje UE przestrzegały uzgodnionego systemu i dobrze wykonywały swoje obowiązki, to większość uchodźców byłaby rejestrowana w Grecji i Włoszech, ewentualnie też w Hiszpanii i Francji. Z danych opublikowanych przez Eurostat wynika, że z 400 tys. azylantów w pierwszej połowie br. 170 tys. zostało zarejestrowanych w Niemczech, 66,5 tys. na Węgrzech, a we Francji i Włoszech tylko po 30 tys., w Grecji wręcz tylko 6 tys. Polska znajduje się - zdaniem Marschalla - w tej statystyce zaraz za Grecją, na równi z Hiszpanią, a przed Danią czy Finlandią.

  Co wynika z tych liczb? - pyta dziennikarz. Ten, kto tak jak Grecja postępuje niesolidarnie, pozwala uchodźcom jechać dalej na północ - unika problemów i kosztów - stwierdza komentator "Tagesspiegla". Ten, kto natomiast jak Węgry stara się spełnić swoje europejskie obowiązki, naraża się na postawienie pod pręgierzem" - dodaje Marschall. Krytycy oburzają się z powodu muru i deportacji na Węgrzech, tak jakby zabezpieczenie granicy państwowej było skandalem."

 36. Dlaczego Niemcy na czele z furer Merkel tak zgłupieli?Oglądam tv niemiecką, a tam typowa lewacka propagadna jak to musimy być solidarni z islamistami zalewającymi europę.Bo się dziecko utopiło, a oni tacy biedni. Oglądam obrazki z Monachim gdzie witają imigrantów na dworcu kwiatami, rozdaja im żywność i nawet zapraszają do własnych domów. W Bawari zrobili festyn na cześc imigrantów witając ich serdecznie kiełbaskami i piwem. Na dworcu ludzie z portretami furere Merkel witają uchodźców. To już zbiorowe szleństwo. Przypomina mi rok 1933 gdy podobne szaleństwo ogarneło Niemców, jak się to skończyło wiemy wszyscy. Też były portrety i kwiaty dla furera. Chyba to kolejny chihot historii. Dlaczego Węgrzy, Czesi Słowacy i Polacy nie chcę imigrantów mimo wrednych nacisków UE i lewckiej propagandy? Bo uodporniliśmy się na komunistyczną propagandę, którą karmią nas lewacy z Europy. Karmili nas taką proagandą klkadziesiąt lat, za komuny, dlatego ludzie z tych krajów uodpornili się i myślą jednak samodzielnie.Przeżyliśmy biedę w czasie gdy wypasiony zachód żył w luksusie, dlatego nie nabiorą nas na wciskane idiotyzmy że niby musimy. A niedługo jak sądzę Niemcy obudzą się z reką w nocniku i sami zaczną emigrować do bezpieczniejszej Polski gdzie na razie jest mało meczetów i długo nie bedzie prawa szariatu.

 37. Rodowity francuz był zachwycony po pobycie w polskich tatrach ,nie mógł się nacieszyć .Rodzina z Polski troszkę zdziwiona bo ich gość mieszka u podnóża alp .JEAN  wasze alpy są chyba piękniejsze?taaak może i piękniejsze ale ja przez dwa tygodnie u WAS spotkałem tylko jedno czarne małżeństwo -  a tak było we Francji w czasach  dzieciństwa moich roodziców (z życia wzięte) to chyba  nie rasizm !!

 38. avatar

  i tego co Polske i Polakow czeka

  https://muslims...

 39. avatar

  po angielsku ale warto zapoznac sie "kto" przyjedzie do Polski i czego mozna spodziewac sie,
  tam znajdziecie wiecej niz potrzeba

  https://muslims...

 40. avatar

  - będzie ubój rytualny

  My jak Gazeta Wyborcza też zapraszamy.
  Ale Braci Palestyńczyków.
  U nas też są żydzi.
  U nas też im możecie podziękować za mordowane kobiety i dzieci.
  Będzie ubój rytualny.

 41. avatar

  Izrael zapowiedział. że nie pozwoli na zalanie kraju przez uchodźców i terrorystów  Poinformował też o budowie ogrodzenia na granicy z Jordanią. 

  http://wpolityc...

 42. Napisalem komentarz ktory chcialbym zilustrowac obrazkami ktore mam na dysku w komputerze (screeny) a nie w internecie ALE nie radze sobie z uzyciem opcji dodawania obrazka. Czy ktos moglby mi pomoc lub wyjasnic jak dodac obrazek z komputera a nie z adresu? Dodam ze wklejenie tekstu zawierajacego obrazki z Worda konczy sie przekopiowaniem tekstu bez ilustracji. Walcze z tym juz ze 2 godziny. Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam ze lamie zasade on-topic.

 43. Możesz użyć znacznika <img/> tylko w przypadku kiedy plik ze zdjęciem jest na tym samym dysku co strona www. Z wiadomych względów (nie jesteś właścicielem serwera www/hostingu) nie możesz załadować zdjęć na ten dysk. Więc pozostają hostingi www np. wrzuta.pl , pokazywarka.pl itd.

  P.S. proszę mnie poprawić jeśli się mylę

  P.S. 2 odnośnie worda się nie wypowiem, wklejanie samego tekstu mi nie działa

 44. Polacy (m.in. prości, szeregowi wyborcy) mają g**** do gadania w sprawie imigrantów, jak i każdej innej. Jeśli będzie taka wola, żeby oni znaleźli się w Polsce, to choćby ch** na ch*** stawał znajdą się w Polsce i nikt z nas temu nie zaradzi. Taka geopolityka... Nie wierzycie?

  Pozdrawiam
  Pikkolo